Kde si zařádit s autem?

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od charger »

A joo, to není ani 15 km, to je hned za rohem, no kdysi jsme tam s kámošem obtočili kruháč bokem a odjeli za zvuku 8 tisíc otáček pryč s M3 :D Ale nebyli jsme polapeni emerickou rukou zákona, bohužel :D
Ain´t nobody got time for that
JARDA001
Adept autoškoly
Příspěvky: 18
Registrován: stř 15 úno 11:37

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od JARDA001 »

Na Chomutovsku určitě v Březně na letišti který se nepoužívá a nebo pak na parkovištích v průmyslových zónách (Kadaňská a Klášterecká) ale není nad Březno ;)
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od bloody cardinal »

Jsem byl dneska řádit... první jízda v autoškole na C-klasse noty... ty vole...

volant tak přeposilovaný, že jsem nechápal, jak se s tím dá jet po dálnici, necítil jsem v něm nic, ale fakt NIC - prostě jako kdyby ten volant byl uložený na kuličkovém ložisku v palubovce a nevedla od něj ani žádná hřídel, prostě nic, jen velké plastové kolo posazené na palubovce

šest tun auto + čtyři tuny na korbě (protože v AŠ sk. C se musí jezdit s deseti tunama a C + E s patnácti, vozí se na korbě betonové pražce nebo co), ale nebylo to poznat, skákalo to po cestě jak neposedná fretka, každá díra byla extrémně cítit

rozjel jsem se, raz dva tři čtyři, přepnout přepínač na šaltrpáce do horního okruhu (celkem osmikvalt), pětka a jedeme třicet

všecko jde ztuha, divná pozice chodidel, od převodovky se ozývají rány, kulisa řazení má takovou vůli, že kdyby byl v podobném stavu osobák, tak od něho uteču jako od vraku (a to jezdíme pět let starým Volvem)

teď odpružená sedačka, což taky překvapí, když přesednete z osobáku

no prostě úžasný zážitek, těším se na další jízdu :x
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
hothatchshop.cz
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 09 bře 08:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od hothatchshop.cz »

Sosnová, Czech ring, Mýto, Brno, Most, Písek... Pak je mrtě závodů do vrchu, sprintů atd. Já myslim, že prostor tu je. Zrovna ted tu byli lidi na Nymburkringu (Czech ring :) ) já si byl zajezdit včera v Sosně. Člověk když chce, tak se místo najde.

Jinak moje video ze Sosny:
E85
...alias BHudak na AR
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od kazysvjet »

kolem Kletě v provozu jako zdejší polobůh
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
Vana
Letec
Příspěvky: 1064
Registrován: stř 16 úno 15:30

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od Vana »

bloody cardinal píše:Jsem byl dneska řádit... první jízda v autoškole na C-klasse noty... ty vole...

volant tak přeposilovaný, že jsem nechápal, jak se s tím dá jet po dálnici, necítil jsem v něm nic, ale fakt NIC - prostě jako kdyby ten volant byl uložený na kuličkovém ložisku v palubovce a nevedla od něj ani žádná hřídel, prostě nic, jen velké plastové kolo posazené na palubovce...
kdysi jsem dělal C na Praga V3S a taky ve volantu nebylo nic cítit,
.... páč měl vůli přes půl otáčky :)
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od bloody cardinal »

:D
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
jarda213
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pát 26 dub 11:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Kde si zařádit s autem?

Příspěvek od jarda213 »

já jsem byl na SR: Slovakiaring, v zimě, docela pecka. ale nevyplatí se tam ničit své auto, radej půjčit
Odpovědět