Co se stalo, děje a chystá na Autoforum.cz

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Slawall »

Nechcete k vyhledávání používat google search, stejně jako na garáži?
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Slawall: Byla to jedna z alternativ, ale zatim pouzivame interni hledani, ktere budeme jeste dale vylepsovat. Nepovazuji Google hledani za takove terno, sverujete vysledky do rukou jinych, takto si to muzeme vyladit sami k obrazu svemu. Ostatne i na AR je pouzivano hlavne z ekonomickych duvodu (propojeni s AdSense), nikoli z funkcnich...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
Slawall
Mistr volantu
Příspěvky: 718
Registrován: stř 16 úno 22:30
Bydliště: Doma

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Slawall »

No je mi prakticky jedno co tu bude, hlavně aby to fungovalo aspoň z 80% jako google search. :) Staré hledání co bylo na garáži a je asi i tady byl děs...
2.016V 99kW
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

merlin píše:Tak ma napadlo ci redakcia pripravuje aj sekciu youngtimer pripadne oldtimer?
Je to jedna z moznosti, ale zatim se nam nepodarilo ani naplnit vychozi plany, co se redakcniho obsahu tyce. S ohledem na aktualni situaci (Zeneva a vse kolem) stihame jen novinky a par testu, sem tam neco navic. Ale standard musi byt vyssi, nechceme delat jen novinky a testy.

Co k tomu v prubehu casu pribude je zatim otazkou, urcite se v breznu budeme vice venovat tuningu, kde dnes vybirame jen par zajimavosti, starsi auta jsou spolu s nekolika alternativami jednou z dalsich moznosti. Zatim hledame schudne cesty...
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Marci
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27 úno 21:00

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od Marci »

Chci jen rict, ze jsem sem dneska zabrousil poprvy na doporuceni znamyho, prosel jsem si desitky clanku a musim uznat, ze clanky jsou tu psany ctive, technicky spravne a je tu spousta novinek co jsem zatim nezaznamenal. Fakt se zajmem jsem si precetl mnohem vic nez jsem mel v planu. Vidim, ze plany mate jeste velky tak drzim palce at se to vsechno podari!
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

Marci: Dekuji, to vzdy potesi :) Ceka nas jeste spousta prace a sam zatim s vysledkem uplne spokojen nejsem, ale snazime se a verim, ze se postupne dostaneme tam, kde chceme byt. Budu rad, kdyz nam v mezicase zachovate prizen :)
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
M@C
Autoškolák
Příspěvky: 36
Registrován: stř 16 úno 20:32

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od M@C »

Mi se nejak podivne meni obsah tech boxiku na hlavni strane...
Zhruba po kazdem druhem refreshi se to meni mezi "Vyber z testu", "Nejctenejsi clanky" a "Nejdiskutovanejsi clanky".
To je chyba, nebo podivna vlastnost?
Jsem si ty boxiky chtel setridit podle sebe, ale kdyz se ten jeden porad meni, tak me to akorat stve :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2819
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od jarka »

Já bych měl ještě dotaz, zda by nebylo moc složité upravit prohlížení fotek v galeriích a pro přecházení mezi snímky používat klávesové šipky.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

M@C píše:Mi se nejak podivne meni obsah tech boxiku na hlavni strane...
Zhruba po kazdem druhem refreshi se to meni mezi "Vyber z testu", "Nejctenejsi clanky" a "Nejdiskutovanejsi clanky".
To je chyba, nebo podivna vlastnost?
Ano, to se meni zamerne, je to pripad pouze boxu s vybery nejlepsich clanku dle ruznych meritek. Chteli jsme, aby se na tomto miste zobrazovalo co nejvice ruznych clanku, ktere v tom ci onom ohledu zaujaly. Jde take o to, ze boxu je na hlavni strance uz tak velmi mnoho a pouzit misto tohoto jednoho tri zvlastni by bylo spise zneprehlednujici.

Chapu, ze to ma sve slabiny, ale vsechno ma sva pro a proti. Toto je zkratka box s vyberem nejlepsich clanku dle ruznych meritek, a snazi se nabidnout vetsi mnozstvi nejak zajimavych clanku.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Uživatelský avatar
pjanda
Administrátor
Příspěvky: 3001
Registrován: ned 06 úno 13:20
Kontaktovat uživatele:

Re: Co chystáme na Autoforum.cz

Příspěvek od pjanda »

jarka píše:Já bych měl ještě dotaz, zda by nebylo moc složité upravit prohlížení fotek v galeriích a pro přecházení mezi snímky používat klávesové šipky.
Ano, to je relativne snadne a prakticke, doplnime. Diky za pripominku.
Milovník starých pořádků.
Skanz3n
Odpovědět