Škoda Octavia problémy

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Urban 51
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22 lis 12:05

Škoda Octavia problémy

Příspěvek od Urban 51 »

Dobrý den.
Jde o tohle - koupil jsem v srpnu jednickovou oktávku v kombíku 1.9tdi disel, 66kw, 2003 ročník. Jezdil jsem s tím dva měsíce vše ok, pak jsem nechal vyměnit filtry a olej a chvíli na to mi začla svítit kontrolka s olejem že je něco špatně... Odvezl sem to do servisu, tam mi ten člověk řekl, že motor nemá tlak na oleji, že se olej nedostane nahoru, protože v motoru není tlak. Půjčil si čerpadlo z vrakoviště aby zjistil jestli to není tím, ale stejný problém tam byl stále, takže mi řekl že, si objednal nějaký stroj, který zjistí jestli čerpadlo bylo vadný s tím že pravděpodobnost, že bude vadný je relativně malá... V takovém případě, že je v prdeli motor a bylo by potřeba měnit motor, což prý u takhle starého auta není dobrý nápad a že se toho auta nám hned zbavit..
Volal sem člověku co mi to prodal, a ten mi řekl pravý opak, že čerpadla když se vyndají z auta, tak se kazí jestli to tam někde třeba rok leželo na vrakovišti, že pravděpodobnost, že je špatný je velká... Dále mi řekl, by třeba mohlo jít o problem s olejovým filtrem, že by mohl být vadný... Ale to si říkám na to by přece těm člověk co to u něj mám měl snad přijít ne.... No je to trochu zmatený vím a omlouvám se, každopádně budu rád za každou radu nebo typ.... Děkuji
Odpovědět