Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Předseda píše: Jinak k tématu: stoupací pruhy / přidatné pruhy bych úplně zrušil. A udělal z nich regulerní třetí pruh. Tak jak to je nyní, to je naprostá pizdovina.
Tím by se asi nic nezměnilo. Kolik je takových příkladů, kde jsou 3 regulérní pruhy a stejně všichni jedou uprostřed. Kamiony a autobusy nevyjímaje.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Arkis píše: pon 30 říj 14:09 Jo takhle, myslel jsem si, že víš ten základní příběh.
https://www.ceskatelevize.cz/porady/101 ... st/934990/
Po tomto se odmlčel.
To je asi jako, když TVHOVNA dělali reportáž o tom, jak mne hledá policie kvůli videím, které jsem točil.
Tak jsem se jich došel zeptat, že proč mne hledají, když dobře ví, kdo jsem.
Nikdo mne samozřejmě nehledal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Truck Daškam píše: No, docela rád bych si přečetl názor Boba a Petra...
Co chceš slyšet? Jezdi si jak uznáš za vhodné. Když tě chytnou a daj ti flastr, tak budeš brečet, jaký debil tam osadil ty značky...a nenechal si to posvětit od žádného řidiče mixu.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2367
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Prvně se říkalo i že přijde o licenci, ale pořád závodí, takže k tomu asi nedošlo. K řidičáku/bodům/pokutám nemám bohužel informace.
Že mu těžko napaří oficiální flastr bylo snad úplně jasný - asi sám víš, že těžko by z těch videí mohl někdo zahájit přestupkové řízení.
Že nepřišel o licenci mě taky neudivuje, klasický divadlo do TV.
A ještě radši napíšu, že jsem mu nic takovýho ani nepřál a nevadí mi, že se "pouze" odmlčel bez dalších následků
Jinak k tématu: stoupací pruhy / přidatné pruhy bych úplně zrušil. A udělal z nich regulerní třetí pruh. Tak jak to je nyní, to je naprostá pizdovina.
Jo i ne.
Zrušit klidně, ale ne v té podobě v které na větsině míst jsou
+ pravej - pravej, ale mít to + pravej - levej nebo +levej - levej
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 378
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pon 30 říj 08:12
V čem je to jako rozdíl?
V tom že ti to více jede - ale ty nechceš. A nikomu neproměřuje tachometr o 20km/h
Úplně to samý, že mě bude srát osobák jedoucí 30km/h v obci, ale u traktoru mi to (logicky) bude jedno
Očividně to řvou úplně jiní lidi, než ti, co jedou 20pod limitem, kterých ale taky není tolik...
Asi jo. Ale sám jsi použil ohledně zákazu předjíždění termín "můžete si za to sami"
Tak to beru stejně, proč by to mělo být najednou špatně? ;-)
(včetně tebe - viz tvoje jízda na červenou v každým druhým videu, jízdy do zákazů apod.)
V každém druhém videu? To myslíš vážně? A fakt nevidíš rozdíl?
znovu opakuju, 80 je max povolená rychlost... takže jede svých 75 tacho, 67 dle gps... a seš tam
možná s tím začni něco dělat, očividně jede tolik kolik zvládá... a nebo veze něco, co nechce rozsypat...

no můžete no... protože nenajdeš moc kamioňáků, kteří by prskali ohledně špatnýho předjíždění dalších kamionů, radši mlčej... u plazomrdů v osobáku se vždycky někdo najde...
taky mám najednou zakázaný předjíždět tam, kde to dřív bylo povolený, protože tam nějací kojoti předjížděli když neměli a tak se tam dala plná čára a značka... co na tom, že tama jezdím v noci a dalo by se to krásně zvládnout, papíry prostě riskovat nehodlám...

v každým druhým videu byla trochu nadsázka... ale asi by se dalo najít v každým něco, co záměrně porušuješ a jednou jízda na červenou, jednou zákaz, v žádným nejseš připoutanej, ... Rozdíl? ne, ten v tom fakt nevidím.. protože ty si vybíráš, co za předpisy pro tebe platí a co ne... Oni třeba zas nejezděj na červenou, ale předjížděj na dálnici, protože jim nepřijde, že páchaj něco tak děsnýho...
Truck Daškam píše: pon 30 říj 11:48
Na dálnici "nepotkáš" kamion, co by těch 80 dodržoval.
A ještě se rozepíšu na tohle. Věř, že tohle sám nechceš - protože když tam pojede někdo 80, spustí to předjížděcí jatka a každej ho bude chtít předjet. A ted se nebavím jenom o kamionech - ale i dodávkách, autobusech a o všech pomalejších, co museli na těch 80 zpomalit a následně se budou znova rozjíždět. Spolehlivě tam bude konstatní pohybující se špunt.
Což je často vidět, když potkáš některá vozidla s ADR, která těch 80 jedou

Když už, to by museli jezdit 80 vážně všechny kamiony - což je totálně nereálný úplně stejně, jako že osobní auta nepojedou pouze povolených 80 před sbíháním, tudíž se to nikdy plynule nespojuje a ucpává se to. Zkus jet 80 v levém pruhu před omezením - budeš mít v kufru auto, který pak logicky nebude zipovat a bude se bud řadit před stejné auto jako ty, nebo se pak ještě pokusí se nacpat před tebe.
No.. vlastně bych mohl napsat dle logiky "můžete si za to sami": naučte se s osobákama jezdit 80 před sbíháním a zipovat :-D
Teďka jedou 90 ;) a je to špunt, protože předjížděj o 1km/h, takhle by tam měli těch 10km/h... proč by to neřešily omezovače přesně na 80 s tím, že by to šlo krátkodobě překročit třeba na 90, tak jak to je teď?
napsat to klidně můžeš, ale co to s tím má co společnýho zipování?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 378
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Předseda píše: pon 30 říj 12:52
brnenska.odchytova píše: ned 29 říj 20:49 Ty nevíš, jak dopad Agresivní řidič? A to ten si dával sakra bacha...
Já to třeba nevím. Jak dopadl?

Jinak k tématu: stoupací pruhy / přidatné pruhy bych úplně zrušil. A udělal z nich regulerní třetí pruh. Tak jak to je nyní, to je naprostá pizdovina.
Reportér ho odhalil, ale podle mě musel dostat od někoho tip, tip na to, že to není normální jouda, ale profi závodník.
Hrozilo mu, že přijde o závodní licenci kvůli tomu, dostal pár hejtů od dalších závodníků a diváků, tak AŘ zrušil a vydal prohlášení, že to byl jeho taťulda a že se omluvuje... Tím si tu licenci hádám zachránil.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1402
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

arkis + odchytová: aha, díky. Netušil jsem. Tak to byl asi slušnej jouda.

řBOB: změnilo. Když by tam byly 3 normál pruhy, tak by legálně nenastala situace, kdy auto uprostřed jede 100 a předjíždí ho někdo s vozejkem 110. A vpravým ho bere auto 140.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

legálně ne, ale jinak jo :-) V pravém jedu od Průhonic až po odbočku na Benešov. Já a občas nějaký kamion. OA ani jedno. Všichni uprostřed nebo levý.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27214
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2367
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

znovu opakuju, 80 je max povolená rychlost... takže jede svých 75 tacho, 67 dle gps... a seš tam
Nezdá se mi, že by někomu ukazoval tachometr o víc jak 10% reálný rychlosti. Možná pokud tam má jiný rozměr gum (průměr, profil), ale tak to je pak jeho boj. Můj skoro veterán má odchylku asi 7%.
Těch 10% měla moje škoda 120
taky mám najednou zakázaný předjíždět tam, kde to dřív bylo povolený,
Srovnávat předjíždění na nerozdělené silnici s dálnicí - mi přijede totálně mimo. Že se to nerozlišuje v případě postihu pochopím, z titulu byrokracie. Že se to budeš házet do stejného pytle i na moto fóru mi prostě přijde mimo
Teďka jedou 90 ;) a je to špunt, protože předjížděj o 1km/h, takhle by tam měli těch 10km/h...
Prosím tebe kde? Já jel dneska Plzen - Praha - Plzen, a nikdo mě nepředjel a naopak já jsem předjel 5 aut a špunt jsem žádnej neudělal.
Tím chci říct, že žádnej jedoucí špunt se konat nemusí. Když tam pojede někdo 80, ten špunt bude téměř neustálý (bavím se v provozu pochopitelně)
Chápeš to?
Odpovědět