Koupě nového Kodiaqu

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
kapomelman
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08 dub 05:48

Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od kapomelman »

Dobrý den,

chci si udělat radost a koupit si nového kodiaqa v plné vybavě, vůz mám vybrané, penize na to mám ale 6.4 vydala Škoda oznámení o nového facelift modelu, takže teď rozhoduju jestli mám počkat na facelift nebo koupit ten, který jsem si vybrál.

Nevíte někdo nic o tom, co bude mít nový facelift jiného než stavajíci 2021 model kodiaqu?

Děkuju předem za informaci

K.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od honziss »

Kazdy facelift napravuje chyby, inovuje co je nezbytne a setri na materialech. Tezko ti poradit kdyz nenapises jak dlouho budes treba auto mit, protoze doba vlastnictvi muze a skoro nemusi mit vliv na prodejni cenu...

Jedno ale vim jasne, kodiaq je supr rodinny auto s velkou uzitnou hodnotou, ale muze nekomu udelat vylozene radost..?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od HondaMan »

honziss píše:Jedno ale vim jasne, kodiaq je supr rodinny auto s velkou uzitnou hodnotou, ale muze nekomu udelat vylozene radost..?
Tohle jsem před chvílí smazal, abych mu tu radost nekazil. IMHO super auto pro manželku. Sám bych si ho ale nekoupil...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
delphin
Pan Řidič
Příspěvky: 216
Registrován: pon 04 črc 23:01

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od delphin »

Já od prosince jezdím Kodiaqem a vadí mi pasivní světla. Vzhledem k tomu, že by Kodiq s FL mohl dostat Matrix světla, tak bych na něj počkal. A navíc jsem zahlédl, že Škoda měla FL představit tento měsíc, tak by možná připadala v úvahu varianta počkat na představení a pokud by FL nevyhovoval, rychle objednat ještě před-FL.
Nejdřív Pionýr, pak Favorit, Fabia, Focus, Superb, Kodiaq a teď Octavia se Superbem. Ale Pionýr mi pořád zůstal...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od Stepan »

honziss: By ses divil, lidi jsou různý. Známej je "korporátčík", 25+ let dělá pro české pobočky zahraničních firem. Tomu odpovídá i vozový park, zkušenosti s ním. Prostě škodovky, semtam se dostal k nějakému Cčku / A4 v sociálu.
teď u nás byl na návštěvě a naftovej Superb L&K ho zaujal víc než vedle stojící STI a 540d. Prostě Laurin, to nejlepší. V kontextu jeho života prostě nic jinýho, zajímavějšího neexistuje.
Ty si auta kupuješ sám, tak to vidíš jinak. Ale pro spoustu lidí je "škodárna fplný" ten opravdovej vrchol. Protože v rámci korpu na nic lepšího dosáhnout nejde. A ty auta jsou celkem "wow", vypadá to zevnitř hezky :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Čičo
Řidič začátečník
Příspěvky: 138
Registrován: stř 11 črc 22:55

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od Čičo »

Facelift Tiguan už má dotykové ovládanie klímy, kvôli ktorému by som žiadne auto nekúpil. Na oplátku má nový 147 kW 2,0 TDI Evo. U Kotkodáka to bude predpokladám podobné.
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:honziss: By ses divil, lidi jsou různý. Známej je "korporátčík", 25+ let dělá pro české pobočky zahraničních firem. Tomu odpovídá i vozový park, zkušenosti s ním. Prostě škodovky, semtam se dostal k nějakému Cčku / A4 v sociálu.
teď u nás byl na návštěvě a naftovej Superb L&K ho zaujal víc než vedle stojící STI a 540d. Prostě Laurin, to nejlepší. V kontextu jeho života prostě nic jinýho, zajímavějšího neexistuje.
Ty si auta kupuješ sám, tak to vidíš jinak. Ale pro spoustu lidí je "škodárna fplný" ten opravdovej vrchol. Protože v rámci korpu na nic lepšího dosáhnout nejde. A ty auta jsou celkem "wow", vypadá to zevnitř hezky :)
Uznavam ze mam trochu zkreslenej pohled mozna :ar!
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od honziss »

Kazdopadne dneska jsem byl v kvasinach - zatim bezi naplno vyroba stavajiciho modelu. Zahlid jsem jsem tam jedinej FL kousek + asi 3 dalsi zevlujici na mekaci na D11 (s polepama). Zadna velka zmena to neni, nemel jsem dve auta vesle sebe k porovnani, ale prijde mi, ze plechy zustavaj stejny a menej se jenom narazniky, maska a svetla + komplet interier z octy.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od ctrl_j »

No prave, interier z Octy bude ten nejvetsi potencionalni fail. Pokud tazateli nevadi, necht pocka na FL. Pokud ma radeji v ramci moznosti jeste „klasickou“ pristrojovku, tak bych skladal zalohu…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Lukasp
Autoškolák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28 úno 22:09

Re: Koupě nového Kodiaqu

Příspěvek od Lukasp »

Čičo píše:Facelift Tiguan už má dotykové ovládanie klímy, kvôli ktorému by som žiadne auto nekúpil. Na oplátku má nový 147 kW 2,0 TDI Evo. U Kotkodáka to bude predpokladám podobné.
147kw se dává do Kodiaqu i v tomto modelu před FL.
Odpovědět