EnyaQ

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: EnyaQ

Příspěvek od řidičBOB »

No…na VW dostaneš až 260t dolů. U Šhade je sleva 0% i na předváděčku…
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: EnyaQ

Příspěvek od _sulcik_ »

Tak to jsem nevěděl. Zajímavé info :) Ale nedivím se, vím, že zájem o Enyaq je obrovský a jelikož jsem jezdil s obojím, za mě je Enyaq mnohem lepší auto. ID.4 má všude ty kapacitní píčoviny, budíky na volantu prostě vypadají lacině. Elektronické kliky jsou za mě taky nesmysl. Ergonomie posezu mi taky přijde horší, stejně jako chování podvozku. Vlastně bych asi jen těžko hledal něco v čem je ID lepší podle mého.
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: EnyaQ

Příspěvek od řidičBOB »

Enyaq si vyzvedávám nějak po dovolený…tak jsem zvědaff. V iD3/4 jsem toho najezdil dost, tak se docela těším na srovnání.
Mne třeba neuvěřitelně sere například to, že iD4 má sic panoramu, ale nelze jí otevírat. U Enyaq jí otevírat lze :-( Nechápu. Nechápu, k čemu je prosklená střecha, kterou nelze ani jenom vyklopit.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Lukasp
Autoškolák
Příspěvky: 54
Registrován: ned 28 úno 22:09

Re: EnyaQ

Příspěvek od Lukasp »

Nevím teda odkud čerpáte informace, ale co vím asi od 10 dealerů, tak zájem o Enyaqy je téměr nulový. Možná v Praze prodávají, ale v menších městech úplná 0. A stejně tak slevy, vím, že nabízí cca 10 % na skladové vozy.
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: EnyaQ

Příspěvek od petr_riha »

Lukasp píše:Nevím teda odkud čerpáte informace, ale co vím asi od 10 dealerů, tak zájem o Enyaqy je téměr nulový. Možná v Praze prodávají, ale v menších městech úplná 0. A stejně tak slevy, vím, že nabízí cca 10 % na skladové vozy.
V Praze a stř. Čechách jich jezdí poměrně dost. V regionu nebude problém ani tak v enyaqu jako takovém, ale v kupní sile obyvatel (obecně tam jezdí levnější a starší vozy než v Praze).
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: EnyaQ

Příspěvek od Snowman000 »

petr_riha píše:
Lukasp píše:Nevím teda odkud čerpáte informace, ale co vím asi od 10 dealerů, tak zájem o Enyaqy je téměr nulový. Možná v Praze prodávají, ale v menších městech úplná 0. A stejně tak slevy, vím, že nabízí cca 10 % na skladové vozy.
V Praze a stř. Čechách jich jezdí poměrně dost. V regionu nebude problém ani tak v enyaqu jako takovém, ale v kupní sile obyvatel (obecně tam jezdí levnější a starší vozy než v Praze).
Aby to neboli vsetko sluzobaky jednej nemenovanej spolocnosti, ktora ich vyraba ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: EnyaQ

Příspěvek od Honza42 »

petr_riha píše:
Lukasp píše:Nevím teda odkud čerpáte informace, ale co vím asi od 10 dealerů, tak zájem o Enyaqy je téměr nulový. Možná v Praze prodávají, ale v menších městech úplná 0. A stejně tak slevy, vím, že nabízí cca 10 % na skladové vozy.
V Praze a stř. Čechách jich jezdí poměrně dost. V regionu nebude problém ani tak v enyaqu jako takovém, ale v kupní sile obyvatel (obecně tam jezdí levnější a starší vozy než v Praze).
Jo jo, moudrá řeč. Tuhle jeden výrobce luxusních jachet psal, že minimální odbyt jachet ve střední Asii není ani tak v jachtách samotných. Je prý dán nízkou kupní silou místních pastevců a též je trochu způsoben i tím, že tam není žádné moře.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: EnyaQ

Příspěvek od Lachende Bestien »

Problém s nízkým prodejem jachet v tamní lokalitě lze vyřeshit snadno a rychle importem geniálních byrokradů z ééé ůůů a jimi provozovaného korupčního systému "dotací".
A absence moře vůbec nevadí - zadotuje se i výstavba speciálních rybníků pro majitele jachet, kteří z nich budou pást vodní ptactvo, a nesmíme zapomenout na umělé zatravněné ostrůvky, kde se v bezpečí před predátory budou pást různí kopytnatci.
:ymdaydream:
petr_riha
Letec
Příspěvky: 1732
Registrován: pon 11 bře 13:42

Re: EnyaQ

Příspěvek od petr_riha »

Snowman000 píše:
petr_riha píše:
Lukasp píše:Nevím teda odkud čerpáte informace, ale co vím asi od 10 dealerů, tak zájem o Enyaqy je téměr nulový. Možná v Praze prodávají, ale v menších městech úplná 0. A stejně tak slevy, vím, že nabízí cca 10 % na skladové vozy.
V Praze a stř. Čechách jich jezdí poměrně dost. V regionu nebude problém ani tak v enyaqu jako takovém, ale v kupní sile obyvatel (obecně tam jezdí levnější a starší vozy než v Praze).
Aby to neboli vsetko sluzobaky jednej nemenovanej spolocnosti, ktora ich vyraba ;;)
Nemyslím si, ze by to byly jen skodovacke sluzebaky. Ač si o elektromobilech mužu myslet, co chci, velikostne to auto je zajímavé, cenově pro Prahu dostupné (jako alternativa k jiným vozům v te samé cenově hladině) a dojezd je zajímavý.
2024: Audi A5 Sportback S line 45 TFSI, 195kW
2019: VW Tiguan Highline R-Line 2.0 BiTDI, 176kW
2016: Audi A6 Avant 2.0 TDi, 140kW
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: EnyaQ

Příspěvek od jerry »

Tak všude platy jako v práglu, každému vlastní garáž s vhodnou zásuvkou a můžeme výrobu a prodej bateriáků rozjet :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět