Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

Jak dlouho máš řidičák?
Uživatelský avatar
Bouso22
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 23 bře 12:42
Bydliště: BN

Re: Onboard videa

Příspěvek od Bouso22 »

proč se ptáš si myslíš že podle toho jak dlouho má někdo řidičák tak umí jezdit? jinak řidičák mám let a co ty pochlubíš se taky? (určitě to bude víc!)
Naposledy upravil(a) Bouso22 dne pát 04 črc 22:45, celkem upraveno 4 x.
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždy se totiž najde iniciativní blbec, který neví, že to nejde a udělá to!!
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

To leccos vysvětluje. Ano, já ho mám déle.
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: Onboard videa

Příspěvek od NoSwear »

Není Bouso jen druhej nick Duriny nebo jak se jmenoval? :D

Absolutně nezajímavé video, nevím, co bylo špatnýho na tom, co udělali. A tvoje reakce, že je GeneHawkins prase, který vybržduje atd? To snad ani nebudu hodnotit...
BMW Driver M-B worker... :D
Uživatelský avatar
Bouso22
Adept autoškoly
Příspěvky: 16
Registrován: ned 23 bře 12:42
Bydliště: BN

Re: Onboard videa

Příspěvek od Bouso22 »

NoSwear píše:Není Bouso jen druhej nick Duriny nebo jak se jmenoval? :D
Ne opravdu nejsem ten pan Durina! který tady říká jak co děláme špatně a pak udělá takovou p*******u!
Absolutně nezajímavé video, nevím, co bylo špatnýho na tom, co udělali. A tvoje reakce, že je GeneHawkins prase, který vybržduje atd? To snad ani nebudu hodnotit...
Já jsem si pouze udělal názor s toho co napsal nic víc! a to že je "prase" to jste napsal teď vy! A že to video je pro vás absulutně nezajímavý tak to je mi líto, ale pro ostatní je to třeba zajímavý (nebo taky ne)
Nikdy neříkej, že něco nejde. Vždy se totiž najde iniciativní blbec, který neví, že to nejde a udělá to!!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5525
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Video je extrémně napínavé.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
NoSwear
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: čtv 20 zář 07:16
Bydliště: Sever....

Re: Onboard videa

Příspěvek od NoSwear »

M.Z. píše:Video je extrémně napínavé.
+1 :ymhug:
Bouso22 píše:
Ne opravdu nejsem ten pan Durina! který tady říká jak co děláme špatně a pak udělá takovou p*******u!
No, alespoň v něčem se shodneme.
Bouso22 píše: Já jsem si pouze udělal názor s toho co napsal nic víc! a to že je "prase" to jste napsal teď vy! A že to video je pro vás absulutně nezajímavý tak to je mi líto, ale pro ostatní je to třeba zajímavý (nebo taky ne)
Já jsem nikde GH nehodnotil. Jen jsem si pouze udělal názor, co si myslíš, z toho, co jsi tu napsal, nic víc! :))
Prostě mícháš hrušky a jablka - tohle nikoho neohrozilo a troufám si říct, že ani prakticky neomezilo - viděl jsi je na takovou vzdálenost, že nevím, co víc by jsi chtěl. A jen proto, že to tu všichni schvalujem jsme hned lidé, co vybržďují atd? :-?
BMW Driver M-B worker... :D
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Onboard videa

Příspěvek od EL_XEL »

To je zase debata. To otáčení přes dvě čáry je proti předpisům, na druhou stranu jsem tam neviděl žádné ohrožení a ještě se omluvil. Takže bych nad tím mávnul rukou. Co by mi spíš vadilo, by byla ta jízda po krajnici, zaprvé taková auta hází bordel a za druhé jsou nevyzpytatelná.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2070
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Onboard videa

Příspěvek od GeneHawkins »

EL_XEL píše:To otáčení přes dvě čáry je proti předpisům, ...
A já tvrdím, že není. Pokud před ním auta stála, jednalo se o objíždění.
Nabel
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: čtv 21 lis 13:38

Re: Onboard videa

Příspěvek od Nabel »

A co se podle Vás skrývá pod takým slovem "objíždění" vojín Kefalín? :-) Neboli jaký je potom rozdíl mezi otáčením a objížděním? Souhlasím, že zákon o provozu na poz. kom. to přesně nespecifikuje, ale stejně si myslím, že u soudu by jsi s tím neuspěl. Rozdíly v předjíždění, objíždění a otáčení jsou ve významu poměrně nezaměnitelné.
Odpovědět