Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

no, ve videu píšeš, že všechna vozidla, jedoucí vlevo, jedou skrz křižovatku rovně... To je zcela něco jiného ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1753
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: pon 03 říj 14:37 Stejně tak je taxativně DZ dáno, kdo tím pruhem může jet a kdo ne.
A jaky zákon konkrétně zakazuje te Octavií (nebo koho jsi tam vytlačoval) tím pruhem jet? Víš prd, odkud jel, mohl jet od teplárny (a kecy, zes ho viděl, neberu).

A ne, kvůli červené ta fronta nebyla, fronta se rozjizdela a tys ji svým manévrem celou zastavil. Ale jsi king a profik k tomu…
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

jo, celou dobu hlídá zrcátko, aby viděl, jak tam jedou křižovatkou rovně a ON mohl na konci pruhu sjednat nápravu! Takový Walker Texas Ranger vev montérkách a ve vaťáku :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2295
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB: Ano, do videa jsem to napsal trochu nejasně (pod video jsem situaci vysvětlil dvěma lidem lépe) - ti se teda normálně zeptali, místo jasného verdiktu

petr_riha: Nevím jestli místo znáš - ale jsou tam celkem ještě troje semafory (pochopitelně bez zelené vlny, ta se v Praze prostě nepoužívá). Tenhle úsek v tuto dobu nikdy plynule nejede.

Legálně tím úsekem projelo možná to první auto - na základě toho jsem se ohnal do zrcátka a viděl jsem, odkud jedou ti další dva (ted nevím, jestli jsou ve videu všechny tři auta nebo jen dvě).
Ale většinou se tam tohle neděje - osobně si myslím, že to prostě zkusilo to první vozidlo a ti další dva prostě jeli za ním. To je jako všude jinde - celou dobu nic a pak jich jede pět za sebou
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

kroutíš se jako děcko v 3.A... Intelektem jste na tom asi tak stejně, akorát ty máš v ruce 30t :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2295
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já se z ničeho nekroutím, píšu to samý celou dobu
Chápeš to?
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1753
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Ano, místo znám velmi dobre. A co má byt? Je tam propojovací pruh od teplárny na průmyslovou. Autům, která v nem jedou, konci pruh a chtějí se zařadit.

Na to mi ale stačí prohlédnout si video a nepotřeboval bych to místo ani znát. Ty nejsi na silnici od toho, abys školil ostatní.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2295
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Napsal jsi to špatně...
Je tam propojovací pruh od teplárny na průmyslovou. Autům, která v nem jedou, konci pruh a chtějí se zařadit.
Má být:
Je tam propojovací pruh od teplárny na průmyslovou. Autům, která v nem jedou od teplárny, konci pruh a chtějí se zařadit.

Jelo červené vozidlo od teplárny? Nejelo.
Platí nějaká povinnost puštění? Neplatí.
Děkujeme, nashledanou, čekejte

Někde to je - jel jsem Radlickou dolu, kde levý pruh je následně odbočovací. Před začátekem V1 jsem před sebe pustil jedno auto zipem (ačkoliv zip tam neplatí), druhý auto co se přiřítilo a cpalo se přede mě přes V1 - nezájem, uhni nebo to budeš mít odřený nebo si jed na vlastní triko dál po kolejích
Mě tihle zmrdi fakt nezajímaj

A pokud chceš napsat "mohl se splést" - ano, mohl. I já se kolikrát splet - tak prostě stojím a čekám na puštění a rozhodně se před nikoho necpu.
Ovšem splést se tak, že někdo profrčí rovně přes odbočovací pruh (kde svítí červená na odbočení), následně projet V13 nebo přejet V3 - tak to není o spletení se, ale čistě debilita nebo záměr
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Pokud končí jízdní pruh, normální řidič umožní zařazení. Lopata - king ve v montérkách přidá a zavře ho.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2295
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

A příště to udělá znova - protože ho přece každej pustí, že
Chápeš to?
Odpovědět