Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
151bar151
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 09 pro 17:30

Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od 151bar151 »

Jen na začátek, že jsem taky hodně bojoval s registrací na tohle fórum. Nejednoznačné kontrolní otázky nabízejí milion odpovědí (co to sakra je za otázku "Kdy odešla cukrovka"?) a až na poněkolikáté jsem trefil odpověď na otázku "Kolik dostal bolševik roků v Pelíškách?" Protože lze odpovědět jeden, 1, jeden rok, 1 rok atd. Ale také dva, protože ve filmu pokud vím padlo "rok, maximálně dva". Až samotný "rok" je správně. Fakt úžasný, doporučuji dát jednoznačné kontrolní otázky z oblasti aut. Třeba "Jak se jmenuje první SUV Škody?" Yeti.

Ale teď k tomu hlavnímu problému. Snažím se asi měsíc zaregistrovat přímo na autoforum.cz, abych mohl diskutovat pod články. Zkoušel jsem různé maily, jména, hesla i jiné prohlížeče a počítače, ale vždycky to skončí tak, že mi stránka nahlásí "Uživatelské jméno xy se nepodařilo zaregistrovat". Jak se teda mám zaregistrovat? Psal jsem na mail i na Facebook Autoforum, ale okázale mě ignorují, dokonce se na Facebooku zpráva ukázala jako jimi zobrazená, ale žádná odpověď. Fakt super přístup k pravidelným čtenářům a příznivcům webu.
Tak tedy napotřetí, a snad naposledy, někoho zde prosím o pomoc s registrací. Děkuji
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1511
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od abgx1 »

suhlasim ze tie otazky pri registracii su pekne od veci

napr. "kde se odstehoval hlinik"


trvalo mi tyzden kym som na to prisiel, ze to neni hlinik ako Ai, ale postava z nejakeho stareho ceskeho filmu o ktorom som ani netusil ze existuje
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od vonkreuz »

To dneska už ani UTFG nepomáha?
Drbnem do uja gugla "kdy odešla cukrovka" a vyskočí na mňa hned článok...
To isté "kam se odstěhoval hliník" a drb ho, on sa odsťahoval do Humpolce.
Uživatelský avatar
eLzyx
Autoškolák
Příspěvky: 57
Registrován: pon 07 kvě 11:38

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od eLzyx »

já jsem registrovaný zde do diskuzního fóra, ale pod články psát nemohu. Stejně heslo jako sem prostě nefunguje. Šance na změnu není, resp. nenašel jsem ji.
Volvo S60 2.4T
VW T2
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1511
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od abgx1 »

google funguje, avsak iba v pripade ze donho nenapises ze "kde sa odstahocal Al" :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od Zajda »

Taktéž se nepřihlásím pod články s heslem z fóra a přísahal bych, že při registraci před lety šlo skutečně o jeden login, který přihlašoval na obě části webu zároveň.
Registrovat znovu nelze jelikož "Uživatelské jméno je již použito" a žádná funkce obnovení hesla přes mail k dispozici není.
Neštvalo mě to ovšem natolik, abych se obtěžoval to nějak individuálně řešit :)

pro 151bar151: Nevím jak vypadaly otázky předtím, ale nedávno tu úřadoval nějaký bot z Asie, který je očividně dokázal prolomit, takže podoba registrace minimálně není samoúčelná :-)
《》
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od jerry »

V minulosti se muselo pro reakci znovu přihlásit pod stejným jménem a heslem jako do fora. To teď nejde.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

Kdyz jsem v dobe boje proti korejskym spambotum ty otazky vymyslel, netusil jsem, ze bude tak velky problem najit odpovedi. Pritom je staci zkopirovat do libovolneho vyhledavace. Popremyslim, jak je zmenit, aby to nebylo zase tak obtizne.

Co se uctu na homepge tyce, musim se poptat. Tam nevim, v jakem jsme stadiu.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

MMira: Ja bych tam dal niekde poznamku s: * Pre spravnu odpoved pouzite google...
Kto sa sem nedostane ani potom... ;))
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
151bar151
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 09 pro 17:30

Re: Nejde se zaregistrovat na Autoforum.cz

Příspěvek od 151bar151 »

Tak jsem si konečně našel čas na odpověď. Nejsem moc rád, že se to tu rozvinulo v diskuzi o kontrolních otázkách a to hlavní zapadlo. Mně šlo totiž primárně o to vyřešit, jak získat možnost psát do diskuzí pod články.

pro vonkreuz a mmira: Nejsem takový počítačový analfabet, abych si to nedal do Googlu. Jenže na otázku "Kdy odešla cukrovka?" lze odpovědět sice jednoznačně, ale několika způsoby - šestého listopadu, 6.11., nebo 6. listopadu, případně 6.11. 2017 a 6. listopadu 2017. Do toho ti tam skáče ten bolševik, u kterýho je to stejný v bledě modrým a jakmile to člověk pořád zkouší dokola, co by tam pasovalo, tak mu to za chvíli zablokuje registrace a musí čekat. Chce to buď jednoznačnou otázku s jedinou možnou odpovědí, nebo pokud to jde, tak nastavit více variant odpovědí jako správných.

pro Zajda:
Registrovat znovu nelze jelikož "Uživatelské jméno je již použito"
To ovšem nebyl můj problém. Já účet zde na fóru nikdy neměl a chtěl jsem se registrovat pouze na autoforum.cz kvůli diskuzím pod články. Proto by mi to chybu vůbec házet nemělo, ale je to celý nějaký zabugovaný. Registrovat se sem jsem vůbec neměl v plánu, až kvůli těm problémům.
Taktéž se nepřihlásím pod články s heslem z fóra a přísahal bych, že při registraci před lety šlo skutečně o jeden login, který přihlašoval na obě části webu zároveň.
V minulosti se muselo pro reakci znovu přihlásit pod stejným jménem a heslem jako do fora. To teď nejde.
Jak je teda možný, že těm, co píšou pod články, to funguje?

A závěrečná otázka pro mmira:
Co se uctu na homepge tyce, musim se poptat. Tam nevim, v jakem jsme stadiu.
Po týdnu, jakou jsi dostal odpověď?
Odpovědět