Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3295
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od jerry »

Já bych se spíš zeptal, proč si ostatní autoweby drží aspoň trochu linii a AF tak poklesl? Před lety mě sem pozval na pokec pjanda, kdy jsem ho kontaktoval na základě jeho vynikajících testů s žádostí o radu. Dnes už sem zajdu jen na ten pokec, ale zajímavosti čtu jinde. Ta změna je fakt výrazná.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od denis »

Snowman: nie si jediný. Btw nechceš predať staré tlačené AF? :D
Už si to dlho plánujem objednať ale nikdy sa k tomu nedostanem.
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Haha...zase tolko ich nemam doma...casy kedy som si kupoval a odkladal kazde jedno cislo jedneho casopisu (Autocar) su davno prec ;)

Ale ked niekde v trafike vidim nove AF tak ho zoberiem, pripadne este kolega v praci niekedy kupi tak si ho velmi rad precitam...
Preto ma zaraza ze to vyzera akoby ani uz digi AF a tlaceny AF nespolupracovali...mam doma napr. cislo kde je test 1M coupe od PJ, ten isty ktory je k najdeniu aj tu...ale testy co su v tlacenom tak tu nenajdem...
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od mmira »

uprimne receno, tohle vse ma v gesci sefredaktor, tedy PJ. ja na to odpovedet neumim. za me je dulezite, ze si to konecne na sebe vydela a nemusim do toho rvat desetitisice mesicne jako jeste par let zpet
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5565
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Snowman000 »

Jasne ja sa nehadam, som len pozorovatel z druhej strany barikady co nevidi poza oponu, a to ze to uz nedotujete je len dobre.

Pouzijem teda analogiu s korejcami...dostali ste sa na dostrel VW a inych (clanky sa citaju, inzercia frci, prachy su)...je na case vytiahnut nejaky image maker ala i30N alebo Stinger (testy) :P

Dala by sa pouzit aj analogia s BMW (v opacnom garde), ale rad bych verit v nieco pozitivne ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od foji »

Testy se skoro nečtou ačkoliv zrovna ty od PJ patřily k nejlepším. Co se čte je ten spamoodpad co produkuje autoforum ještě doplněné o komentáře pro retardy - každej tejden jedna tesla, koukli jsme na youtube a napíšem vám o tom článek atp.
last of the V10
Uživatelský avatar
EL_XEL
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: úte 26 črc 12:19

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od EL_XEL »

Tak já myslím, že je to v celku jednoduché - jsme malý rybník a AutoForu zjevně vydělávají bulvární články a ne kvalitní testy (od PJ a spol). A prachy prostě mluví.

A to nemyslím jako kritiku, to je prostě konstatování. Může mě to mrzet, ale já provoz AF neplatím, takže to řeším jenom tím, že ho už skoro vůbec, až na Forum, nečtu. Což je opět v pořádku, jiných čtenářů se najde zjevně víc a já prostě nejsem cílovka.

Ale PJ testy mi fakt chybí :-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16288
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od pavproch »

Reportuju další bugy na mainpage AF.cz.

Nevím proč mě napadlo kliknout (dole v zápatí) na RSS a otevřelo se mi tohle:
rss.jpg
Mainpage v tu samou chvíli vypadá takle (schválně sem vypnul ADSFilter):
mainpage.jpg
a) Může mi někdo ukázat, kde na mainpage najdu odkaz na ten článek o ojetých pneu?

b) Ten hořejšek mainpage je teda graficky / uspořádáním vyloženě hrůza - tolik zbytečného volného místa...

W7 Profi / IE 11, obé včetně všech updatů
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od retron »

http://www.autoforum.cz/bleskovky/uredn ... -zchladit/

koukám, že jste narazili na nové dno
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5408
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

Příspěvek od Stepan »

né, že bych chtěl být rejpavej, ale nedávno jsem ve frontě na úřadě pročítal staré testy na AF a někde tam zaznělo, že nejhorší je, že v automobilkách pracují lidé, co nemají k autům žádný vztah, nejsou nadšení řidiči a když se pak mají podítel na vývoji něčeho zajíamvějšího, padají z nich blbosti. Třeba vypínání stabilizace v M135i, jak popisoval MZ.

Pak je sranda vidět, že hlavní redaktorAF.cz předtím dělal tu ezosračku Firstclass ;))

btw pár dní zpět jsem si koupil tištěné EVO a dočetl jsem se, že nové SUV od Rollsu má "sebevražedné dveře". Takže vždycky může být hůř :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět