skodaautoforum.cz?

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
martin.sliwka
Autoškolák
Příspěvky: 51
Registrován: pon 09 črc 14:12

skodaautoforum.cz?

Příspěvek od martin.sliwka »

autoforum.cz mám rád, asi hlavně díky panu Jandovi, ale celkově si myslím, že odvádíte dobrou práci. Poslední týdny už mě to tady ale vážně štve. Například dnes - výběr článků v tom žlutém boxu na homepage:

Škoda Rapid Spaceback je oficiálně venku, vyloženě praktik to není
Škoda Octavia III RS: český ceník je venku, ceny startují na 620 tisících Kč
Nová Škoda Superb má přepsat pravidla, stejně jako kdysi iPhone mezi mobily
Škoda Octavia III RS: vrcholná Octavie do posledního šroubku
Rychlý test Seat Toledo 2013 1,2 TSI 85: familia rapida

Je potřeba každé uprdnutí markentigového oddělení domácí automobilky podpořit poměrně dlouhým "článkem", který je v podstatě složený z onoho prdu + rekapitulaci prdů za posledních 14 dní, kdyby náhodou někdo zapomněl? Nešlo by to všechno cpát do bleskovek, ideálně do jediné bleskovky ;o)? Nebo nešlo by udělat zvláštní sekci pro české onany vzívající okřídlený šíp a nezaplacávat homapage autoforum.cz?

A aby bylo jasno, proti Škodě nic nemám. Léta jsem byl velmi aktivním členem několika škoda-webů a přestože jsem před lety přesedlal k jiné značce, o novinkách mladoboleslavské automobilky si stále rád přečtu. Jenom mě to vážné stačí jednou!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: skodaautoforum.cz?

Příspěvek od mmira »

asi nikoho neprekvapi fakt, ze nas primarne zivi navstevnost. je pak samozrejme, ze se obsah ridi tim, co tu navstevnost prinese. faktem take je, ze jsme v CR a jakykoliv clanek o Skodovkach budi siroky zajem. staci si pak dat tyto dve veci dohromady a uvidite, proc je obsah takovy, jaky je. a mimochodem, opravdu od Skodovky, krome nejake standardne zaplacene reklamy a testovacich aut, nic nedostavame.

v soucasne situaci ale hraje roli i nas problem s YT uctem. mame pripravenu radu testu, a ani jeden neni o skodovce, ktere jednoduse nelze bez odkazu na videa vydat.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět