Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od Mr.Semtex »

řidičBOB píše:
Mr.Semtex píše:Opatrně, nebo Ti praskne cévka..
Neměj péči... Takový člověk, jako jsi Ty, mne rozhodit nedokáže :ympeace:


OK.
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od Mr.Semtex »

Takže ještě k tomu Audi, když tak chceš..

Kdyby jsi to měl v hlavě srovnané, jak se tady snažíš prezentovat, tak když se někdo takový objeví ve zpětném, tak uhnu ke kraji a nechám ho ať si nabije hubu sám.. Ale ne, ty jsi pan někdo, řidič profesionál, takže jak čulibrk jedeš po prostředku, zavřeš mu mezeru a potom ho ještě úplně náhodou jednou potkáš znova.. A to celé si natočíš a vystavuješ to na netu.. :ympray:
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Podivej, ja jsem radeji, kdyz se nekdo zabiji za mnou nez prede mnou a ja pak budu muset stat v kolone nebo nedejbuch se jeste potkam s nejakym odletajicim kusem auta nebo rovnou s nejakym odrazenym autem. Ja se staram totiz sam o sebe a ostatni mam v pici.
A jen tak naokraj: kdyby ten clovek nejel jako kokot, tak zadne video nevznikne.
Takhle vzniklo a take se nasel i jeden idiot, ktery ma neutuchajici touhu debilne komentovat temer vsechna mnou vystavena videa uz z dob garaze... Takze nic noveho pod sluncem.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od Mr.Semtex »

Nejsem si vědom, že bych kdy nějak extra komentoval Tvá videa, ať už tady nebo na garáži, ale jak už jsem napsal, jestli chceš, abych tak činil, nemám s tím nejmenší problém.. :-?

Až doteď by mě nenapadlo, že to sem vlastně všechno linkuješ jen proto, aby to nikdo nekomentoval.. :ymparty:
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Mr.Semtex píše:Až doteď by mě nenapadlo, že to sem vlastně všechno linkuješ jen proto, aby to nikdo nekomentoval.. :ymparty:
Nemám pocit, že bych něco takového někde napsal :ymcowboy:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: Onboard videa

Příspěvek od KFL »



"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od ultima ratio »

Budete rozostřovat eSPéZetky? Já bych se na to vykašlal. ~x(
http://www.novinky.cz/domaci/278800-ces ... amery.html
Na webu je řada videí neukázněných řidičů, na kterých je jasně čitelná registrační značka. Jenže v tom by podle mluvčí Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) Hany Štěpánkové mohl být problém.
„Každý má právo si pro osobní potřebu takové záznamy pořizovat, ale jakékoli zveřejnění na internetu je už zpracování osobních údajů a může jít o porušení zákona.
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od Mr.Semtex »

řidičBOB píše:
Mr.Semtex píše:Až doteď by mě nenapadlo, že to sem vlastně všechno linkuješ jen proto, aby to nikdo nekomentoval.. :ymparty:
Nemám pocit, že bych něco takového někde napsal :ymcowboy:
To mě nijak nepřekvapuje, Ty celkově nevíš co píšeš..
řidičBOB píše:Takhle vzniklo a take se nasel i jeden idiot, ktery ma neutuchajici touhu debilne komentovat temer vsechna mnou vystavena videa uz z dob garaze... Takze nic noveho pod sluncem.
Prošel jsem si zpětně všechny své příspěvky na garáži i tady a za celou dobu na garáži (cca. šest let) jsem komentoval asi tři tvá videa, z toho jedno negativně, na tomto fóru (kde jsem od jeho vzniku) je toto první tvé video, které komentuji.. Z toho mi plyne pouze jediné - jsi lhář.. :)
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ty jsi ale pilný chlapeček...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: Onboard videa

Příspěvek od KFL »

ultima ratio píše:Budete rozostřovat eSPéZetky? Já bych se na to vykašlal. ~x(
http://www.novinky.cz/domaci/278800-ces ... amery.html
Na webu je řada videí neukázněných řidičů, na kterých je jasně čitelná registrační značka. Jenže v tom by podle mluvčí Úřadu na ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) Hany Štěpánkové mohl být problém.
„Každý má právo si pro osobní potřebu takové záznamy pořizovat, ale jakékoli zveřejnění na internetu je už zpracování osobních údajů a může jít o porušení zákona.
Až si na to někdo z řidičů v záznamech bude stěžovat, tak video vymažu :).
"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Odpovědět