Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od pjanda »

Vzhledem k interním změnám ve fungování redakce Autoforum.cz a snaze rozšiřovat okruh zpravodajsky zpracovávaných témat hledáme do redakce externího spolupracovníka, který se bude podílet na vytváření obsahu webového magazínu.

S ohledem na to, že by mělo jít o člověka schopného zpracovat především "nehořlavá" nebo "nadstandardní" témata v omezeném počtu (řekneme 2-3 bleskovky/články denně), jde o práci, kterou je možné dělat i při jiném zaměstnání po večerech či nocích. Vyšší zapojení bychom očekávali jen nárazově, převážně v případě předem známých událostí (významné autosalony apod.).

Co očekáváme:
- přirozený zájem o automobilovou problematiku a co možná nejvyšší orientaci v oboru,
- solidní pasivní znalost anglického jazyka, schopnost porozumět anglicky psanému textu,
- chuť a schopnost psát (chuť je hlavní, zbytek se dá naučit),
- kritický pohled na dění kolem Vás, měly by Vám být blízké naše pohledy na věc,
- flexibilitu, jakkoli v tomto případě omezenou. U novinek jsme ke zpracování tlačeni okolnostmi, je nutné být schopen se tomu přizpůsobit,
- spolehlivost a pečlivost,
- ochotu snášet mé pedantské editorství. Nevadí mi článek z 50 % předělat, to je má práce, nesmí Vám ale vadit, že se tak stane. Odpovědnost za obsah nesu vždy já.

Co nabízíme:
- možnost podílet se na rozvoji kritického a racionálně smýšlejícího automobilového magazínu (takových vážně mnoho není),
- dostat se do "kolotoče" automobilových médií a získat část know how těch, kteří se v tomto oboru pohybují již mnoho let,
- rozumné finanční ohodnocení (pravděpodobně honorář za každý zpracovaný článek, celková odměna do 10 tisíc Kč měsíčně),
- možnost dalšího rozvoje - věříme, že dále porosteme a Vaše služby, pakliže s nimi budeme spokojeni, budou stále více třeba. V úvahu navíc připadá i rozšíření záběru o další aktivity, kterými se zabývame (testy aut, účast na rozličných prezentacích a dalších automobilových akcích),

A dodal bych: možnost pracovat pod vedením autora mnoha bestsellerů, tedy mnou ;))


Další obecné informace můžeme probrat přímo zde, v případé konkrétnějšího zájmu mi prosím pošlete SZ, zareaguji v rámci možností co nejrychleji.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
quasimoto
Pan Řidič
Příspěvky: 433
Registrován: pát 18 bře 14:35

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od quasimoto »

Predpokladam ze podmienka je aj pisanie v ceskom jazyku, mam pravdu? (nakolko na forum chodia aj slovaci).
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od Pajjoun »

Asi je taky podmínkou znalost AJ a jistá technická zdatnost?
TSs
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od pjanda »

Pajjoun: Anglictinu to chtit bude, alespon pasivni, doplnim do podminek. Vetsinu zprav zpracovavame ze zahranicnich zdroju a to bez znalosti AJ nepujde.

Jista technicka zdatnost je nutna, ale to beru jako soucast "orientace v oboru" - predpokladam, ze kdo se o auta zajima vi, z ceho se tak asi skladaji a jak funguji :) Vylozene technicky guru to ale byt nemusi, to neni nikdo z nas...

quasimoto: Zatim to tak bude, i znalost CJ to chce, tentokrat aktivni :) Zatim nejsme v pozici, kdy bychom mohli smyslet nad "slovenskym zpravodajstvim". Ale do budoucna se tomu urcite nebranim, vzdy jsem spolupracoval se slovenskymi autory (trebaze umeli psat obema jazyky) a nebylo to z donuceni :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od kazysvjet »

za kolik?
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od pavproch »

dyk je to tam napsaný - za desítku v českých
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
kazysvjet
Pan Řidič
Příspěvky: 347
Registrován: pát 18 bře 07:11
Bydliště: Bechyně

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od kazysvjet »

ja to cely necetl, je to dlouhy. takze dik
jezdím pod své možnosti a jsem ovce
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od pjanda »

Druheho zpravare jsme jiz nasli, stal se jim pan Petr Stefek, jehoz dila uz se zacinaji objevovat na nasem webu - http://www.autoforum.cz/autor/petr-stefek/ Kolecka do sebe teprve zapadaji, a tak prosim budte k vysledkum nasi prace shovivavi :)

Dekuji vsem, kteri se mi na tuto vyzvu ozvali, nebo jinak projevili zajem o spolupraci s nami, byl jsem jim opravdu mile prekvapen. Pokud jsem se Vam zatim primo neozval, snazime se s kolegy najit prostor, jak navazat alespon volnejsi formu spoluprace a budu Vas kontaktovat.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Marthuf
Autoškolák
Příspěvky: 39
Registrován: čtv 19 kvě 11:52

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od Marthuf »

Pokud by byl zájem rozšířit porfolio o testy ojetin, jdu do toho na 100% :)
Smrťák
Letec
Příspěvky: 2818
Registrován: stř 16 úno 20:51

Re: Autoforum.cz hledá druhého zprávaře

Příspěvek od Smrťák »

Budu přinášet negativní informace :D :D :D 8-x 8-x 8-x 8-x 8-x
Sbohem. Už tady nejsem. Mám dost všech for.
Odpovědět