Nordschleife- poježdění

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od M.Z. »

Super, my se chystáme koncem května, pokud vše klapne.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od mmira »

jarka píše:Úžasný víkend to byl, měli jsme neskutečnou kliku na počasí - na jarní termín skvělý počasí s minimálním provozem, miatka tam lítala jak utržená z řetezu (8:55 btg :) ).
minimalni provoz? v tuhle dobu pri 4 dnech volna? tomu se neda ani verit . kolik jsi udelal kol?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
jožko
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 26 dub 17:52

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od jožko »

videl som nejaké video na YT z víkedu,a ako utržená z retezu tam lietala aj nejaká Fáábia z Plzne #:-s
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od jarka »

mmira: 5 v pátek a 4 v sobotu. Spíš mě zastavilo svědomí než nechuť jezdit, přeci jen jí je 20 let a potřeboval jsem se po ose ještě dostat domů. Každopádně oproti stavu před 2 roky je to nebe a dudy, teď už je to adekvátní výzva. Sice ještě stále trochu chybí koně, ale podvozkově to funguje dokonale (jak radil M.Z. a madJoe: prostě jen podvozek a stabíky a rozumný gumy). Nájezd do karuselu na trojku a celou dobu pod plynem a na výjezdu z karuselu skoro vytočená trojka (100kmh), dokonce jsem musel dávat lehce kontra (v karuselu!!!). Co se týká fronty, tak ani jednou se snad nestálo za kruháč, před každou bránou max 2-4 auta. Fakt super.

Best lap here :) , ostatní mám na kanále. Je tam i pár soubojů, ale neměl jsem energii to stříhat, možná se k tomu dostanu.


jožko: to jsem si nevšiml, ono člověk tam má prostě oči navrch hlavy z těch všech GT3 :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2532
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od Vrooom »

Zavidim a super car, myslim, ze jsem kdysi miatu NA zkousel v assetu a pod 9 jsem to nedal :-D ...
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od francis »

Jarka: moc pekny!! Jak dlouho jsi jel (z) domu? Nebyl ses kouknout na taxiky? Hlavne Apex sleduju a Lomase, ten to drti jako kral.

Fabka to tam malem rozbila
Mirek
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5406
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od Stepan »

jarka: kompresor tě nemine :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od jarka »

Jsme se s kámošem vsadili o 10 kousků, takže jsem neměl moc jinou volbu než to dát pod 9 :D . Jak jsme tam byli už v pátek dopo, tak tam byla nějaká uzavřená akce (myslím testování GT3 RS pro novináře) a bylo na co koukat. Největší show tam ale předváděl taxík od Jaguaru (nějaký velký sedan), který se tam naháněl s GT3. Jako by mu zapomněli říct, že řídí luxusní auto :D .

Jinak známý si tam pujčoval Swifta a byl jsem s ním jedno kolo a strašně mě to auto překvapilo. Kdyby to mělo krátký převod a špéru, tak je to prostě komplet závodnička (samo to má rám, skořepiny a 4bod). Funguje to luxusně, skoro si až člověk říká proč tam vozit auto. Mě by na tom teda hlavně sral ten převod - řadit jen 3, 4 je trochu na prd.

stepan: to asi ne, přijde mi že vždycky se tam vyvrbí nějaký problém.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od beaumont »

jarka: jen dvě poznámky
1) Když jsem se před pár lety nechal svézt taxíkem M5, tak jsme za to jedno kolo předjeli úplně všchno (vč. jednoho Gallarda) a nás nepředjelo nic. Nějaký XJR na tom bude stejně, výkonu má dost a jinak jde hlavně o řidiče.
2) Souhlas s půjčením - už jsem to tak udělal dvakrát, dojet na NS svým cesťákem a na místě si půjčit auto. Jednou jsem měl Swifta, podruhé jedničkový Focus ST, oboje fajn (byť ten Focus toho už měl hoodně za sebou). Problém na tom je jen extrémně vysoká spoluúčast na pov. ručení, tuším 5000 euro nebo mastný příplatek za její snížení.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5425
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Nordschleife- poježdění

Příspěvek od M.Z. »

Chce se někdo přidat v termínu 7.- 9.9.2018? Máme volná místa, ubytování v pronajatém domě, možno i jako spolujezdec, po dohodě možnost zapůjčení auta.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět