Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Rád bych na tomto místě poodkrýval, co zajímavého chystáme pro nejbližší vydání Autoforum.cz. Půjde hlavně o témata, která nejsou přímo závislá na aktuálním dění, tedy zejména testy aut.

Budu také rád, když zmíníte, o čem byste si rádi přečetli Vy. Určitě nebudeme schopni vyhovět všemu, ale leccos se dá zařídit - rád bych využili flexibility menšího titulu a maximálně vycházel vstříc těm, kteří jej čtou a číst chtěji. Naše možnosti jsou hlavně co do testů mnohem lepší než tomu bylo v mém předchozím působišti, mám k dispozici více prostředků i autorů.

A protože toto téma se časem poněkud rozvolnilo, můžeme zde probrat i vše, co s stalo či právě děje na Autoforum.cz z technického, obsahového i jakéhokoli jiného hlediska.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

A rovnou začnu s první záležitostí - pokud stihnu vše připravit, v neděli by měl vyjít test BMW 740d xDrive od Martina Šimka. Trochu úzce zaměřené auto, ale pokud by někoho zajímalo, kam to BMW dotáhlo s řadou sedm, určitě sledujte Autoforum.cz ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od aikoN »

1. celkem dobré se mi zdají dlouhodobé testy automobilů (třeba na 50tkm apod.)
2. dění okolo dopravy obecně - nové zákony, jejich rozbory, názory, důsledky a s tím související interview s jejich autory
3. článek (hlavně test) by jistě obohatilo kromě fotek i nějaké video

To je tak všechno, co mě zatím napadá :-)
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Dlouhodobe testy... V redakci casopisu se obcas delaji, dalo by se toho vyuzit i pro obsirnejsi a castejsi online vystup, ale osobne tihnu spise k testum zalozenych na dlouhodobe zkusenosti skutecneho uzivatele. Sam mohu treba napsat (uz jsem to ale delal v minulosti nekolikrat u jinych aut, tak se mi moc nechce ;) ) o Octavii 4x4 po 100 tkm, i dalsi lide z redakce maji podobne zkusenosti. Jeste zvazim, co preferovat - "profi" dlouhodoby test probiha obvykle tak, ze se to auto dava vsem koho znate, hlavne aby se s tim najely slibene kilometry a autor pak pise o necem, co poradne nezazil. To se mi nezda jako skutecne dlouhodobe pouzivani...

Deni okolo dopravy se chceme venovat, ale to je hlavne na me a priznam se, ze k tomu nyni mam po mnoha clancich bijicich vetrne mlyny mensi odpor :) Uz me nebavilo rikat porad totez - viz vcerejsi Bartovina. Ale ano, chceme byt tomuto tematu blize, jen novinky ze sveta nestaci.

Video je dobre, ale jednak je velmi narocne na realizaci a pak vim, ze autora svadi k mensi popisnosti testu. Chci, aby sam test vystavoval dokonalou iluzi sdelovaneho, existence videa je v tomto smeru demotivujici. Urcite by nebyl problem nejaky onboard (alespon...), ale komplexni videotest, na neco takoveho si budeme muset nejprve vydelat :) Kdyby Vas to alespon trochu uspokojilo, hodim na nas YT kanal video se sprintem M3 a RS5 ;)

Kazdodpadne dekuji za pripominky, vazim si jich.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od aikoN »

Není zač ;-)

Jinak chápu, většinou to není nic, co by se dalo zrealizovat přes noc, spíše takový nápad do budoucna.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
Plant
Pan Řidič
Příspěvky: 263
Registrován: stř 16 úno 22:13

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Plant »

Napadá mě třeba test aut pro začínající řidiče. To je sice porměrně široký pojem, protože řídit může začátečník všechno, ale.. Třeba stanovit cenový limit na x tisíc kč, a srovnat v této cenové relaci nová, nebo zajímavá ojetá auta.

Začínající řidič chce buď wow efekt, výkon, nebo malou spotřebu a provozní náklady, ideálně všechno dohromady..
Mám rád automatické převodovky.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Plant: S nadsazkou bych rekl, ze testu prvni Fabie RS je plny internet ;), ale rozumim. Urcite je to zajimave, mam v hlave par tipu, ktere bych do takoveho squadry obsadil. Za nejakych 100 tisic Kc uz se da vybirat z par aut, ktera nabidnout tu vice funkcnosti, tu vice stylu, tu vice komfortu...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
trent
Řidič začátečník
Příspěvky: 112
Registrován: čtv 17 úno 14:16

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od trent »

Ještě že se do hranice 100 tisíc ta fabie nevejde. :-)
...enyky benyky na holý pupíky...
Uživatelský avatar
Pajjoun
Mistr volantu
Příspěvky: 751
Registrován: stř 16 úno 08:50
Bydliště: Kladno

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Pajjoun »

FRS už do těch sto tisíc moc nechybí. ´Rok, maximálně dva...
TSs
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od goes »

mohu napsat test audi A4? :)
Odpovědět