Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

řidičBOB píše:Duke: blbé je, že když najíždíš na motorkáře, tak už nejde o plechy, ale i v této rychlosti o zdraví. A to není totožné, jako bouchnutí do okénka.
Ano, ide o zdravie. Ale to uz je len dosledok neuvazeneho rozhodnutia motorkara. Pricina je jasna: podbiehanie sprava - si o to proste koledoval - mal ist obozretne a pocitat so zavretim.Ale to je ten bozsky komplex,ze kazdy si mysli,ze moze. Ja sa priznam tiez nesledujem tolko pravy spatak ako lavy a vnutorny. Cize ja si myslim,ze ich vobec nevidel, alebo videl az na poslednu chvilu. tam je otazka, ze ci zas v tom zuzeni keby dupol zrazu na brzdu, ci do neho este nebuchnu zboku x_x
Teda so zdravim zacal hazardovat sam motorkar svojim rozhodnutim robit nieco ,co nema.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

To je jako bys řekl, že někdo ti plácne do auta, ty do něj schválně najedeš a je to ok, protože on si začal. To je, sorry, hodně primitivní směr uvažování.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

neviem, asi sme videli ine videa, ale motorkar placol do auta AZ potom ako ho vodic auta zavrel. Nevidim tak ziadne schvalne nabehnutie, ktoremu predchadzalo placnutie, praveze naopak. Teda bolo najprv nedovolene podbehnutie sprava, potom zavretie zo strany auta a na to reakcia buchnutim do auta atd..
Teda hovorim to, ze keby hned vedel motorkar v tej makovici, ze robi nezakonnu vec a pocital by, ze ho moze clovek nevidiet a zavriet, tak by si odpustil to nasledne buchanie do auta arogantne a pritom vobec neopodstatnene.
Cize prosim neprekrucaj moje slova, ako sa ti hodi a nerob zo mna primitiva.

EDIT:: no pozrel som to video znova a ano,vyzera to tam aj tak,akoby uz motorkar bol vpredu a on na neho isiel. Ale podla mna ho vobec nevidel. ale to nic nemeni na logickom predpoklade - nerobim nezakonnu vec = nesposobujem problemy - sebe aj inym.
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Najíždět na motorkáře je zbytečný, on se zrakví někde sám - stačí, až někdo bude ignorovat jeho stupidní jízdu přes šrafování nebo jízdu v odstavným jako já málem nedávno, když jsem dělal uličku pro IZS..

Nedávno to měl Jehlárenská ve videu.. Motorkář předjížděl přes šrafování, za kterým se to rozšiřovalo na dva pruhy - pochopiteně, že s osobákem toho rozšíření chtěl využít, ale nepočítal s degešem, co tam bude předjíždět přes šrafování. Dobře mu tak, blbovi
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

...a kdyby ho sejmul, tak má na krku nehodu se zraněním nebo usmrcením ;-)
Hele Truck - ty to profesní školení každý rok vytočíš na kole štěstí v Mountfieldu?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Víš vůbec, o čem to školení je - nebo jak vůbec probíhá? Kdyby jo, tak nekladeš tak hloupé otázky.

Jenom tak pro informaci... Před dvěma lety jsem školil já školitele, když nám vyprávěl hlouposti a hádal se, že na vypnutých semaforech se nesmím otočit.
Chápeš to?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

No tak popros majitele, ať Vás neposílá na školení k nějakým lopatám ale do solidního podniku. Naši kluci říkají, že je to celkem záhul a dycky se něco novýho dozví. Já byl 2x a ten týpek věděl o čem mluví. A dokonce to nebyl žádnej kazatel BESIPU, ale relativně rozumnej kluk, co "ví jak to chodí".

A k tomu motorkářovi takovej offtopic.

Tuhle jsem si jel svých 70km/h na padesátce ve městě, jeden pruh v každý směru, relativně širokej, odhadem tak 2,5-3m. Jel jsem spíš u středu, protože v protisměru nic a vymetat kanály mě neba. A teď mě zprava, v rámci toho pruhu, předjel nějakej chlap na elektrokoloběžce. Celkem brutálním rozdílem.
Zaprvý mě zaujalo, jak moc mu to jelo, přitom to na pohled vypadlo jak klasická Lime koloběžka. Týpek samozřejmě kraťasy, bez helmy, nic...

A zadruhý musím říct, že kdybysme se ťukli, tak necítím ani ždibec morální viny. Na něčem, co není ani vidět, ani slyšet, podjíždět zprava v rámci pruhu může jenom dement. Pardon :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Truck Daškam píše:Víš vůbec, o čem to školení je - nebo jak vůbec probíhá? Kdyby jo, tak nekladeš tak hloupé otázky.

Jenom tak pro informaci... Před dvěma lety jsem školil já školitele, když nám vyprávěl hlouposti a hádal se, že na vypnutých semaforech se nesmím otočit.
A nebo, že když dáš levej blinkr, tak máš přednost :))
BTW: další, co žije v tom, že jako jediný má CE a řídí kosmickou raketu...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Truck Daškam
Letec
Příspěvky: 2287
Registrován: pát 06 lis 22:10

Re: Onboard videa

Příspěvek od Truck Daškam »

Stepan: Jasný, že se to netýká všech ;-)
Ale leckde se dá pomalu i spát
Chápeš to?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

Stepan: koloběžka není motorka :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět