Kam umístit nové téma?

Pokud jste u nás poprvé, začněte zde.
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 4
Registrován: sob 05 úno 20:21

Kam umístit nové téma?

Příspěvek od admin »

Na fóru Autoforum.cz jsme pro začátek vytvořili tři základní sekce:

Automobilky
Pro řidiče a
Ostatní

Každá z těchto sekcí obsahuje navazující kategorie, kdy Automobilky dále dělíme dle geografické příslušnosti jednotlivých značek, Pro řidiče na témata blizká našim životům s auty a do Ostatní jsme umístili zkrátka to, co se jinam nevejde.

Kam tedy nejlépe umístit nové téma?

• Pokud chcete diskutovat o jakémkoli konkrétním autě, značce, a to ať už současné, nebo minulé, zvolte sekci Automobilky a adekvátní kategorii.

• Pokud máte v úmyslu svěřit se ostatním s tím, co Vás těší nebo trápí za volantem, chcete pomoci s výběrem auta a jeho motoru, nebo chcete něco koupit či prodat, zvolte sekci Pro řidiče a v ní jednu z dostupných kategorií.

• Jestli chcete diskutovat o čemkoli jiném, zejména pak detailněji o technice, tuningu nebo motorsportu, najdete oporu v sekci Ostatní. Její kategorie Ring volný navíc poslouží všemu, co s ostatními tématy nemá co do činění.

Kdybyste náhodou nezvolili kategorii pro Vaše nové téma zrovna optimálně, moderátoři jej přesunou do vhodnější sekce. Ale nebojte se, nejsme až tak upjatí, abychom diskusi, která zaběhne třeba k probírání vlastností Hamannem upraveného BMW 5 kvapem rozdělovali a přesouvali do sekce tuning. K přesunu dojde jen pokud to situace bude nezbytně vyžadovat.
Odpovědět