Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Everret
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: úte 18 zář 08:00

Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Příspěvek od Everret »

Chci se zeptat na vaše zkušenosti, protože už mě to začíná štvát. Dali jsme automechanikovi auto na opravu s tím, že něco klape při volnoběhu. Prý nejdřív silentblock, tak ho vyměnil. Pak řekne že to nebylo tím, že je tam "něco víc" a "něco volného. Pro všechny kolem mě je to naprosto přesný popis situace, ale já už se chystal s baseballovou pálkou :)) Pak řekl, že to chce vyměnit poloosu, dali mu blbou, teď že druhá taky není ok. Můžou mi tu mechanici a zkušení uživatelé popsat, jak je možné hrabat se týden v jedné věci a nevidět, že v ní není něco v pořádku? Jestli mi zítra oznámí, že to není, tak mu auto tam snad nechám. X(
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Příspěvek od janjan »

Je to úplně jednoduchý - asi tak 1 z 10 repas/druhovýroba poloos je v takovém stavu, že ji lze použít. Zbytek je v horším stavu než původní, měněný díl. A za origo 15 dát určitě nechceš...
Everret
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: úte 18 zář 08:00

Re: Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Příspěvek od Everret »

Spíš jde o to, že si hned ze začátku pořádně auto neprohlédl a každý den přijde s nějakou novou výmluvou, proč to není.
Michal220
Pan Řidič
Příspěvky: 206
Registrován: ned 21 kvě 12:57

Re: Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Příspěvek od Michal220 »

Zlatý český ručičky.Nahrabat co nejvíc i za věc co se nedělala.Dej to radši na jinej servis jinak to u toho "profika" může být měsíc a stejně to nespraví
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Octavia II 2.0 TDI 103kw - poloosa

Příspěvek od janjan »

Je to PD nebo CR? Kolik to má najeto? DSG nebo manuál? 4x4 nebo 4x2?
Odpovědět