Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Bond007
Economy Run Master
Příspěvky: 2470
Registrován: pon 07 úno 18:18

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od Bond007 »

Spectral píše:Bond: Neměl ses ženit. Já ti to ří... neříkal, ale to proto, že ses mě neptal ;)
na nektery věci si clovek holt musí prijit sam :D
BMW ///M3 competition
Mini Cooper JCW
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od mmira »

uz nekdo potvrdil ucast? imho tam zas bude pulka evropy
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2816
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od jarka »

Bond007 píše:ja se snazim zorganizovat vylet okolo 10-11. 9. ma byt otevreno cely vikend.
Tam budem už od pátka (teda jestli bude volná odtahovka). Jestli si chceš zajezdit tak na ten víkend moc nespolíhej. Doraž už v pátek odpo a doma naslibuj, že přijedeš už v neděli večer. No a holt pak dorazíš normálně v pondělí ;) . Jako zkušenej už nemáš kam pospíchat :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od Londoner »

No vida, hned 2 terminy :-)

Zari jsem zabitej, ale ten rijen vypada dobre. Asi bych dojel v sobotu v poledne, odpoledne si dal 2-3 kola na ochutnani a potom celou nedeli a pondeli dopoledne. Kde tam spite (at se muzem potkat na pivo treba)?

A jak to tam v rijnu bezne vypada? jako jestli tam neni vsude listi a oslizlo :-D
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od mmira »

v rijnu muze prazit slunko, ale taky padat snih, tam clovek nikdy nevi.

nejcasteji bydlime tu: http://www.nuerburgring-hotel.de/index.php/en/
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Londoner
Řidič začátečník
Příspěvky: 142
Registrován: stř 24 čer 14:52

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od Londoner »

no to jsem si myslel :-)

Dik, budu muset sebou nekoho vzit - 95/noc se mi davat nechce, jinak to vypada gut.

Diky za info, na miste z tebe/vas asi budu tahat tipy a rady co a jak jestli to neva.....rad bych si to projel za nekym, ale ja si tam nekoho "stopnu" vas bych moc brzdil :-)
V8 5.0L - Lovely pussycat......sold

Poradnej ofroud LR D4!
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od beaumont »

francis píše:beaumont a co to pujceni ST, prosim? Klidne do SZ. Tam jsou jake podminky, pristup, jak to jede atd.?
Sorry za zpoždění odpovědi. Půjčovali jsme u malé firmy Need for Ring. Oproti ceníku na webu byla docela slušná sleva, měli jsme Focuse 1. gen. ST 170 za 400 EUR na 6 kol all inclusive (tj. 6 kol na RIngu, pojistka, benzín, půjčení helmy, tři řidiči...). Bohužel snad všem půjčovnám zvedly pojišťovny spoluúčast na 5.000 EUR :-o Vzhledem k tomu, že ten Focus měl natočeno (podle tacho) skoro 190 tkm, tak by za tu cenu byly tak dva ;)
Motoru už asi chybělo pár koní, nejelo to o moc víc, než nový Swift Sport, který jsme půjčovali minule. Ale podvozek a brzdy byly perfektní, zřejmě pravidelně mění komponenty. V autě komplet rám, vyrabované co šlo (rádio, klima, zadní sedačky, odhlučnění) a vynikající sedačky Sparco se čtyřbodovými pásy.

Celkem spokojenost. Příště už bych ale možná zkusil něco trochu silnějšího, láká mě Mégane RS minulé generace (ten s kolmým zadkem), se kterým jsem jel a vím, že je to rychlé a přitom docela hodné auto, narozdíl od trochu kousavého současného provedení.

Přespávali jsme tady, pohoda za dobrou cenu, na Ringu jsi za 30 - 40 min. jízdy:
http://www.hotel-maas.de/
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od beaumont »

nenapadny.sofer píše:Jako vyvalit 350 €uropeněz za jedno kolo v tempu "kdyby-nebyl-provoz-taksme-to-dali-za-devět" mi teda taky přijde hrozně dost, ale zážitek to musel být pěkný. :-bd
Zase jsme byli tři a 115 EUR za jednoho už není tak zlé.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od mmira »

http://www.autoforum.cz/zivot-ridice/ry ... dschleife/

tak proto je od zacatku listopadu komplet zavreny
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
francis
Mistr volantu
Příspěvky: 531
Registrován: sob 26 bře 01:07

Re: Sraz AutoForařů na Nurburgring Nordschleife

Příspěvek od francis »

S Cuprou byla sranda http://www.autoforum.cz/testy-aut/test- ... bik-ringu/
Timto bych chtel verejne podekovat MMirovi, ze me opet vzal s sebou do centra vsech automobilovych maniaku :-bd Kazdemu znovu doporucuju vylet na NS a budu se tesit na 11. - 12.10. Kdo v Zelenem pekle nebyl a ma moznost aspon okusit atmosferu, tak neni nad cim vahat!
Mirek
Odpovědět