Octavia IV

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

Tak, fčíl mám první reálnou zkušenost s tím novým Skautem (Oct.IV) TSI (byl sem s ním vezen jako spolujezdec z Ovy): je to vevnitř i zvenku křasné, jede to přelahodně, síly to má fpysk, tichounké, je to auto na pohodové, komfortní ježdění, jak je to tiché (motor i podvozek) tak to teda fest maskuje rychlost. Ale nechtěl bych to: automat, navigace na displeji = furt to mění obrázky tj. odtahuje pozornost, (f podstatě nevypínatelný) asistent jízdy v pruhu je na zblití/zabití se, SS. Ne, ne, ne a ne, jen potvrzení toho co sem tu spal zrovna fčera: musím svoje oba N52 BEZ ASISTENTŮ udržovat a starat se o ně, abych je měl už nafurt. Howgh.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3294
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Octavia IV

Příspěvek od jerry »

A já furt, proč lidi nečumí na cestu? Proč jezdí pomalu a prostředkem? Oni čumí na pohyblivé obrázky na navigaci. Pokud jim teda fungují :D
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Octavia IV

Příspěvek od mattonecz »

V tom tsi to bude určitě fajn. Ale když tak chválíš to ticho, tak se zkus projet někdy nějakou novou prémií. Když bych vlez z Q5 do O4 tak mi praskne hlava :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

To si jenom namlouváš. V Q5 i v Q7 ta nafta duní hrozně. A zvenčí, kor v těchto teplotách, je to obrhnus.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Octavia IV

Příspěvek od mattonecz »

motor slyšet je když se na to šlápne, ale to se mi líbí. mluvim spíš o tichu od podvozku a větru. to je skvělý a je to pro mě asi nejlepší věc na tom autě
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Rozumím...proti sOpelu je to jistě rozdíl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Octavia IV

Příspěvek od mattonecz »

to je jasný. před Q5 sem projel O4RS, Golf8 Alltrack, Tiguan, Arteon, Passat. jako poslední q5 a bylo to obrovský rozdíl a i proto sem jí koupil.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Octavia IV

Příspěvek od řidičBOB »

Ono je tak rozdíl, pokud máš v Tiguanu 2.0TDI a v Q5 V6 TDI - na vlastnostech toho auta to musí být znát.
Na cenovém rozdílu je pak znát to ostatní.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3205
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Octavia IV

Příspěvek od mattonecz »

teď sem řešil jen ten hluk, kterej byl zrovna u tiguanu asi nejhorší. jinak jasně.v době kdy sem to řešil, stál tiguan s 2.0tdi 147kw podobně jako q5 40tdi kvůli akci u audi, ale to už je pasé, takže to srovnávat není možné, to máš pravdu
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16287
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Octavia IV

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: sob 26 úno 15:03
pavproch píše: stř 02 úno 12:19 Prodejce říkal, že mu říkali že výplně dveří vyráběla prý jiná než ta vyhořelá fabryka.
pavproch píše: čtv 03 úno 12:38 sem se zavázal odebrat i druhýho skauta a taxem ho i rovnou objednal - prý CW38. Letos. Asi.
Jo, tosem zapomjééél naspat fčera - prodejce už (fčera) řknul jinak, prý díky té vyhořelé fabryce výroba Oftávek (všech typů) stojí a bude stát 3 měsíce (lépe řečeno, vyrábějí bez dveřních výplní a parkujou na letišti), takže..... CW38+ 3 měsíce = vidím to až na začátek 2023 (což mi vlastně nevadí) = čuli zase to bude skoro rok čekání na Skauta od objednávky.
Volal mi prodejce (quli jiným věcem) a paq mi řek, že na 99% ten druhý Skaut bude pod stromeček. To sem teda zvjedaff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět