Grossglockner 2011

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
tracid
Autoškolák
Příspěvky: 24
Registrován: stř 25 kvě 18:15

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od tracid »

Co se tyce ubytovani nejsem vubec narocny, staci postel, relativni cistota a tepla voda. Puvodne jsem to chtel resit jako dobrodruznejsi vylet se spanim pod stanem, ale mlada chce mit trochu pohodli, takze fakt nepotrebuju nic extra, jen at je to lepsi nez stan :)

btw nahodou zkusenost jak dlouho trva cesta +- predpisovym tempem z Prahy asi nemas ze?
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Bond007 »

nikdy jsem nenasel odvahu jezdit podle predpisu.. ale podle me tak max 5 hodin..zalezi na volbe trati a case jizdy...
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Bond007 »

loni jsem jel z Plzne az na GG po okreskach a trvalo to tak 4 hodinky i s prestavkou na slofika, tankovani a skadleni se s grenzpolizei
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Deli »

Bond007 píše:a skadleni se s grenzpolizei
:-bd :D ;;)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2427
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Brus »

tracid píše:fajn to zni rozumne, predpokladam, ze kdyz se ubytuju nekde kousek dal tak by se dalo dostat i na lepsi cenu ubytovani...

Jinak mate nekdo zkusenost jak dlouho realne trva na zacatek prusmyku dojet z Prahy?
A co se cen benzinu v AT tyce - plati, ze jsou porad levnejsi nez u nas?
aktuálně na trase mikulov-wien nafta běžně za 1.3E,
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
k86
Mistr volantu
Příspěvky: 790
Registrován: úte 10 kvě 07:36

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od k86 »

byl jsem tam minule pondeli, naprosto luxusni vylet, meli jsme sice jet na moto, ale kvuli tomu, ze vsude hlasili chcani, jeli jsme autem ( 5GT 550 ), ale i tak to bylo super. Bydleli jsme v Saalfeldenu (cca 13km od GG) a ubytovani ve velice peklnem pensionu pro 2 vcetne snidane 52E.
vjezd autem 29E na den, vsude plno cyklistu v nejneocekavanejsich mistech.
Jen davejde pozor na neocekavane chovani turistu, hlavne Danu a Holandanu ( zaparkovane auto uprostred silnice, nedavani prednosti, a nebo jizda totalne nalozeneho loganu s karavanem po GG,... )
FFIIIC FL 2.0TDCI 110kw - Samochod firmowy
Mondeo 2012 1.6 Ecoboost 118kw
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Honza42 »

To je toho, můj tchán ho dal v dávnověku s Trabantem Combi a naloženou rodinou na dovolenou. Tehdy včetně jídla, stanu.... pochopitelně.
Uživatelský avatar
Rikin
Řidič začátečník
Příspěvky: 148
Registrován: pon 21 úno 22:31

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Rikin »

Diky vsem za reakce. Pokud se dobre divam, tak predbezne muzu pocitat mozna s Pavlem? :) Pavle, dej vedet jak budes mit nejake info ohledne auta jak to s tebou vypada. Pripadne kdyby byla nejaka zmena u ostatnich, nebojte se ozvat. ;)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od pjanda »

Volal mi dnes Richard, ze by se na GG vydal v sobotu cestou z Italie :) Jeho program je "v pet na svah", my starsi bychom spise dospali, vyrazili o neco pozdeji ;)

Prida se nekdo? Za sebe zatim jeste nevim, musim si trochu zkoordinovat program s rodinou, ale pokud by se nekdo pridal, bylo by to snazsi...

Da se to pojmout jako jednodenni (sobota) i dvoudenni kratky vylet (prijezd v patek vecer). Pokud bude porad tak jako je ted, ma to minimalne jednu vyhodu - v horach nebude zdaleka tak horko :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Grossglockner 2011

Příspěvek od Bond007 »

na Breneru jsem se dnes prodiral snehem, tak jak bylo na GG kucí? :)
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Odpovědět