Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Mr.Semtex píše: K mojí původní poznámce, která se Tě evidentně dotknula - Jop, zrovna u tohohle videa bych se rozmyslel, zda ho budu vystavovat na netu, protože Tebe jako řidiče taky nevykresluje příliš lichotivě. Připomíná mi to blbečka z Prahy, co naboural do Range Rovera a má to na kameře.. :-?
jestli vidis spojitost mezi mym chovanim a chovanim pana Novaka, tak jsi bud slepy nebo blby. Ja se priklanim k tomu druhemu.
Myslim, ze neni potreba to s Tebou dal rozebirat. Vrat se na garaz, kde mas sobe rovne :ymhug:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Noldo píše:K Audi. Z videa je vidieť že si išiel rýchlejšie ako polo pred tebou a medzera medzi vami sa zmenšovala. Ale nedovolil by som si tvrdiť že to bolo naschval. Mňa šokovalo to čo sa mohlo stať v 0:38, to vyzerá že to išlo velmi tesne.

K 2. videu. Nedal ti prednosť a obmedzil ťa, trúbenie bolo podľa mňa na mieste. Bolo by od teba síce určite milé keby si ho pustil ale nemáš k tomu žiadny dôvod a obmedzil by si autá, ktoré idú za tebou.
Ad Audi: k Poli jsem se priblizoval prave proto, ze mi nebylo mile, jak se ke me Audi priblizovalo...nechci se chlubit, ale brzdy mam lepsi nez to Audi a Polo dohromady a radeji se spoleham na vlastni schopnosti nez na ridicske umeni jinych. Navic pan v Audi nepouzival znameni o zmene smeru jizdy a ja v sute bezne nevozim vesteckou kouli, abych zjistil, zda jenom "vykukuje" nebo hodla na zakazu predjizdet...
Ale Semtex v tom chce videt neco jineho, tak v tom neco jineho vidi...je to jeho boj.

Ad prednost: presne tak, kdybych ho chtel pustit, tam mu to nemam jak dan najevo, protoze byl schovany za autem a me probliknuti nebo gesto nemohl videt. Navic nemam rad, kdyz si nekdo prednost vynucuje takto naprudko! Navic za sebou jsem mel strudl aut a netusim, zda ten za mnou zrovna neladi radio a nepredpoklada me vstricne gesto... Takze situacim, kde je konani ridicu kolem mne nepredvidatelne, se radeji vyhybam predem.
Nekdo to schopen pochopit je, jiny ma v hlave nasrano, takze mu prano neni ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
dsl
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pát 25 kvě 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od dsl »

no pokud jste jel v touaregu, tak bych si těmi lepšími brzdami oproti audi nebyl tak jistý. A btw právě proto, že je lepší se spoléhat na vlastní schopnosti bych si nechal odstup a nečekal že mu to vyjde.

K přednosti: tam není moc o čem diskutovat, mohl se aspoň gestem omluvit.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

ne, v Touaregu jsem nejel ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Vody
Autoškolák
Příspěvky: 64
Registrován: stř 18 črc 19:56
Bydliště: Brno

Re: Onboard videa

Příspěvek od Vody »

Nedávno jsem zažil něco podobného jako dělal zmíněný řidič audi, tentokrát to ale byla kráva v novém focusu, už ve zpětném zrcátku jsem viděl co dělala za prasečiny lidem za mnou a samozřejmě i těm v protisměru, předjížděla kličkováním kolonu která ale jela celkem svižně kolem 90km/h na okresce. Kolonu vedly 3 prázdné náklaďáky MAN stavební firmy IMOS, jely velmi svižně. Za celou cestu ohrozila asi 5 aut které v protisměru brzdily. Taky se mi nacpala před auto, a mísil se ve mě pocit jestli nepřidat a mezeru jí nezavřít, aby bylo o jednu vygumovanou osobu méně. Samozřejmě zvítězilo to lepší já a mezeru sem jí nechal - nelepím se na auta před sebou a nechávám mezeru, i kvůli sobě pro sichr. Takže sem nohu na plynu nechal jak byla....ale ta myšlenka mě napadla. A myslím že napadne většinu lidí co tohle zažijou
MB W202 C200 100KW
Uživatelský avatar
Mr.Semtex
Pan Řidič
Příspěvky: 234
Registrován: čtv 17 úno 09:30

Re: Onboard videa

Příspěvek od Mr.Semtex »

řidičBOB píše:Ad Audi: k Poli jsem se priblizoval prave proto, ze mi nebylo mile, jak se ke me Audi priblizovalo...nechci se chlubit, ale brzdy mam lepsi nez to Audi a Polo dohromady a radeji se spoleham na vlastni schopnosti nez na ridicske umeni jinych. Navic pan v Audi nepouzival znameni o zmene smeru jizdy a ja v sute bezne nevozim vesteckou kouli, abych zjistil, zda jenom "vykukuje" nebo hodla na zakazu predjizdet...
Ale Semtex v tom chce videt neco jineho, tak v tom neco jineho vidi...je to jeho boj.
Video s Audi jsem Ti nijak nekomentoval, ale jak myslíš..

řidičBOB píše:tak jsi bud slepy nebo blby. Ja se priklanim k tomu druhemu.
Myslim, ze neni potreba to s Tebou dal rozebirat. Vrat se na garaz, kde mas sobe rovne :ymhug:
řidičBOB píše:Nekdo to schopen pochopit je, jiny ma v hlave nasrano, takze mu prano neni ;-)
Opatrně, nebo Ti praskne cévka..
Naposledy upravil Mr.Semtex včera, dnes a zítra, celkově neupraveno 3x
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Mr.Semtex píše:Opatrně, nebo Ti praskne cévka..
Neměj péči... Takový člověk, jako jsi Ty, mne rozhodit nedokáže :ympeace:
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Alex..
Pan Řidič
Příspěvky: 464
Registrován: ned 22 kvě 09:48

Re: Onboard videa

Příspěvek od Alex.. »

Nechci být hnidopich, ale na cévky fakt bacha :-B :D :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27162
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

bavíme se ještě o mozkových cévkách nebo už o cévkování?? :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5608
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od Snowman000 »

Jeden pekny rusky onboard ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět