Testy na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od jerry »

Došli jsme do situace, kdy už nikdo žádným testům na cokoliv nevěří. A nejhorší je, že to všem přijde normální. A ten, kdo to pranýřuje, je považován za mladého idealistu. Svět je v daleko větším průseru, než si myslíme :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
doriftonigga
Pan Řidič
Příspěvky: 371
Registrován: sob 09 úno 21:42

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od doriftonigga »

jerry píše:Došli jsme do situace, kdy už nikdo žádným testům na cokoliv nevěří. A nejhorší je, že to všem přijde normální. A ten, kdo to pranýřuje, je považován za mladého idealistu. Svět je v daleko větším průseru, než si myslíme :(
Tak.

"my piseme, co chceme. jen uz nechodime pres mrtvoly a obcas nezverejnime neco, o cem vime"

Česká mediální žumpa
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Spectral »

Tuším, že ten nápad nepadne na úrodnou půdu, ale tak zkusím to:
Kdysi jinde v jiné komunitě jsme články, které nebylo vhodné prezentovat veřejně, házeli na přidružené forum do neveřejné sekce, kam měli přístup jen prověření štamgasti. To by klidně mohlo fungovat i zde, na fóru by přibyla jedna neveřejná VIP sekce, kde by se daly přečíst i ty šuplíkové články. Přístup do sekce by měli jen ti, u nichž by byl jakýsi rozumný předpoklad, že si to nechají pro sebe a nebudou si hubu pouštět na špacír. Redakce by tam taky mohla otevřeně napsat, jak se věci mají, a nenaznačovat na veřejné části fóra v hádankách...
Výdělečné by to asi nebylo, nicméně když už si tu práci s napsáním testu někdo dal, tak by autorova práce alespoň nepřišla vniveč.
:ar!
911T
Mistr volantu
Příspěvky: 559
Registrován: úte 06 pro 17:14

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od 911T »

Ja myslim ze by pristup k tomu ani nemusel byt nejakym sposobom obmedzovany. Test bez fotodokumentacie a bez podpisu zverejneny na nejakom blogu moze byt uplne nezavisly. Moze to byt "recenzia majitela" - clanok akych su na nete tisice. Mozno by sa aspon cast vynalozenych nakladov a energie takymto sposobom vratila a aj citatelia by boli spokojni. Koza cela, vlk syty ako sa hovori.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Nový Seat Leon Cupra 2017:

http://www.autoforum.cz/testy-aut/prvni ... legrace/?3

Chápu to správně, že ikdyž kufr nevyužiju, je lepší jít do kombíku, protože si líp zajezdím? :D Napsal jsem si žádost o testovací jízdu v nejmenovaném autosalonu a prodejce mi telefonoval, že si mě pamatuje z minula a už mi nic nepůjčí :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Eda
Mistr volantu
Příspěvky: 522
Registrován: úte 10 kvě 11:14

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Eda »

Taky me to prekvapilo, vetsinou sou prazdny kombiky uskakanejsi (tvrdsi naladeni vzadu kvuli pripadnymu nakladu). Tak nejak me ta predstava ze je kombik lepsi vadi, stejne jako v pripade ze je by kabrio bylo lepsi jak kupe atd. Peknej test, dobre se to cetlo ;)
M140i
Honda PCX
Civic 1.4i
ex e36 328i
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od M.Z. »

Stepan píše:Nový Seat Leon Cupra 2017:

http://www.autoforum.cz/testy-aut/prvni ... legrace/?3

Chápu to správně, že ikdyž kufr nevyužiju, je lepší jít do kombíku, protože si líp zajezdím? :D Napsal jsem si žádost o testovací jízdu v nejmenovaném autosalonu a prodejce mi telefonoval, že si mě pamatuje z minula a už mi nic nepůjčí :(

Cos mu proved?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
mánička
Autoškolák
Příspěvky: 56
Registrován: sob 15 bře 13:22
Bydliště: Valachian Kingdom

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od mánička »

Pojezdil, ale nekoupil :ymhug:
Autobus a malé veselé autíčko
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

Zhruba tak. Plus tam byl ještě jeden komentář, který dealerovo ego asi neuneslo :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Testy na Autoforum.cz

Příspěvek od řidičBOB »

Vždyť není jediný...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět