Kdo ma prednost?

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.

Re: Kdo ma prednost?

Příspěvekod jerry » úte 12 čer 16:06

jirka87 píše:Rendlik - právě. Taky mi přijde, že to je nějaké nejednotné...Co by se mi moc líbilo jsou semafory s odpočtem na červenou třeba...

Ten mají ve Slovinsku a je to dobrá pomůcka.
Staré dobré časy automobilismu už byly, jen my byli na špatné straně železné opony
jerry
Letec

Příspěvekod PepaSFI » úte 12 čer 18:47

Na Slovensku zas semafory před změnou zablikají. Ale přijde mi to zbytečné, stačí to co máme. Když končí červená, rozsvítí se oranžová. Zařadím a jedu. Není co řešit. A když je někdo jelito a nesleduje provoz, žádný blikátka mu nepomůžou. Když už dávno svítí zelená a ten vpředu teprv hledá kam se mu schovala šaltpáka a ten za ním ji začne hledat až ten vpředu už je doma u kafe, s tím se asi těžko nějakým počítadlem něco zlepší. A pak teda na opačné straně jsou zas nerváci kteří jak naskočí zelená, hned začnou houkat na auto před sebou. Prostě a jednoduše- oranžová, zařadím a jedu. Než se pohnu, trvá to tak dvě sekundy, to už naskočí zelená a tak se pohnu právě včas.
PepaSFI
Spolujezdec

Příspěvekod martinecko » stř 13 čer 14:03

svetelnej signalizacie je x-druhov nielen u nas ale v podstate v kazdej krajine. Ide o to kto dodava pre tu konkretnu stavbu a tak sa sprava aj semafor = podla najnovsich trendov danoveho vyrobcu. Niekde blika, niekde odpocitava a niekde mas 20 rocnu signalizaciu kde sa este menia ziarovky.
martinecko
Řidič začátečník

Příspěvekod abgx1 » stř 13 čer 17:16

v mensich belgickych mestach zase nepouzivaju orandzovu, proste blika priamoze cervena-zelena, a naopak, kvoli zrychleniu dopravy...

a tiez to funguje
abgx1
Pan Řidič

Předchozí

Zpět na Naučte se lépe řídit