Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od spooon »

Že si moc nezajezdím mi bylo jasný, ale 3 stinty na den...a já blbec ještě po druhý jízdě odjel, protože se mi nechtělo čekat na poslední 3h, kdybych věděl že bude open pitline...ale mám to jen 40km, tak mě to tak nesralo.

A souhlasím, Sosnová je zábavná, a poslední úsek taky vůbec nevím jak projet. Jednou sem to před poslední vracečkou probzrdil až mimo asfalt. Pak už sem to raději nepokoušel. Stará verze byla míň zákeřná.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

A s cim jsi tam byl? Trat mi prisla skvela. Co jsem potkal na trati tak nikdo nevedel jak na posledni rychlou cast.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Snowman000 »

Vrooom píše: pon 26 zář 19:32 Mensi report ze Sosnove. Byl to trackday zadarmo tak k tomu tak budu pristupovat. Na akci se prihlasilo opravdu hodne aut - 100. Auta byla podle vykonu, objemu, zkusenosti posadek rozdelena do 10 skupin na 10 minutove stinty. Coz znamenalo, ze jsem dostal 3x10 minutove stinty na den. To potesi 30 minut jezdeni kdyz clovek stravi na cestach nejakych 7h tam a zpet ... Prijeli jsme na 9 a prvni stint v 11:30. Nemel jsem nejlepsi naladu. Ale nejak jsme se poflakovali po autodromu, koukali na auta a ja se dost tesil az se projedu. Draha vypadala zabavne. Auta byla vsehochut. Od Fabie, pres octavie, ropak Mercedes SUV, ruzne performance verze rodinnych aut az po M2 Competition, Lotus Evora 410.

Konecne jsme se dockali. Par minut predem trochu zahrali auto po okolnich cestach a konecne vyrazili na trat. Castecne i s vedomim, ze jizd nebude moc jsem na to zacal hned od zacatku docela tlacit. Trat je prehledna, takze nebylo moc nac cekat a docela rychle jsem se zacal klouzat. No klouzal jsem se uz docela dost gumy zahrate a od nich kour ... Protoze v Sosnove je dost hruby asfalt ve stare casti. Docela rychle se muj styl jizdy projevil a zacal zezadu mlatit utrhnuty kus gumy do podbehu, takze prvni stint jsme ukoncili predcasne a ani tech 10 minut jsme nevyuzili ... :D Nicmene dobre pripraveni jsme kus gumy urizli. Kamarad uz dalsi jizdu jet nechtel (po prvni mu uz bylo spatne :D), ale ja ji jeste chtel zkusit. Ted uz opatrneji bez driftovani. Jen malicka poklouzanicka. Musim rict i s uz docela katastrofalnima zadnima gumama 140citka litala po trati jak naspeedovana veverka. Pozdravuji majitele yarise co pomalu v kazde druhe zatacce byl v nedotacivem smyku ven z trati, nevim zda to bylo rukama nebo nervozitou? :D
Sosnova je moc zabavna trat, technicka motacka na 2jku a pak zadni velmi rychle pasaz kde jsem byl spis ztraceny a stejne tak kazdy koho jsem se ptal. Apexy jsem tam moc nenasel ... Odpoledne ubylo ucastniku, takze posledni 2-3 hodinky byl open pitlane a dalo se konecne pojezdit :-)
Celkove musim rict ze me trat opravdu hodne bavila a snad se tam jeste nekdy podivam, precijen to je dost daleko ...
S autem jsem taky moc spoko a i maxxisy prokazali ze nejsou vubec marne a prevysuji ridicske schopnosti a odvahu nejednoho ucastnika trackdaye.
Tady mensi video z pozdejsich kol kdy uz jsem se spis modlid at to guma dojezdi. Az na dost donicene zadni gumy auto drzelo skvele. Predky super a desticky taky uplne v poho. Cely den hezke pocasi, jen v posledni pulhodine par kapek.


Profesionalni uprava gumy nozem :-) ...
Obrázek
Pekny report, diky moc za neho \m/
Video jak vzdy pecka, krasne to chodi bokom s tym diffom :ymhug:
A ticho zavidim, ale aj keby som neviem jak chcel tak by mi to nevyslo, kedze sme boli vsetci doma marod...

PS: V case 2:20 mas zasebou Muldixa a pak v 4:40 predsebou :p
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

JJ byl tam, mel teda zvlastni auto, 135i v automatu a cabriu, tim by tu vetsina opovrhovala ... Ale slidovalo mu to hezky. Ja byl celou dobu "neklouzat se neklouzat se, musim dojet domu 280 km", ale kdyz jsem ho videl pred sebou tak jsem neodolal :D ...
Naposledy upravil(a) Vrooom dne úte 27 zář 09:46, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Snowman000 »

To je ak spravne myslim, jeho holky auto a nahrada za E46 330i v cabriu co mal... :D
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

Aha, tak to ma hodne fajnovy povoz. ta 135 znela senzacne a mel to nalesteny, ze vypadalo jako by zrovna vyjelo ze salonu :-)
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od spooon »

Vrooom-> byl sem tam s MX-5 NB. Ale žádná leštěnka, poslední tří roky makám na rekonstrukci domu, tak není moc času.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

Ta s tim kopresorem? Znela super! I jsi hezky jezdil :-)
spooon
Pan Řidič
Příspěvky: 248
Registrován: ned 05 led 23:14

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od spooon »

ne ne, bez kompresoru. Stříbrná NB ;-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

Aha, tak ta s kompresorem asi byla sediva :-)
https://www.auto.cz/galerie/novinky/140 ... ti?foto=24
Odpovědět