Brzdeni levou nohou.

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 528
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Brzdeni levou nohou.

Příspěvek od Eda »

Neserte, jeste poradne neumim ani ten meziplyn :((
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16366
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Brzdeni levou nohou.

Příspěvek od pavproch »

esli ťa to potěší, tak já sa meziplyny (obou typů) učím už asi 25let a .... jaxi sednu vedle -pj-, tak mám vždy 100chutí vrátit papíry a chodit pěšky...
Naposledy upravil(a) pavproch dne pon 02 pro 19:36, celkem upraveno 1 x.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
FidolZ
Autoškolák
Příspěvky: 35
Registrován: pon 11 úno 13:54

Re: Brzdeni levou nohou.

Příspěvek od FidolZ »



pro angličtináře příspěvek k tématu od opičáka
Uživatelský avatar
karyslav
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: úte 10 čer 00:45
Bydliště: Brno

Re: Brzdeni levou nohou.

Příspěvek od karyslav »

Jsem si ze srandy říkal, brzdění levou, na tom nemůže být nic hroznýho, meziplyny jsem schopnej zvládat celkem rozumně (na to že jsem vlastně nějakých 5-6 let jezdil s falešným, mi stačilo pár jízd a teď už to jen vylepšuju).

Ale ta levá noha a brzda.. to NEJDE! Jakmile trochu přibrzdím, tak se ve mě najednou něco sepne, mozek řekne „brzdíš, to je divný teď to brzdit nemá, šlápni na spojku!“ No a už to jede.. Zablokuje se mi noha, zasekne brzdovej pedál až na podlahu a už jsem ve smyku :-D

Měl jsem dost rozumu, abych to testoval na prázdné silnici v malé rychlosti.. ale tohle, jestli vůbec se mi to kdy povede, bude trvat hodně dlouho. Pamatuju se, že jsem to chtěl zkusit tak 4 roky zpátky, když mi o tom povídal kamarád, a jen tak jako jsem si, bez nějakého přemýšlení (idiot blbej!) šlápl tou levačnou na brzdu asi ve 40ce.. no a už to jelo :-D

Tohle bude pěkná fuška odbourat ten spojkovej reflex z levé nohy... Automat k dispozici nemám, ale stejně si myslím že bych na brzdu dupal stejně i tak... Jak to jen polechtám, tak je to dobrý, ale když nad tím začnu přemýšlet.. buch.. a pedál je na podlaze..
Odpovědět