trackday

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: trackday

Příspěvek od Spectral »

Modrá 130i předFL.
:ar!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: trackday

Příspěvek od mmira »

Jak jste dopadli, nezmokli?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: trackday

Příspěvek od Spectral »

Já tam byl od rána. Mezi osmou a devátou pršelo a celý okruh byl mokrý. Jezdit jsme začali od devíti a hrozně to klouzalo :D Ale v průběhu dopoledne to osychalo, postupně jsme zrychlovali a po obědě už byla trať úplně suchá (už před obědem to bylo OK). Jožo dorazil na první jízdu ve chvíli, kdy jsem já končil svou poslední, takže jsme akorát pokecali a já jel okolo třetí domů.
Za mě bezva, akorát teda první návštěva je první návštěva, mám spoustu míst ke zlepšení času. Teď napoprvé za sucha a bohužel s provozem (předjíždění několika pomalých aut) čas 2:02,17, ale z videa vidím, že když odbourám zbytečné chyby, tak bych se mohl dostat na rovné dvě minuty.
:ar!
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: trackday

Příspěvek od M.Z. »

:-bd
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: trackday

Příspěvek od jarka »

Super čas na první návštěvu, gratulace.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

Zavidim :-) ja ted akorat dostal info ze diferak byl rozdelan a nenasli tam nic v neporadku ... ale servisak kde to je ted si mysli, ze to je ulozeni kardanu u prevodovky, ale nema moc cas takze na to jeste nekoukl ...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: trackday

Příspěvek od M.Z. »

A u koho to vůbec máš?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: trackday

Příspěvek od Spectral »

jarka, M.Z.: Díky moc!
Teď se dívám, že z toho mého předchozího postu to tak nevyznělo, ale byl jsem z toho naprosto nadšený a i dnes jsem pořád plný dojmů. Škoda, že už je konec sezony, ale zase se těším na tu příští :ymdaydream:
:ar!
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: trackday

Příspěvek od Vrooom »

M.Z. píše:A u koho to vůbec máš?
U servisaka co je na miste toho ktery mi tam puvodne svor montoval, tomu to tento servisak nasledne poslal aby zjistil co s tim je. Nic nezjistil, pry vsechno ok ... Je to takova mala dilnicka ...
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: trackday

Příspěvek od jožko »

Inak ten p.Neffe vraj 16.11 organizuje celodenný track day aj s pohostením a full servisom takže ktovie či by to nestálo za zváženie.
Ja som tam skoro zapálil brzdy na Fiate. %%-
Mne už počasie celkom vyšlo ale odrovnal som zadné pneu. So Spectralom fajn pokec a povedal by som veľmi veľmi slušný čas. Skúšal si tam aj ten simulátor?
Pozeral som nejaké videa na YT a jazdil tam ešte jeden Fiat QV ,fyzicky som ho tam ale nevidel.
Odpovědět