CitiGO

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
MiN
Autoškolák
Příspěvky: 87
Registrován: pát 06 led 22:44

Re: CitiGO

Příspěvek od MiN »

Zrovna to okno by mi docela vadilo. Občas si radši otevřu okno u spolujezdce, než abych pouštěl klimu. Otevřením řidičova okna to nevyřeším, protože pak mě z průvanu bolí hlava...

Jinak tímhle autem jsem nejel a ani po tom nějak extra netoužím - není pro mě zajímavé. Jako druhé auto do rodiny čistě jenom na lítání po městě a blízkém okolí si to ale dokážu představit... To je ale hudba daleké budoucnosti. :)
ratus ratus
Pan Řidič
Příspěvky: 343
Registrován: pát 06 led 22:04

Re: CitiGO

Příspěvek od ratus ratus »

Ušetřili 2 m drátu =)) A provázek vzadu. To je trapné. Taková Škoda 105 s :ar!
Uživatel neexistuje :-)
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od Dix »

Nové prvky příplatkové výbavy:
Seznam volitelných výbav verzí Active, Ambition a Elegance již brzy doplní novinky v podobě panoramatického střešního okna a ekologického paketu Green tec. Za atraktivní, elektricky posuvnou střechu s velkorysým prosklením zaplatí zákazník 15 000 Kč. Pokud se rozhodne pro paket Green tec, za férových 9 000 Kč získá soubor opatření pro snížení spotřeby, který zahrnuje mimo jiné systém Start-Stop, rekuperaci brzdné energie či pneumatiky s nižším valivým odporem. Green tec je možno přiobjednat k oběma dostupným motorizacím.
Bez bodů
Ubo
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09 led 12:40

Re: CitiGO

Příspěvek od Ubo »

Zdravím,
zeptal bych se uživatelů Citiga (acer.t a další), jaké jsou jejich zkušenosti po již nějaké době používání.
Co vám vadí, co je naopak super.
Zejména mě zajímá dlouhodobější spotřeba. Pokud máte možnost, můžete spotřebu porovnat s jinými auty (fabia 1.2 HTP či TSI, kolíňata apod.), protože váš jízdní styl je i v jiném autě stejný.
Díky
Uživatelský avatar
acer.t
Moderátor
Příspěvky: 794
Registrován: pon 07 úno 22:52

Re: CitiGO

Příspěvek od acer.t »

Už s tím tet skoro (vůbec) nejezdím...zjistím od řidiče...
Bond007 píše:
premyslel jsem co uprimneho napsat... vyslo mi - jste vazne kurvy ;-)
PJ o 1M:
Na rovinkách jako by se ji nelíbilo, do zatáček se ale pokládá ochotněji než dámy z E55 do postele.
dadvav
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: ned 22 led 13:21

Re: CitiGO

Příspěvek od dadvav »

Ubo píše:Zdravím,
zeptal bych se uživatelů Citiga (acer.t a další), jaké jsou jejich zkušenosti po již nějaké době používání.
Co vám vadí, co je naopak super.
Zejména mě zajímá dlouhodobější spotřeba. Pokud máte možnost, můžete spotřebu porovnat s jinými auty (fabia 1.2 HTP či TSI, kolíňata apod.), protože váš jízdní styl je i v jiném autě stejný.
Díky
Ahoj,

spotreba po 2 mesiacoch v Prahe sa drzi 5 - 5.5 priemer na cestach do prace v kolonach priemer 32 km/h. Mimo spicky cez vikendy bezproblemov pod 4.5. cesta na slovensko dialnice aj cesty bol priemer 5.2. Minimum za 3 dni som mal zatial v Kosiciach mesto a okoli 3.9 litra.
kolda5
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03 dub 07:52

Re: CitiGO

Příspěvek od kolda5 »

AHoj,

chtěl bych se Vás zeptat zda jde nějak zjistit celkový objem auta. Z propagačních materiálů lze zjistit jen objem zavazadlového prostoru (251l) a objem zavazadlového prostoru při sklopených sedadlech (951l). Myslíte, že by mi tajovou informaci sdělili třeba přímo ve škodě ?
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od bloody cardinal »

plánuješ udělat přídavnou nádrž na benzín místo prostoru pro cestující a řídit budeš jako mr. bean ze střechy? :D

(pokud to chceš pro subwoofer, měl jsem Seat Arosa, což je vevnitř podobná velikost a mám na to ještě ozvučnici se subáčem, který se dá opravit - nebo koupit nový. Za mrzký peníz přenechám :) )
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
Uživatelský avatar
bloody cardinal
Mistr volantu
Příspěvky: 623
Registrován: ned 30 říj 14:33
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od bloody cardinal »

Jel jsem nedávno za Citigo pod mostem, zadní světla jsou fakt zajímavá
K nekterym lidem je treba prijit, dat jim facku a odejit. Nic nevysvetlovat, vubec nic nerikat, proste jen plesknout. Argumentace s debilem totiz nema smysl. --- bloodycardinal.bloger.cz

WRX STi & Challenger SRT8 392 FTW
jirses
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17 dub 20:36

Samočíné stírače?

Příspěvek od jirses »

V posledním AUTOHITU (9/12) v testu Citiga Elegance zmiňují, že má v sérii "samočinné spouštění stíračů s regulací frekvence podle intenzity srážek" + fotka detailu horní středové části okna. Nějak se mi to nezdá a ani Škoda se tím na svém webu nechlubí. Může někdo z majitelů potvrdit? Dík.
Odpovědět