Prasklá pneu na dálnici

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Prasklá pneu na dálnici

Příspěvek od honziss »

Ono taky zalezi na tom jaky to je rozmer. Me jednou utekla nebo praskla 235/35/19 a poznali jsme to az kdyz byla na hadry a behoun byl skoro odriznutej. Drama se zadny nekonalo.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Prasklá pneu na dálnici

Příspěvek od honziss »

honziss píše:Ono taky zalezi na tom jaky to je rozmer. Me jednou utekla nebo praskla 235/35/19 a poznali jsme to az kdyz byla na hadry a behoun byl skoro odriznutej. Drama se zadny nekonalo.
Ale treba u plne nalozeny dodavky, ktera ma na gumach vysokej profil to muze bejt docela peklo.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Prasklá pneu na dálnici

Příspěvek od Weeper »

Caddy píše:asi taky zalezi, zda je to predni ci zadni....mne se to nastesti jeste nestalo :)
Taky hodně o to, jestli je to do zatáčky. Ten můj případ zrovna byl :-P
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Prasklá pneu na dálnici

Příspěvek od HondaMan »

honziss píše:Ale treba u plne nalozeny dodavky, ktera ma na gumach vysokej profil to muze bejt docela peklo.
Otec s Tranzitem skončil ve svodidlech.

A s CR-Včkem ujel 15km s probodlou gumou (zadní). Na benzince (Shellka u Břeclavi) ho chtěli okrást, probodli mu gumu a on odjel. Zjistil to až po cca 15km (hranice se Slovenskem), kdy ho upozornili kolemjedoucí. V tu chvíli měl na ráfku už jen zbytky gumy a od kola létaly jiskry.
Stran řízení nepatří k nejsenzitivnějším lidem. :D
2.9T RWD
Uživatelský avatar
PeTr7650
Pan Řidič
Příspěvky: 422
Registrován: čtv 17 úno 22:27

Re: Prasklá pneu na dálnici

Příspěvek od PeTr7650 »

u nas typkovi bodly gumu na agipu na 18. km D2. Typek chtel zastavit az na pumpe, tak tech 12 km ujel po bouchlym kole. Zbyl disk a zbytky bocnic gumy. Auto nalozeny tak 6 metrakama :-O
Odpovědět