Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od řidičBOB »

někdo to pozná, jiný pindá, ale ve skutečnosti o tom nic neví :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od janjan »

klasika, ještě, že tě tady máme :ymapplause:
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od řidičBOB »

když to říká někdo, kdo viděl Kodiaq tak max na obrázku a ještě si u toho tleská, jsem hned klidnější ;-)
Abych na tebe nebyl zlý, tak ti to lehce osvětlím a to i s vědomím, že to opět neskousneš, jako poslední diskuzi, kterou jsi projel a pak budeš pokaždé uraženecky trapný...ale risknu to: Jelikož píše, že auto mu přijde na konkrétním rozměru, tak je zcela zřejmé, že si nepřiplatil za 19" a nebudou tam ani 17". V tomto případě je tudíž jedinou alternativou kol, ať je další výbava jakákoliv ta, kterou mu napsal honziss. A světe div se, ta alternativa je opravdu stejná pro všechny vozy Kodiaq, které budou vyrobeny s koly 235/55 R18 :ymcowboy:
Chce se to opravdu trošku lépe orientovat ve výrobním programu Škody, než začít diskuzi, ve které to neklapne.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od janjan »

Zaprvé, já s tebou v ničem nesoutěžím a nepotřebuju si nic dokazovat, to tebe se všechno dotkne jak holky v pubertě a kopeš kolem sebe, vytahuješ tady nějaký tvoje domněnky o tom, co já mám nebo nemám, jak kdyby to předmět diskuze vůbec nějak ovlivňovalo. Ale budiž, tvůj způsob vyjadřování je takový, jaký je, každý si na to udělá názor sám.

Zadruhé, nikde netvrdím, že tam ty kole mít nemůže, nebo že je za žádnou cenu v techničáku nemá. Ale na vlastní kůži jsem zažil, že dealer na přání zákazníka u nového vozu vyměnil kola s drobným doplatkem za větší, protože už nebylo možné změnit specifikaci do výroby, a světě div se, v techničáku o tom ani zmínka. Až po čtyřech letech na technické se to provalilo. Nikde nepíše, že auto zadal do výroby s tímto rozměrem, i když se to jeví, jako velmi pravděpodobné. Proto říkám, ať se řídí podle toho, co má v techničáku a ne podle toho, že někdo s pravděpodobně stejným autem tam ty kola zapsaný má. To, že ty jseš na něco expert a já podle tebe ne, je opět zcela bezpředmětné, ale to bys nebyl ty, aby sis to odpustil.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od řidičBOB »

Ale, ale...chlapče, vždyť ty startuješ na každý můj post jako čert z krabičky :D Já chápu, že být z blba může takový mindráček vyvolat.
Btw: i kdyby mu na krásně objednal něco jiného po domluvě, tak na techničáku to nic nezmění, což nakonec i sám uznáváš ;-) Jak jsem psal - když už se k něčemu hodláš fundovaně vyjadřovat, tak by bylo fajn, kdyby ses v dané věci alespoň elementárně orientoval. Způsob mé diskuze na inteligenci tvých postů nemá žádný vliv.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od janjan »

pokud máš problémy s psaným textem, tak si to přečti 2x. Já píšu o situaci, kdy si zákazník původně objednal auto v jiné specifikaci a nechal si kola zaměnit za větší, které neměl v TP. Tys to klasicky domotal a jedeš svojí o blbcech
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od řidičBOB »

Evidentně nemáš páru o tom, co píšeš...to je pak opravdu těžká diskuze :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2798
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od jarka »

honziss píše:Ja bych dal ty 215/65/17 co ma Kodiaq v TP, na tech to vypada skvostne :D
Kdybych jezdil v opravdu zimních podmínkách tak by se mi tenhle rozměr líbil o dost vic. Na sněhu jsou užší lepší, vyšší bočnice pak sebou nese větší komfort a sada jedněch komplet gum je prostě pohodlná na přehození.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26935
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od řidičBOB »

To bez debat...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3442
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Skoda KODIAQ 2.0 TDI 4x4 (140kW) Zimne pneumatiky

Příspěvek od honziss »

Tak ja uz zazil, ze dve stejny auta (motor, prevodovka, vybava) mezi kteryma byl rozdil 3 mesice ve vyrobe, mely v TP nektery rozmery stejny a nektery jiny. Tusim, ze to bude souviset s homologaci.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět