Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3234
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od mattonecz »

Ono to bude hlavne o tom ridici no :) nurnburgring je plny gt3 rs co dostavaj na prdel od kdejaky cupry atp :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Stepan »

Vroom: Já necu, bych ještě přišel na to, že jsem lama a je mi toho auta líto. Jenom když se koukám na tachometr toho Camara, tak v STI by se ten vokruh snad ani (pořádně) nejel na 2-3, ale i na jedničku. To by bylo radosti.
Jsem okreskovej výletní šofér. :-) Závodní choutky si vybíjím v Radotíně / Hloubětíně. Kde mě teda na cestě k solidnímu času limitujou kila, ale co se dá dělat :D

Což je mimochodem zajímavý. V Hloubětíně jezdím cca 51,5. O zhruba 40 kilo :D lehčí kamarád si zkoušel vzít místní +- 10kg vestu a čas se mu zmařil o skoro dvě vteřiny na kolo.
Z čehož mi, zcela neomylnou detektivní prací, vyšlo, že kdybych si došel občas zaběhat, byl bych závodník jako prase 8-x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od M.Z. »

V kolik vybíháš?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Stepan »

zatím to nechám v rovině úvah a půjdu do práce :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

stepan: to je škoda, je to tam spíš na zábavu než zajíždění časů, aspoň já to tak beru. Docela bych se rád nechak povozit v STI :-)
Btw ještě k tomu camaru, má tam lepší čas než tento klučina s yarisem na slickách :-). Not bad na neobratnou ameriku.
https://www.csautoslalom.cz/dominik-hur ... de-v-dlhe/
https://www.autickar.cz/clanek/galerie/ ... fid=148531
A ještě teda, ty yokohamy AO52 asi budou fajnové (škoda že jsou tak drahé ...)
https://www.tegiwaimports.com/blog/?p=6581
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1944
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Otázkou je, kolik kol by to sťíčko vydrželo, vezmeme-li v úvahu legendární trvanlivost techniky od subarů a skvělou připravenost na trekdej už z továrny. :p
U toho keméra mě krátký čas kola nějak nepřeqapuie - krouťák jak z lokomotivy, dvojka v omezovači 124 káémhá (trojku řadil snad jednou iirc) a trek ač zakroucený přesto fcelku široký.
S krouťákem, 4kolem a spřevodováním stíčka to nebude na suchu nic ekstra, spíš na sněhu nebo v lijáku by to mohlo být zábavné.
Edit. Případně na zadní nápravu hodit nějakou tenkou (sjetou) stlačenou tmu/protektory/zimáky, jak by se s tím subaří elesdéčko popralo. :-??
Stepan píše: úte 08 srp 21:13Z čehož mi zcela neomylnou detektivní prací vyšlo, že kdybych si došel občas zaběhnat, byl bych vodník jako prase :@)
Nebo zkusit cestu menších porcí a občasného půstu. :-o
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5485
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od M.Z. »

Neupravené STI se v Mýtě trápí, ve vracácích se musí řadit za 1. a jde po čumáku ven. Leda tak na mokru, by mohlo fungovat a to tam pamatuju i vyrámované, 400k závodní speciály a musely uhnout plebejské sériové M135i.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5455
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Stepan »

Vrooom píše: stř 09 srp 06:56 stepan: to je škoda, je to tam spíš na zábavu než zajíždění časů, aspoň já to tak beru. Docela bych se rád nechak povozit v STI :-)
Si můžem někdy udělat pirátskou vložku po okolí. Mám část rodiny na Pardubicku, to už je do Mýta co by kamenem dohodil :ymhug:
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

Ok, no tentokrát mě bude tlačit čas, ale třeba někdy příště a nebo se hecni a přijeď na okruh ... :-)
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2552
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz na Vysokom Mýte (Special Drive)

Příspěvek od Vrooom »

Byl jsem kdysi v Brne podriftovat a koukam ze se da i v Hradci, nepridate se nekdo? :-) Jedu v sobotu 9.3 odpoledne.
https://www.polygonhradec.cz/kurzy/drif ... #rezervace
Pry je to tam mene nebezpecne nez v Brne, kde jsou svodidla zatracene blizko ... :-)
Odpovědět