Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Jarda3
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 11 čer 16:42

Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Jarda3 »

Zdravím
Rád bych si domluvil nějaké ty kondiční jízdy v autě s automatickou převodovkou.
Nevíte které brněnské autoškoly je poskytují?
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Lachende Bestien »

Vyhledat si brněnské autoškoly a obeslat je mailem s tímto stručným dotazem je pro vás příliš obtížné nebo únavné?
Jinak představa, že někdo bude mít v uložený v paměti seznam autoškol ve velkém městě (na českomoravské poměry) vybavených auty s AT je celkem zábavná.
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 758
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Shr3k »

:D ...zrovna včera jsem si takový seznam vytvářel, ale ráno jsem přišel ke kompu a byl fuč. ;)
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Jenyk »

Cílem je obnovit řidičské návyky, nebo si zvyknout na automat? Pokud jde o to druhé, nejjednodušší je nic jako kondice neřešit a při prvním usednutí do auta s automatem si skrčit levou nohu pod pravou.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Zajda »

+1, taky jsem měl z automatu strach a řešil to skrčenou nohou než se adaptuju, po pár jízdách to už nebylo potřeba a žádné čelo do volatnu jsem za rok soužití nedal. Akorát se mi v tom období jednou podařilo v druhém autě s manuálem poskočit na jedničku startérem :-)
《》
Jarda3
Adept autoškoly
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 11 čer 16:42

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Jarda3 »

Lachende Bestien píše:Vyhledat si brněnské autoškoly a obeslat je mailem s tímto stručným dotazem je pro vás příliš obtížné nebo únavné?
Jinak představa, že někdo bude mít v uložený v paměti seznam autoškol ve velkém městě (na českomoravské poměry) vybavených auty s AT je celkem zábavná.
Seznam nechci, ale třeba si někdo takovou kondiční jízdu zaplatil a mohl by napsat u koho.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od pavproch »

Jenyk píše:Cílem je si zvyknout na automat? .
Pokud je někdo "lempl" jako já, tak by ty kondiční jízdy nezaplatil - mně trvá až desítky tisíc kilometrů, než si na nové/jiné auto zvyknu (a ono na mě).

Já AT řídil 1x v životě asi půl hodiny po Brně a byl to pro mě naprosto katastrofální a k smrti stresující zažítek. Never ever (dokad budu mít dvě nohy a dvě ruce).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1867
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od Zajda »

Jezdit po Brně je katastrofální zážitek sám o sobě.
《》
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od pavproch »

Náhodou, já ještě před sametem dělal autošůle v Brunnu a dodneška z toho těžím, že sem se naučil jezdit v provozu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
zelovoc
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22 srp 09:54

Re: Kondiční jízdy s automatickou převodovkou v Brně

Příspěvek od zelovoc »

za seba mozem odporucit euromotor , ceny su uz vyssie nez boli, ale instruktor sa vyzna a je to prijemne stravena hodina v aute. Ja som si dal kondicne jazdy, kedze od autoskoly som prakticky dalsich 18 rokov nesoferoval a mal som objednane nove auto. Sidlia na Stranskeho (kedysi zastavka saliny 1 od Komina). Dali sme asi 4-5 jazd, bola unho aj moja manzelka, tak isto OK.
Odpovědět