Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Urcite, uz jsem od Tebe dlouho nic necetl ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od goes »

:) jeste tu mam text na astru GSI coz byla prace pro pohovor :))

pripadne mohu napsat uzivatelske zkusenosti po rocnim oblepeni auta folii ;)
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od m_tsch »

goes píše:mohu napsat test audi A4? :)
Jen aby byl objektivní :)
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Deli »

pjanda píše:Dlouhodobe testy... V redakci casopisu se obcas delaji, dalo by se toho vyuzit i pro obsirnejsi a castejsi online vystup, ale osobne tihnu spise k testum zalozenych na dlouhodobe zkusenosti skutecneho uzivatele. Sam mohu treba napsat (uz jsem to ale delal v minulosti nekolikrat u jinych aut, tak se mi moc nechce ;) ) o Octavii 4x4 po 100 tkm, i dalsi lide z redakce maji podobne zkusenosti. Jeste zvazim, co preferovat - "profi" dlouhodoby test probiha obvykle tak, ze se to auto dava vsem koho znate, hlavne aby se s tim najely slibene kilometry a autor pak pise o necem, co poradne nezazil. To se mi nezda jako skutecne dlouhodobe pouzivani...

Deni okolo dopravy se chceme venovat, ale to je hlavne na me a priznam se, ze k tomu nyni mam po mnoha clancich bijicich vetrne mlyny mensi odpor :) Uz me nebavilo rikat porad totez - viz vcerejsi Bartovina. Ale ano, chceme byt tomuto tematu blize, jen novinky ze sveta nestaci.

Video je dobre, ale jednak je velmi narocne na realizaci a pak vim, ze autora svadi k mensi popisnosti testu. Chci, aby sam test vystavoval dokonalou iluzi sdelovaneho, existence videa je v tomto smeru demotivujici. Urcite by nebyl problem nejaky onboard (alespon...), ale komplexni videotest, na neco takoveho si budeme muset nejprve vydelat :) Kdyby Vas to alespon trochu uspokojilo, hodim na nas YT kanal video se sprintem M3 a RS5 ;)

Kazdodpadne dekuji za pripominky, vazim si jich.
tak za mě:
1) takové ty klasické dlouhodobé testy, kdy jezdí autem celá redakce, mě moc nebaví... v tom máte pravdu, pak o tom píše někdo, kdo s tím najezdil 20% km. Daleko zajímavější mi přijde test majitele, jako jste psal Vy (např. 130i), nebo jaký byl třeba na zelenou OctuII 1.9 na AR :)

2) určitě je třeba stavět zdravý rozum proti pánům jako jsou Bárta, Huml, Tržil apod. ;)

3) video bych bral jen jako doplněk, rozhodně to neni něco s čim byste si měli lámat hlavu :)

a poslední věc za mě - moc se mi líbil Váš test M3 x Z4M :) Možná by nebylo od věci občas napsat takový srovnávací test, i klidně starší model x novější :) a určitě jste měl spoustu zajímavých aut, tak jen do nás... těším se třeba na nějaké Porsche :)
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Deli:

ad 1) Ano, vidim to stejne. Mohu napsat dlouhodoby test te Octavie 2 4x4 TDI, ale nechci sem nastoupit s tim, ze vytocim skodovku, takze casem ;-)

ad 2) Vim, je to ma obcanska povinnost ;) Pustil jsem se dnes do reseni "problemu" s rozeznatelnosti R36. Smutne, ze zrovna na AR se tomu zacalo fandit... Viz http://www.autoforum.cz/bleskovky/ridic ... ko-problem

Jinak jeste udelam jeden bazarovy "srovnavaci test" - M3 E46 vs. 911 997. Kdysi to byli konkurenti, dnes se potkavaji v bazarech :) To mohu slibit, v breznu nebude o cem psat, tak budeme tvorit :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Deli
Letec
Příspěvky: 3118
Registrován: stř 16 úno 15:41

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Deli »

Klidně může mít i víc bazarových testů, pokud to budou zajímavá auta... o Passatu B5 TDI toho člověk najde až až, ale když ho zajímá (třeba) ojeté Porsche tak už je to horší :)

EDIT: ale ten článek na AR je děsný... :-o
"Každý tančíme podle vlastní melodie." Charles Emerson Winchester III :)
Fordem tam, vlakem zpátky! ;;)
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Vratim se trochu k puvodnimu tematu.

Mam tu od kolegy ke zpracovani test 5 GT, kdo se tesi? Konecne se obsah magazinu priblizi serialu Ninja zelvy, na ktery jsem nedavno koukal s neteri - je to takove normalni auto polite mutagenem ;)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od m_tsch »

Já jsem celkem fanda do veteránů a tak bych uvítal i nějaké "testy" starších aut, to myslím zatím nejen na intenetu celkem chybí.
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Jde o to, co je to starsi auto. Ja jsem zafixovany kamsi k druhe polovine devadestych let, o autech z teto doby (+/-) jsem schopen napsat leccos. Vylozene veterani uz me hobby nejsou, to uz neni moc na jezdeni...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
m_tsch
Pan Řidič
Příspěvky: 290
Registrován: pát 18 úno 20:43

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od m_tsch »

Tak já mám na mysli auta starší, řekněme 60.-70.léta. Je jasné, že to není na denní ježdění, ale ta auta mají své kouzlo a jsou to auta "více" než ta dnešní dle mého názoru.
Odpovědět