Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od charger »

Snowman000 píše:Hmmm to som nevedel, ze Vojta Med skocil prave v AUTO7. Dakujem za info.
A aby som nezabudol...este jeden internetovy magazin si pravidelne precitam a velmi rad...autickar.cz ;)
Nezmysly a sleepers stoja za to :-bd
Díky :) Jo, Vojta je tam..a rozhodně z toho není nadšený, ale vydělávat se musí :)
Ain´t nobody got time for that
Uživatelský avatar
Caddy
Letec
Příspěvky: 1333
Registrován: stř 16 úno 14:25
Bydliště: Mikulov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Caddy »

Snowman000 píše:Hmmm to som nevedel, ze Vojta Med skocil prave v AUTO7. Dakujem za info.
A aby som nezabudol...este jeden internetovy magazin si pravidelne precitam a velmi rad...autickar.cz ;)
Nezmysly a sleepers stoja za to :-bd
Vojta Med byl v Autocaru odpiskan prave kvuli tomu, ze o necem napsal az moc pravdu.... :(

nejake marketingove oddeleni (uz si nepamatuju, co to bylo za auto), udelalo takovy brajgl, ze na jeho hajeni rezignovali...

a Vojta Dobes to mel taky nahnuty, kdyz napsal, ze je Peugeot 107 nejosklivejsi auto na svete :-D Ale tam se pani z peugeotu jen nejak v mezich pohorsovala :)
Uživatelský avatar
charger
Mistr volantu
Příspěvky: 805
Registrován: úte 08 bře 10:03
Bydliště: ČR

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od charger »

Napsal o Alfě Giulietta, že velmi vrže (jinak docela normální test s nadprůměrným hodnocením), čímž se spustila lavina nadávek od PR oddělení Alfy + neschopnost inzerčního odělení Stratosfery uklidnit je + neschopnost ředitele redakce postavit se za svého redaktora, jenž měl pravdu. Celé to vyústilo ve stáhnutí inzerce Alfy za hodně peněz, na což Vojta doplatil. Ironií je, že je to Italofil, jenž italská auta velmi obdivuje.

O tom, že měl problém i Bobash ani nevím :D
Ain´t nobody got time for that
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Smrťák »

Alfa přece nemůže vrzat =)) =)) =)) =))
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Vrooom »

charger píše:Napsal o Alfě Giulietta, ...
Hehe pekny :)) Zadnej casopis nekupuju, stejne se tam z tehle duvodu clovek pravdu nedocte, je to stejny i na webu ... Jediny kde reknou, ze je auto popelnice je TG ale ten je spis show nez radce pro nakup auta. Navic casopisy neco stoji a to uz se mi zda uplne sileny za ne platit :)))
Uživatelský avatar
quasimoto
Pan Řidič
Příspěvky: 433
Registrován: pát 18 bře 14:35

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od quasimoto »

Kriticky test Pola GTI na Auto.cz :)

"Jenže by to snad ani nebyl VW, aby to něčím nezasklil. Že je zvuk sání (?) spíš protivný než sportovní, sedadla nedrží tělo úplně ideálně a na výjezdech trpí nedotáčivostí, to jsou maličkosti. Ale řízení má do sportovního daleko a co především, nečitelné chování v zatáčce na okresce znemožňuje využít plný potenciál šasi. Takže ačkoli se snaha počítá, je to pro Polo GTI určitě nemilé, ale pro nás stále zůstává tím nejlepším sportovním volkswagenem 118kW Scirocco. Je ovšem pravda, že aktuální základní akční cena 460.600 Kč je v případě Pola GTI asi docela pádným argumentem..."

http://www.auto.cz/test-vw-polo-gti-hei ... urst-59072
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od jarka »

Autocar už dnes kupuju jen ze setrvačnosti, velmi se mi líbí články české redakce a hodně mi tam vadí ty anglické (víceméně jich 80% nečtu). A jednou za čas ještě koupím speed.

Co se týká elektronických webů o autech, tak na rychlých volbách mám autoforum, autoweb, typer, jdm-forum, honda-club.
Osobně mi je nejbližší forum na typer.cz, kde se velmi řeší technika. Je to sice úzce zaměřené na typer hondy, ale i obecné informace, které tam lze získat jsou z mého pohledu na českém webu naprosto jedinečné. Díky tomuto webu jsem si také koupil moje auto :) . Bohužel to má nevýhodu, že psát detailně denně o technice se prostě nedá.
Autoforum mi je z denních webů nejbližší - hodně je to dané osobou pJandy, ale i články od ostatních redaktorů sem tam přečtu. No a je tu rozumné fórum s relativně malým množstvím hloupostí.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Dnes tu pridam pre zaujimavost prvu jazdu britskeho AC s BMW Z4 28i. Nechavam to zatial bez komentara, myslim, ze o stave redakcie a jej smerovani si kazdy utvori svoj nazor...
http://www.autocar.co.uk/CarReviews/Fir ... 8i/259721/
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od pavproch »

tohle mě fakt dostalo na kulena.... =)) =)) =))
One that’ll be appreciated by company accountants as well as owners.

jj, z4 je typický company car jaxfiňa.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
KFL
Řidič začátečník
Příspěvky: 196
Registrován: pát 21 říj 10:05

Re: Dalsi automobilove magaziny krom Autoforum.cz

Příspěvek od KFL »

Abych taky přispěl do mlýna .. Čítával jsem český Autocar, dokud tam byla stará garda a překládaný Chris Harris.
Pak jsem v tištěných přešel na EVO (odebírám dodnes) a z inetových Autoweb a zdejší vody (které jsem objevil před nedávnem poté, co jsem se začal shánět po tom, kam z AR odešel pjanda :)).
"Speed hasn't killed anyone. Sudden stopping, that's what gets you." - Jeremy Clarkson
Odpovědět