Škoda Octavia III 2.0TDI Elegance 110kw

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
JK911207
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: úte 26 kvě 17:59

Škoda Octavia III 2.0TDI Elegance 110kw

Příspěvek od JK911207 »

Před třemi lety v říjnu 2017 jsem si koupil ojetou Oktávku ve dvoulitru po leasingu z autosalonu Klokočka v Praze. Měla tehdy nalítaných 99 tisíc kilometrů a byla tři a půl roku stará. Udělal jsem zkušební jízdu, prohlédl ji co to šlo, vyzkoušel co vyzkoušet šlo a za tři dny jsem se rozmyslel, že do toho půjdu. Líbila se mi i výbava včetně navigace, kterou jsem za ty tři roky při dovolených nebo cestách mimo náš kraj nesčetněkrát využil. Samozřejmě jsem si auto pořádně prověřil ohledně kilometrů, servisu, případných oprav atd. Auto bez jediného servisního zásahu mimo pravidelný servis. Takže nebylo co řešit. Jezdí bez nějakých problémů naprosto v pohodě. Mám teď 170 tisíc kilometrů. Interiér drží, nikde nic nemlátí. Dělám pravidelně servis po cca 18ti tisících km a měnil jsem brzdy jak vpředu tak vzadu. Při dalším servisu udělám i rozvody. Měli by se dělat při 210ti ale já je udělám preventivně už při 180ti.
Zatím nemám co vytknout a jsem s autem naprosto spokojen. Jediná výtka, kterou jsem při koupi samozřejmě věděl, je ta, že po levé straně za zadními dveřmi v lomení je asi pět malých(asi 2x2mm) lehkých odřenin. Nejspíš od lyží nebo snowbordu, kdy si to nějaký inteligent opřel o auto a sjelo mu to. No to je jen spekulace. Je to jen stržená barva, kdy to zabarvili lakovou tužkou a teď po třech letech mi to mechanik zabarvil tužkou znovu. Na jednom místě se ukázalo, že je to až na kov, tak to obrousil, hodil základovku a pak finálku. Aby to nerezlo. To je tak jediná výtka, ale nikdo komu jsem to neřekl si toho sám od sebe nevšiml.

Škoda Octavia III 2.0TDI Elegance 110kw
rok 2014
Najeto:170 000km

Výbava co stojí za zmínku:
-navigace
-vyhřívaná sedadla
-8 airbagů

S autem jsem spokojen, ale pořádně ho ocením až to udělá půl milionu km ;)
Odpovědět