Jak na meziplyny?

Ať už se chcete stát lepším řidičem, nebo poradit ostatním, jak se zlepšit.
Odpovědět
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od francis »

Ty jo, to uz je trosku moc na me :D
Ale nekdo tady doporucoval crocsy, ty i mne prijdou idealne siroke. I holinkam bych dal sanci :D
Mirek
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od Jsem »

Díky za odpověd. Ale myslím že bych potřeboval botu která budu pevně sedět na noze nejlépe polobotky něco jako má p.Janda. Ale nevím co je to za značku bot. Pokud by jste někdo věděl. Díky Pavel
vojtadub
Pan Řidič
Příspěvky: 237
Registrován: sob 26 bře 23:17

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od vojtadub »

Zrovna crocsy bych silne nedoporucoval. Neni v nich zadna jistota a na uceni podle me spatny. Podle me staci obycejne "konversky" ;)
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od d1.8t »

Crocsy jsem doporučoval já. Mám je vyzkoušené, funguje to. Aspoň mě ano. Jejich nevýhoda je silná podrážka, která trochu omezuje cit. Výhoda je v dostatečné šířce, pevnosti a oblosti krajů podrážky.

Ať si každé vyzkouší co mu vyhovuje, ale je jasný, že u menších nohou na výběr moc není.

Btw. Kromě Crocsů už řídím jen v závodních botách a polobotkách. Musim ovšem přizpůsobit nohoklad na pedálech. Úplně jsem odboural klasický sportovní boty s lichoběžníkovým řezem podrážky. Ostrá hrana podrážky dost komplikuje ovládání dvou pedálů najednou.
RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od pavproch »

já už dva roky šoferuju v tomdlectom

Obrázek

měkkoučké, pohodlé, nepaří sa noha, dostatečně široké a hlavně ani po x hodinách za kniplem mě nezačně pálet pata... (mám ze sportu doyebané nohy a třeba v polobotkách nejdéle po 15minutách řízení , jak mám patu pr. nohy opřenou o podlahu, se můžu zbláznit, jak ta pata pálí ....)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od mmira »

problemy s patou mam i ja a resim je tempomatem ;), bohuzel ho nemam vsude.

kdyz si chci sjet, nosim jedny polobotky se sirokou, ale jinak temer papirovou podrazkou. nejmensi cit mivam v odtlumenych teniskach.

PP: co to je za boty?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16438
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od pavproch »

Inov8 Recolite 190
Naposledy upravil(a) pavproch dne pon 01 črc 17:08, celkem upraveno 1 x.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
chipy999
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 15 čer 09:45

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od chipy999 »

Innov8,výborne boty,ale šoférovať som v nich ešte neskusal,musím to napraviť!
Jsem
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: stř 19 čer 20:54

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od Jsem »

Ahoj tak take zkouším meziplyny špička-špička a je to tedy dost obtížné...tak z padesáti pokusu se mi to povedlo tak jak bych si to představoval asi 5krát.Zkousel jsem hlavně mezi 3-2 a 2-1. Vychytat ty otáčky je teda mazec ale když se zadaří tak kvalt tam zaskočí skoro sám s minimálním tlakem třech prstů a spojka jde hned nahoru bez prokluzu. No je to Super hehe.Už vím o čem tady lidé psali jak skvělí pocit to je...Ténuju na Renault Trafic 1.9 dCi a musím říct že do otáček se mu vůbec nechce omezovač je těsně za 4000 otáčkami a rozložení pedalu taky nic moc...Co dodat dodávká. Ale jinak uz nepodřazuju.

Dítě v autě Pavel
Uživatelský avatar
d1.8t
Letec
Příspěvky: 1438
Registrován: čtv 17 úno 10:38

Re: Jak na meziplyny?

Příspěvek od d1.8t »

Trénuj na vysokých kvaltech, je to snažší.
RWD
Odpovědět