Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

O všem co se týká našeho webu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Snowman000 »

Ja ak budeme s rodinou na Velikonoce nablizku tak bych sa rad ukazat, ale s Multakom ma na trat asi nepustia :P
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Předseda »

vroom: a brals to na jak dlouho? zvažuju 1/2 den nebo jen ty 2,5h. Celý den je pro mě zbytečný. To by mi upadly ruce. Naopak zvažuji koučing.. jen by mě zajímalo, kdo jej bude dělat. Kdyby Petr ze Special drivu tak to beru hned.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Vrooom »

Já mám to odpoledne 13:30-18-30. Ten tam určitě nebude, tohle je jiná firma. Kouče tam mají vypsané ale kdo z nich jezdí nevím.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Předseda »

vroome tys na lípě už jezdil? já tam byl jen jako divák, na trati ne. Není to malý, motokárový? A spíš přemýšlím, že bych jel na dopol jízdy nebo případně vzal 2,5 slint protože 5h to je záhul pro auto a pro mě taky :D
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Snowman000 »

Sosna? Ja na nej kedysi jazdil, este pred prerabkou a urcite menej motokarove jak Vysoke Myto.
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Předseda »

jinymi slovy má smysl tam nějaky ten čas stravit? Zatím jsem jezdil jen Most
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Snowman000 »

Tak s Mostom sa to porovnavat urcite neda, kedze to ma tak 1/3 dlzky a viac ako za 3 tam nejdes a vacsina zakrut je za dva, okrem tej novej casti.
Vrooom mal aj onboard z minulej akcii a podla toho si spravis asi lepsiu predstavu. Je to okruh skor na blbnutie ako na nejake pilovanie stopy a rychlosti :-?

Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Předseda »

v akci píšou, že drifty zakázany. Tyhle powerslidy jsou OK? Vroom tam má svor? A ještě jedna věc - jak je to s auty na trati? Píšou, že počet je omezen a zároveň, že se nečeká na trať. Open pitline. Jak si to představit? Tzn. že na dopol jízdy může být přihlášeno max třeba 10 lidí a těch 10 lidí může být zároveň na trati. A když zrovna 5 z nich nebude jezdit, tak na okruhu zůstane 5 nebo to někým doplňují? Pokud by to doplňovali, tak v momentě kdy je plná kapacita tratě, tak musí člověk přeci počkat až někdo z okruhu sjede do boxu, ne?
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2538
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Sraz Autoforum.cz dotaznik - miesto

Příspěvek od Vrooom »

Tak třeba v Mýtě tě pustí když je mezera a nebo když je hodně aut tak chvíli čekáš. Ale vždycky to je tak minutka dvě max. Tady na akci od bm jsem nikdy nebyl, ale čekám že to bude podobné. A většínou odpoledne a později už to lidi i kolikrát balí, takže na trati je volněji. Slidy v Sosnové docela tolerovali. Ono určitě nikdo nechce řešit napálené auto ve zdi když to někdo neumí, ale myslím že když vidí že víš co děláš tak jsou benevolentnější :-)
A ony ty tratě zas tak úzký nejsou, to bude podobně jak okreska, jen tam jsou uzavřenější zatáčky ale v Sosnové je to určitě menší motačka než Mýto. Ale třeba Muldix někde říkal, že má nejradějí Písek, ale tam jsem nikdy nebyl, je to taky hodně daleko.
A taky se mi líbí že v Sosnové nejsou vysoké obrubníky jako v Mýtě, tak nemám pocit že ničím podvozek :-))
Odpovědět