Elektromobita a autorevue.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od honziss »

Mnozstvi a kvalita EV hate clanku mne taky udivuje. Cemu nerozumim je duvod, cekal bych kliky a reklama, ale kdyz samotnej nadpis clanku odradi kohokoliv soudnyho to cist, tak to prece nemuze fungovat..? Ale to by jich nesypali tolik..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od jerry »

Mám pocit, že naše společnost je jako ta žába v pomalu se ohřívající vodě, nakonec se uvaří. Stejně tak si pomalu zvykáme na zesilující propagandu v mediích (elektromobilita, green deal, transgender, migrace), že už nevnímáme realitu. A když někdo napíše jiný názor, tak to lidi vyděsí. A hned se to nazve jako vyzývající k nenávisti a rozdělující společnost. Přece nemusíme mít všichni ten jeden "správný" názor, který nám je předkládán "moudrou" EU. Osobně jsem za články na AF rád a poměrně často je čtu :ymapplause:
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od Předseda »

články AF nečtu už víc jak rok.. vždy naprostý hate na elektro.
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od honziss »

jerry píše: stř 06 zář 07:55 Mám pocit, že naše společnost je jako ta žába v pomalu se ohřívající vodě, nakonec se uvaří. Stejně tak si pomalu zvykáme na zesilující propagandu v mediích (elektromobilita, green deal, transgender, migrace), že už nevnímáme realitu. A když někdo napíše jiný názor, tak to lidi vyděsí. A hned se to nazve jako vyzývající k nenávisti a rozdělující společnost. Přece nemusíme mít všichni ten jeden "správný" názor, který nám je předkládán "moudrou" EU. Osobně jsem za články na AF rád a poměrně často je čtu :ymapplause:
Ja si myslim, ze i slabsi jedinci vedi jake jsou vyhody/nevyhody EV, kde se bere elektricka energie v CR, k cemu auto sami pouzivaji a jaky pohon zvolit...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od mattonecz »

slabsi jedinci o tom furt musej vsude psat a otravovat i kdyz to nikoho nezajima, viz LB a jerry.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27057
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od řidičBOB »

když jsme u toho, tak trochu z5 k tématu...
Trochu mne nemile "překvapilo", že nový Passat a později i Superb, budou sdílet stejnou prehistorickou techniku, jako nyní - zdechlé 1.5TSI a 6DSG. To si snad příčetný uživatel nikdy nemůže koupit?!
Mám storku z jedné firmy, kde to chtěl CEO kvůli parkování v Pze. Dojížděl ze satelitu u Phy do centra. Koupil Supa iV a po dvou měsících to nevydržel a nechal to nacenit na výkup. Samo, že dostal ukrutně nesmyslnou cenu, protože to auto je v podstatě neprodejné. Naštěstí to jednoho dne frajer nedobrzdil na křižovatce a nahulákal mu to do kufru. Takže baterky KO a tím pádem totálka :-) GAP na pohodu.
Jak by řekl jeden můj kamarád - naštěstí všechno dobře dopadlo ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od mattonecz »

To nechapu taky. Dokud je stava tak to asi problem neni. A ten novej ma velkou baterku. Dalnice s 1.5 na 6ku bez el bude asi hezka spotreba
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od jerry »

Předseda píše: stř 06 zář 09:38 články AF nečtu už víc jak rok.. vždy naprostý hate na elektro.
Čtu proto, že to vyvažuje neustálé vnucování elektro většinou médií, což vůbec neobráží skutečný požadavek většiny zákazníků. Většina lidí fakt nechce nízkoobsahové tříválce, případně dvouválce (když se zbylé další dva válce vypnou) kombinované s dalším motorem na baterky za předraženou cenu. Proto se budou dlouhodobě provozovat stará auta. A ať to zkusí nějaká partaj zakázat, projede další volby. A to přece nechtějí, že?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od jerry »

mattonecz píše: úte 05 zář 21:32 je to smesny ale myslim ze af jako takovy nikdo necte, spis se chodi na forum
Asi by jsi se divil. Kdyby to nikdo nečetl, tak by se jim to nevyplácelo. Tomu se říká trh, kapišto?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3346
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Elektromobita a autorevue.cz

Příspěvek od jerry »

mattone.cz: Ohledně slabších jedinců mám stejný názor já o tobě. Ale snad máš dost inteligence, abys to sem pořád nepsal. Stačí, když oba víme, co si druhý myslí. U lidí tvého typu je odsouzení pro mě pochvalou :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět