CitiGO

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od Dix »

A nebyl to City Safe Drive:
Skoda_Citigo_adalsi_20_800_600.jpg
Bez bodů
jirses
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 17 dub 20:36

Re: CitiGO

Příspěvek od jirses »

[quote="Dix"]A nebyl to City Safe Drive:

Vypadá to tak. Redaktor asi neměl svůj den. Ani text k navigaci se mu zrovna nepovedl. Za 400,- bych si ji přiobjednal hned, jenže za tu cenu je samozřejmě jen držák a příprava. Každopádně se bez obou věcí obejdu a těším se na květen, kdy mi Citigo dorazí.
Přílohy
20120419_204605.jpg
20120419_204540.jpg
Uživatelský avatar
hothatchshop.cz
Autoškolák
Příspěvky: 86
Registrován: stř 09 bře 08:14
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od hothatchshop.cz »

E85
...alias BHudak na AR
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od Dix »

Za červen 2012 prodáno 315 kusů
Bez bodů
technikus
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09 lis 19:20

Re: CitiGO

Příspěvek od technikus »

Zdravím vás,
18.8.2012 jsem pořídil roční vůz Citigo 1.0 55kw Elegance s 2010 km a po přečtení těchto stránek jsem zjistil, že se tu najdou i nějaké pozitivní ohlasy či dokonce nějaké dotazy, proto se neváhejte ptát.

Dodnes mám na tachometru 7200 km, tedy mám za sebou již přes 5 tisíc kilometrů za necelé 3 měsíce.

SPOTŘEBA: Pohybuji se po Praze a cca jednou měsíčně si vyjedu na víkend do Brna a ZDE máte přehled o mých tankování a spotřebě, která se stále pohybuje průměrně okolo 5,5 l. Na nádrž za cca 1200 Kč lze najet až 650 km, minimálně však 500 km.
650 km najeto + 35 km dojezd
650 km najeto + 35 km dojezd
SENZOR: nejde o mylně uvedený senzor deště, ale brzdný systém CITY DRIVE SAFE, moji zkoušku můžete shlédnout ZDE

NAVIGON: k vozu jsem měl pouze přípravu a tak jsem časem pořídil navigaci Navigon Move & Fun, která umí nejen navigovat, ale umí rozšířit autorádio o funkce mp3 přehrávače o mp3 soubory uložené na microSD kartě, dále rozšíří funkci palubního počítače (najde nejbližší benzinku v případě malého množství benzínu, zobrazí otevřené dveře, zobrazuje prostor za autem při parkování), bluetooth handsfree - otestováno s telefon Samsung Galaxy SIII a 100% funkční (zvuk telefonu se ozývá do všech reproduktorů, volaný mi rozumí). Mimo jiné lze navigaci i menu telefonu ovládat hlasem (vytočit číslo / kontakt, trasa 1 / 2 / 3, zobrazit objížďku apod.)
Navigon - dveře
Navigon - dveře
Navigon - couvání
Navigon - couvání
SEDAČKY: zprvu jsem si myslel, že budu mít neustálou potřebu si měnit polohu hlavové opěrky, ale sedadla jsou více než pohodlná a ani po delší cestě si nelze na nic ztěžovat
Naposledy upravil(a) technikus dne pát 09 lis 19:52, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: CitiGO

Příspěvek od Krysa »

5,5 je slabota :D
technikus
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pát 09 lis 19:20

Re: CitiGO

Příspěvek od technikus »

Spíše co se začalo projevovat v poslední době, jak padla teplota směrem dolů...

* pazvuk zezadu - snad možná nedovírající víko nádrže (to není jak je zvykem u jiných vozů zacvaknuté či dokonce zamknuté, ale je pouze zavřené a tak lze kdykoliv otevřít či za jízdy se může otevírat), možná něco v kufru, možná sedačky či zadní plasty
* skřípající zvuk z palubní desky
* křivý volant, mírně doprava

P.S. Centrálem se zamykají pouze dveře řidiče, spolujezdce, kufr. Víko nádrže lze kdykoliv odklopit, poté je zamykatelné hrdlo samotné nádrže.

Sklápěcí klíček u vozu Elegance má 3 tlačítka - zamknout / odemknout / odskočit kufr a nechat zamknuté dveře
Naposledy upravil(a) technikus dne pát 09 lis 19:59, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Krysa
Pan Řidič
Příspěvky: 459
Registrován: stř 15 úno 18:39

Re: CitiGO

Příspěvek od Krysa »

Zlaté Punto :x
jarda213
Autoškolák
Příspěvky: 20
Registrován: pát 26 dub 11:13
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: CitiGO

Příspěvek od jarda213 »

Cena je bizarní. To uz radsej kupim Dacii Sandero Stepway, aspoň to nějak vypadá a za podobně peníze dostanu slusne auto s výbavou ... toto'' auto'' by mělo také s klimatem a zabudovaným radiem stat nejvíce 6.500eur ...
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: CitiGO

Příspěvek od HondaMan »

To že jsi socka nemusíš psát do každého vlákna ;)
Co říkáš na cenu Smartu? Ten je ještě menší.
2.9T RWD
Odpovědět