Rady začátečníkům v autoškole

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
cajoch
Autoškolák
Příspěvky: 80
Registrován: pon 22 říj 16:19

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od cajoch »

ale je dobže že sis to zkusil na trávě, alespoń je ti jasný že reál auto není NFS....pokračuj rozvážně, nic nepodceňuj a budeš ok..
Gustav
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23 zář 11:31

Autoškole

Příspěvek od Gustav »

Ahoj, jsem student 3.ročníku Střední průmyslový školy, Resslova 5 v Ústí n/L . Letos jsme měli možnost dostat se ještě s dalšími mými přáteli na stáž do Lotyšska. Kde pracujeme pro jednu konkrétní firmu zabývající se tvorbou webových stránek. Ve firmě testujeme jejich nově vytvořené webové stránky o Autoškole. Prosím prohlédněte si odkaz níže uvedený.

http://*******

Odkaz odstranen, reklama.

MMira
Gustav
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 23 zář 11:31

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od Gustav »

Ahoj, jsem student 3.ročníku Střední průmyslový školy, Resslova 5 v Ústí n/L . Letos jsme měli možnost dostat se ještě s dalšími mými přáteli na stáž do Lotyšska. Kde pracujeme pro jednu konkrétní firmu zabývající se tvorbou webových stránek. Ve firmě testujeme jejich nově vytvořené webové stránky o Autoškole. Prosím prohlédněte si odkaz níže uvedený.

Odkaz je na stránky autoškoly.

Ahoj já jsem Helmut a jsem opravář komínů

kolega odstranil link ....asi Vás na stáži nenaučili, že za 1) za testování se platí a 2) reklamní oddělení je jinde... :D - Acer.t
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od francis »

:-o :D kdo s koho
Mirek
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od Jsem »

Ahoj
Jsem take zacatecnik, ale presto bych si dovolil upozornit vsechny co zacinaji jako ja na tu trochu teorie co je dostupna pro kazdeho. Je to celkem pekne zvladnute si myslim...Pokud investujete 450kc tak budete mit pristup cca 11hod a 20min k ruznym ridicskym vedemostem hehe.

Tedy pokud budete mit zajem potrebujete email, me ID ktere je 2000012 (ale jde to i bez nej) a 450kc/12mesicu.

http://safedriveone.eu/
Uživatelský avatar
karelpipa
Pan Řidič
Příspěvky: 348
Registrován: pát 26 srp 13:37
Bydliště: Prag

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od karelpipa »

taky reklama jo?
https://www.youtube.com/watch?v=i6iSAwLsApM
Moje kolo s Imprezou :))
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od Jsem »

Po pravde receno ...ano. Je to urceno zacatecnikum jako ja, kteri se chteji naucit neco vic nez co je naucili v autoskole.A uprime pokud to aspon trochu nahloda mysleni nekterych ridicu a tim zachranu jednoho zivota...Ano toto je Reklama
Adam6
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: čtv 19 bře 15:31
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od Adam6 »

V autoškole mi o smyku vlastně vůbec nic neřekli, instruktor nepředpokládal, že se zřejmě do nějakýho dostanu :-) Tak kde si to vyzkoušet, bezpečně. Doporučujete školu smyku i začátečníkům? Co zrovna vylezli z autoškoly? :-)
Never say never
Uživatelský avatar
oxik
Letec
Příspěvky: 1816
Registrován: pát 27 čer 10:30

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od oxik »

Většina škol smyku je spíš škola brzdění a vyhýbacích manevrů než smyku.. bohužel
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rady začátečníkům v autoškole

Příspěvek od řidičBOB »

vždyť drtivá většina smyků v provozu vzniká právě při brzdění a vyhýbání se překážce...
Já si myslím, že "škola smyku" by měla být dokonce součástí autoškoly! Určitě tazatel nic nepokazí tím, že si takový kurz zaplatí i jako začátečník.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět