Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 378
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pon 30 říj 17:02
znovu opakuju, 80 je max povolená rychlost... takže jede svých 75 tacho, 67 dle gps... a seš tam
Nezdá se mi, že by někomu ukazoval tachometr o víc jak 10% reálný rychlosti. Možná pokud tam má jiný rozměr gum (průměr, profil), ale tak to je pak jeho boj. Můj skoro veterán má odchylku asi 7%.
Těch 10% měla moje škoda 120
taky mám najednou zakázaný předjíždět tam, kde to dřív bylo povolený,
Srovnávat předjíždění na nerozdělené silnici s dálnicí - mi přijede totálně mimo. Že se to nerozlišuje v případě postihu pochopím, z titulu byrokracie. Že se to budeš házet do stejného pytle i na moto fóru mi prostě přijde mimo
Teďka jedou 90 ;) a je to špunt, protože předjížděj o 1km/h, takhle by tam měli těch 10km/h...
Prosím tebe kde? Já jel dneska Plzen - Praha - Plzen, a nikdo mě nepředjel a naopak já jsem předjel 5 aut a špunt jsem žádnej neudělal.
Tím chci říct, že žádnej jedoucí špunt se konat nemusí. Když tam pojede někdo 80, ten špunt bude téměř neustálý (bavím se v provozu pochopitelně)
moje popelnice při 60tacho jede 52-53... stejně tak, když jedu 100 tacho, tak jedu 93 podle gps... fakt bys měl přestat vycházet jenom ze zkušeností svých 2 aut, když chceš podle toho hlásat pravdy veřejně...

ne, to ti ukazuju, že kvůli debilům mám taky zakázaný předjíždět někde, kde bych v klidu předjet mohl...

Kde? Na D1 o kterou se tady jedná... Tvl fakt chceš argumentovat D5 když jde o D1, která je vytíženější? D1 je ucpaná aji bez kamionů.. Jels po ní někdy vůbec?
Proč by tam měl bejt špunt? když pojedou 80 a předjíždět budou moct 90? tzn. nebude tam rozdíl 1km ale 10...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2356
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Kde? Na D1 o kterou se tady jedná... Tvl fakt chceš argumentovat D5 když jde o D1, která je vytíženější? D1 je ucpaná aji bez kamionů.. Jels po ní někdy vůbec?
Proč by tam měl bejt špunt? když pojedou 80 a předjíždět budou moct 90? tzn. nebude tam rozdíl 1km ale 10...
Ne, já se bavím o případném plošném zákazu. A plošný zákaz by platil i na D5, nejenom na D1.

No proč... Cisternu co jede 80 dojede kamion, stáhne to na 80. Za ním druhý, pak autobus a dodávka - ty už zbrzdí reálně na 70, možná i méně, než se to urovná.
Pak dodávku a autobus napadne, že jedou nějak pomalu (nebo dřív změnit pruh nemohli) a z těch 70 se začnou cpát do levého pruhu - pak se budou navzájem pouštět, takže pojedou chvíli stejnou rychlostí v levém pruhu a než se pak dostanou na svejch 100 a předjedou ty tři kamiony, maj za sebou spolehlivě šňůru aut.
Pak se to celé za cisternou opakuje.
Můžeš do toho ještě zatáhnout i nějaký kamion, co bude chtít předjet před autobusem, který znova přibrzdí aby ho pustil a je to dokonalý.

Prostě jedno pomalejší vozidlo oproti všem vždy udělá (v provozu) hezký záděr - je jedno jestli cisterna ADR nebo osobák, co (údajně) veze sklo na veterána, pytlík pomerančů v prázdným kufru a podobný nesmysle.
A v současnosti se prostě jezdí tak nějak minimálně 85-90, takže u toho bych zůstal. Popsal jsem, proč ani jako řidič osobáku fakt nestojjím o to, aby těch co jedou 80 bylo víc
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1400
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

řidičBOB píše: pon 30 říj 16:20 legálně ne, ale jinak jo :-) V pravém jedu od Průhonic až po odbočku na Benešov. Já a občas nějaký kamion. OA ani jedno. Všichni uprostřed nebo levý.
To je sice pravda, ale je to stav, který lze pokutovat. Což nevyužití přidatného pruhu nejde.

//ad poslední záběr z videa: pozor až příjde říha.. Ten ti vysvětlí, že sis tím troubením něco určitě dokazoval, protože vše bylo v cajku =))
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 378
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Truck Daškam píše: pon 30 říj 21:18
Kde? Na D1 o kterou se tady jedná... Tvl fakt chceš argumentovat D5 když jde o D1, která je vytíženější? D1 je ucpaná aji bez kamionů.. Jels po ní někdy vůbec?
Proč by tam měl bejt špunt? když pojedou 80 a předjíždět budou moct 90? tzn. nebude tam rozdíl 1km ale 10...
Ne, já se bavím o případném plošném zákazu. A plošný zákaz by platil i na D5, nejenom na D1.

No proč... Cisternu co jede 80 dojede kamion, stáhne to na 80. Za ním druhý, pak autobus a dodávka - ty už zbrzdí reálně na 70, možná i méně, než se to urovná.
Pak dodávku a autobus napadne, že jedou nějak pomalu (nebo dřív změnit pruh nemohli) a z těch 70 se začnou cpát do levého pruhu - pak se budou navzájem pouštět, takže pojedou chvíli stejnou rychlostí v levém pruhu a než se pak dostanou na svejch 100 a předjedou ty tři kamiony, maj za sebou spolehlivě šňůru aut.
Pak se to celé za cisternou opakuje.
Můžeš do toho ještě zatáhnout i nějaký kamion, co bude chtít předjet před autobusem, který znova přibrzdí aby ho pustil a je to dokonalý.

Prostě jedno pomalejší vozidlo oproti všem vždy udělá (v provozu) hezký záděr - je jedno jestli cisterna ADR nebo osobák, co (údajně) veze sklo na veterána, pytlík pomerančů v prázdným kufru a podobný nesmysle.
A v současnosti se prostě jezdí tak nějak minimálně 85-90, takže u toho bych zůstal. Popsal jsem, proč ani jako řidič osobáku fakt nestojjím o to, aby těch co jedou 80 bylo víc
Aha, takže to je jako preventivně? Aby je nenapadlo to dát plošně?

A víš, že oni maj jet taky jenom těch 80? Nevím, co řešíš.. jak se to liší od toho, že dojedou někoho v 90 a ucpou to? Kromě toho, že tam už prostě tu rezervu na předjetí nemaj, protože jedou na limitu? Kdyby ho dojel na 79, začal předjíždět rozdílem 11km/h tak ho udělá mnohem rychlejc než když ho předjíždí v 90 když pojede 89...
Což se teďka fakt neděje, žejo? Když jedou od těch 85 do 93 a předjížděj se, stejně tak je bere bus co valí 110... Tam vůbec špunt nevzniká...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1792
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Předseda píše: pon 30 říj 22:51 //ad poslední záběr z videa: pozor až příjde říha.. Ten ti vysvětlí, že sis tím troubením něco určitě dokazoval, protože vše bylo v cajku =))
Ty ses fakt debil ty vole. Hodně velkej mindracek, co, ze si o někoho musíš neustále otirat hubu. Kretene.
Naposledy upravil(a) řidičBOB dne úte 31 říj 05:13, celkem upraveno 1 x.
Důvod: No tak hoši! Jste snad družstevníci, ne!? Co by tomu řekl Štefan!
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27164
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Ceda: já jsem srdcem Ital a troubím :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1400
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Onboard videa

Příspěvek od Předseda »

říha: Já už z tebe mám prdel, nevím co se ti nezdá.., však si to byl ty, kdo začal vymýšlet pizdoviny. Z Bobova vida víš taky houno zda ten borec nejel ještě na pikosekundu žluté, tak podle tebe je to přeci OK, tak co se rozčiluješ?
Jestli se cítíš dotčený, není to toliko mou vinou [-x :D
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2356
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Což se teďka fakt neděje, žejo? Když jedou od těch 85 do 93 a předjížděj se, stejně tak je bere bus co valí 110... Tam vůbec špunt nevzniká...
Vzniká.
Ale kdyby nějakým zázrakem začala půlku řidičů jezdit těch 80, nedostanem se už nikdo nikam a pojedem 80 úplně všichni, protože by se předjíždělo daleko víc. Přesněji řečeno bys jezdil 130-60-70-80-80-130-60....

Ono teda na D1 to stejně nebude o moc lepší, a pravej pruh pojede většinou okolo těch 80 (možná méně, pokud ty zákazy budou i v nějakým stoupání bez stoupáku) a levej okolo kila
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1792
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Předseda píše: úte 31 říj 08:43 Z Bobova vida víš taky houno zda ten borec nejel ještě na pikosekundu žluté, tak podle tebe je to přeci OK, tak co se rozčiluješ?
Z Bobova videa jasně vidím, že jel na červenou. Ty snad vidíš něco jiného?

Z tvého povídání bez videa to mohlo být jakkoliv. Fakt nevidíš rozdíl? Sorry, už mě to s tebou nebaví, prostě jsi udělal píčovinu, se kterou někdo nesouhlasil, video nikde, jen milion keců a osobních útoků jak harant ve školce.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2356
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Ale líbí se mi jak se argumentuje ohledně kamionů na minimální časový zisk - a přitom osobní auta dělaj to samé. Závody kdo jede přesněji povolenou rychlostí, předjíždění kvůli 1km/h... Jediný štěstí v případě OA je ten, že je málo měřených úseků.
Chápeš to?
Odpovědět