Video a Nordschleife, the best of

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5475
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od M.Z. »

Jojo, jízda v hroznu je nebezpečná :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od mmira »

stara rachotina a jak mu to jede.

Jarko, das s CTR 8:15?



vice o autu tu
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od jarka »

Tak chlápek to má v paži, jede jakoby nic hodně pěknou kudlu s CRXem, co se rádo náhle přetáčí a ještě mává na lidi kolem sebe. Prostě žádný stres. Moc pěkný kolo a ještě bych řekl, že má rezervy.

Ad. můj čas: nedám ani náhodou. Ale zase se musím zastat mýho CTR, se slušným řidičem má dneska potenciál kolem 8minut BTG, se mnou hádám, že na semislicku bych se mohl nějak otřít o 8:30. Teď mám po 17kolech na ringu nejlepší čas 8:49 na UHP. No uvidíme, tenhle rok to tam pojedu zkusit. Každopádně za časem se na Ringu moc nevyplatí honit takže to ani neměřím, jen to nahrávám a až doma zpětně odečítám, aby mě to náhdou nepokoušelo jít do nějakýho rizika...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od mmira »

s tim CRX a jeho chovanim mas pravdu. kamos se mi v tom malem zabil, kdyz nekde v zatacce ubral, pretocilo se mu to a na bok ho vzala dodavka. taky me ta jeho bezstarostnost zaujala, na druhou stranu to ma prekopany podvozek, tak se to muze chovat dost jinak.

co se toho casu na NS tyce, 8:30 mi u tebe a tveho auta prijde jako povinnost ;-). kdyz uz i ja s tim mym v podstate seriovym pekacem a tipuju horsim pomerem vaha/vykon davam na UHP 8:30 celkem pravidelne.

mmch, mluvil jsem s kamosem, co si na Z4Mc nechal zkratit dif na 4.11 a rikal, ze to auto je o tridu rychlejsi. to asi bude ma nejblizsi uprava.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od jarka »

Jako uvidíme, auto by to mělo dát, ale chyby se tam dělají moc snadno, takže já tam jezdím na jistotu a užívám si to. Třeba se zadaří nějaký pěkný čas, ale priorita to není.

Ad. zkrácený převod: jsem ti to říkal - člověk získá koně a ještě tam musejí rychljec padat kvalty - celkově se tak auto víc přiblíží závoďáku a celý je to takový divočejší (syrovější). Ono pokud člověk vynechá dálnice, na kterých je to stejně nuda, tak optimální převodovka je zpřevodovaná tak do 210-230kmh a to je pak sakra rozdíl proti sérii.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od d1.8t »

jarka: za kolik by slušný řidič tvým autem objel Most? :p

A zkrácení rozhodně. Když má člověk dlouhou šestku, tak to neublíží cestování a auto získá na živosti. Teď se mi to točí i v kopcích rozumně a díky většímu překrytí se nastane, že bych se utopil v nějaký díře.
RWD
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od d1.8t »

CRXman vypadá, že je z lidí co mají rychlost v sobě od přirození. Na motor to podle řazení nevypadá nijak rychle, asi kombinace BC coilover a Advan A48 na NS funguje. Jinak ten čas těžko vysvětlit.
RWD
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od jarka »

d1.8t píše:jarka: za kolik by slušný řidič tvým autem objel Most? :p
Trochu jsem si neskromě myslel, že už se pomalu blížím na limit auta, ale Dany v závodní CTR7g v docela podobný konfiguraci to dal na horších gumách za 1:57 (a říkal, že ani náhodou nejel hranu). Takže profík za volantem mýho hádám, že by mohl jet kolem 1:55, teda o 4s rychlejc (což jsou prostě světelný roky).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od d1.8t »

To je vteřina na kilometr. To bys měl 8:20 dát, s novým set-upem 8:15. :p
RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Video a Nordschleife, the best of

Příspěvek od mmira »

to zkraceni u M3/Z4M muze byt hodne razantni, snad az o 15%, to pak pry na okruzich fakt lita. ja pujdu na tech 4.11, coz je -10%. sestka je pak stejne do nejakych +-280, takze bohate i pro jizdu na dalnici.

jinak ja jsem taky presvedcen, ze mys by mela na cas kolem 8:05, mozna dokonce 8:00 (BTG samo), ale soucasne vim, ze kazda dalsi ubrana sekunda bude vyzadovat daleko vetsi um nez kdyz jsem zrychloval z 9:00 na 8:30.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět