Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Já neřekl, že tu někoho drží někdo pod krkem.
Spousty výrobků co zde jsou se sem oficálně nevozí ani nevyrábí a jsou vyráběny v licenci.

Proč myslíš, že zatímco jinde maj 30 příchutí Coca-coly, tak my tu máme snad jen dvě? No, a to je ono. A těch případů by se našlo více. Kdysi když jsem byl malej, miloval jsem preclíky Flipz - které pak náhle skončili (nyní se už vrací). A ne, nepřestali se vyrábět - v USA a v GB jsou k dostaní celou dobu, jen opustili českej trh
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Nějakej štoural by třeba zjistil, komu patří Coca-Cola HBC (ta vyrábí Coca-Colu pro ČR a pro Slovensko). Je dost možný, že Coca-Cola Company z USA za tím fakt stát nebude a jen kasírujou desátky za know-how a logo
Chápeš to?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Mají opravdu cyklisté v hlavě jen vypletené dráty? Všimne si kamion, když do něj narazí auto? A všimne si toho osobák? Kdo má přednost - sanitka nebo polský řidič? Odpověď Vás jistě překvapí. A mnoho dalšího. Vše zabaleno do nečekaně výživné hromady hudrování.
https://www.stream.cz/brnenska-odchytov ... l-64473266
Přílohy
#36.jpeg
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

Pěkná přehlídka umělců.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 364
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Díky :-)
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Dneska to stojí za to, díky fanouškovi. Docela by mě zajímalo, jestli je někde k dispozici ta honička s motorkářem, pak za zmínku stojí docela pěkná rána s bagrem a fakáček na místo omluvy nepřekvapí
https://www.youtube.com/watch?v=L1gOZLEKp_k
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Hned první videa…odmítáš podporovat střídavé řazení, ale to u tupé lopaty nepřekvapuje. Překvapivé bylo, že nejedeš v levém pruhu, abys ho blokoval.
Další video - pindáš tam na osobák, ale autobus ze zastávky nepustíš.
Prostě debilní lopata. Dál to a i nejdu koukat.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: Onboard videa

Příspěvek od petr_riha »

Truck Daškam píše: ned 02 říj 10:01 Dneska to stojí za to, díky fanouškovi. Docela by mě zajímalo, jestli je někde k dispozici ta honička s motorkářem, pak za zmínku stojí docela pěkná rána s bagrem a fakáček na místo omluvy nepřekvapí
https://www.youtube.com/watch?v=L1gOZLEKp_k
S tím zipem a autobusem sis dal hezké vlastnaky. A ještě v tech situacích děláš curaky z druhých, ale v te situaci jsi jim byl ty. A ještě se tím chlubis.

U zipu dle teorie měl jít ještě o auto dříve, ale jaksi by to nestihl, tak se pohodově a zcela plynule chtěl zařadit před třeba. Kam se teda měl radit dle tebe?
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

hlavně - on velmi rád, když se předjíždějí kamiony, používá velmi rád na adresu řidičů osobáků, že stačí přece jenom sundat nohu z plynu... A tady naopak přidával. Úplnej dement! Přitom OA by se tam zařadilo a nijak ho nezdržovalo, protože OA se v křižovatce rychleji rozjíždí a také mnohem rychleji dosáhne povolené rychlosti. Ale debil s pískem si musí v kabině pohonit.
Už se těším, jaké kreténské "argumenty" vytáhne...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2244
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

řidičBOB, petr_riha:
1) chtělo by si to nastudovat odstavec, který řeší zip - přesněji řečeno podmínky, aby zip mohl být uplatněn. Zde nebyla podmínka žádná
2) vozidla v tomto pruhu jedoucím se do něj neměla jak dostat - někdo z nich vyjel z kolony přes značku V3, někdo z nich jel skrz odbočovací pruh doleva rovně (mám zrcátka, tak vím odkud jeli)
Je to konkrétně zde:
https://www.google.com/maps/@50.0800348 ... 384!8i8192
Ne, tenhle zmrdismus podporovat nehodlám. Kdyby jeli z křižovatky a odbočovali doleva, normálně bych je pochopitelně pustil - což nebyl jejich případ, všichni jeli normálně po Průmyslové, nikoliv od Pražských služeb (což je jediný směr, jak se do tohoto pruhu legálně dostat)

Ano, autobusu jsem se z prvu nevšim, protože jsem koukal co vymejšlí za krávoviny s tou Yeti nebo co to bylo - pak už byl nesmysl hamtat na brzdu, ti za mnou by to nemuseli pobrat. Navíc v Praze většinou autobusy nákladáky nechávaj jet (protože chápou že je kravina mě zastavovat, jezdí defacto s tím samým), nebo čekaj na dálkovky. Vlastně se mi v nákladáku ani ještě nestalo, aby mi to tam autobus prostě foukl (jak si často někteří řidiči v OA stěžují)
Chápeš to?
Odpovědět