Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Sislik
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09 bře 19:14

Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od Sislik »

Ahoj všichni,

rád bych se zeptal na zkušenosti s autorizovanými servisy Škoda v Plzni pro novou Octavii RS.

V lednu jsme si v Teplicích koupili novou skladovou Octavii RS a plánoval jsem obejít všechny servisy v Plzni a nějak si pomalu vybrat, ale nyní poměrně urgentně hledám dobrý autorizovaný servis Škoda v Plzni, protože včera jsem zastavil před přechodem a paní za mnou bohužel nedobrzdila a máme nakřáplý nárazník. Takže potřebuji najít dobrý servis co nejdříve a ideálně bych do něj pak dál jezdil na prohlídky.

Předem děkuji za tipy.
Honza
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od pavproch »

Neporadím který jo, zato poradím který ne, asi... JPP.

Kolegovi při SC v Plzni před pár lety začala stávkovat Oftáka, tak to zkusil nechat zdiagnostikovat v AUTOVolf na Borských Polích. Neúspěšně, prý to byl doslova diletantismus na druhou....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Sislik
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09 bře 19:14

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od Sislik »

tak děkuju aspoň za tuhle reakci :-)
nenapadny.sofer
Pan Řidič
Příspěvky: 203
Registrován: čtv 03 led 15:19

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od nenapadny.sofer »

Řek bych, že Škoda servisy v Plzni jsou všechny tzv. "píchni jako řízni".
pm15
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: sob 01 pro 16:52

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od pm15 »

Velmi dobrý servis bych doporučil zde
Naposledy upravil(a) pavproch dne ned 02 pro 12:56, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Edit by -pp-: smazán link. Esče raz a BANán!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od řidičBOB »

To je Plzeň jako vyšitá. S takovou reklamou jdi do prdele, Sašo.

Jinak asi největší tam bude Porsche Plzeň. Zkušenosti s nimi nemám, ale na vedení v Pze mám případné páky, kdyby něco běželo špatně.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od 970ka »

Zkus Nedvěda,nebo AutoCB,já jezdím občas do AutoCb do Přeštic,naprostá pohoda,pár lidí,které znám.V podstatě je to stejně o známých,budeš si muset nějaké udělat.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od pavproch »

Už sem to tu kdesyk psal: AutoVolf nebrat ani v případě bezprostředního ohrožení života, zato AutoNedvěd má ode mně palec nahoru, doporučuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Sislik
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 09 bře 19:14

Re: Autorizovaný servis Škoda v Plzni

Příspěvek od Sislik »

diky za oziveni a jen uvedu moje dosavadni zkusenosti:

AutoCB mi vic lidi doporucovalo jako nejlepsi v Plzni, tak jsem tam dal vymenit ten naraznik a pak po druhy na dalsi veci:
  • naraznik vymenili, ale upadnul mi couvaci senzor, takze jsem to tam musel zase nechat na celej den
  • na fakture byl jinej olej nez na objednavce a nebyli schopny zjistit, jestli je tam opravdu nalitej jinej olej, nebo je to spatne vyfakturovany
  • pri vymene oleje jsem si nechaval delat i geometrii (protoze jsem vymetl jednu diru), protokol z geometrie mi nedali, musel jsem si ho vyzadat a trvalo to docela dlouho, nez mi ho prinesli, tak je otazka, jeslti tu geometrii vubec delali...
  • resil jsem s nima i zarucni opravu - hvizdani meluziny u okna ridice pri rychlosti na 70 km/h... najezdili mi s tim autem snad 50 km, ale nic neslyseli, tak jen trochu upravili dvere... a tim to jeste spis zhorsili a to jsem tam to auto musel nechat asi tejden
  • setkal jsem se tam s nekolika prejimacima technikama, nekteri mi prijdou v pohode, nekteri se chovaji, jako bych je obtezoval... je to tak pul na pul
Takze v zasade neudelali nic spravne a pravdepodobne mi poskodili prah u ridice (viz nize).
Do AutoCB jsem se rozhodl, ze uz nepojedu (i kdyz mi slibovali slevu za ten olej)

jako druhej servis, kdyz jsem potreboval vymenit olej, jsem zkusil Porsche Plzen Lochotin... nikdo mi ho nedoporucil, ale ani nerozmlouval :-) a zaroven u nej bydlim relativne blizko:
  • mluvil jsem tam pouze s jednim prijimacim technikem, ten mi prisel v pohode
  • opet jsem resil meluzinu u ridice, ze pry ji slyseli jen slabe a postelovali zamky a prijde jim to v poradku... urcite vyrazny zlepseni, rekneme v 90 % casu nic nelysim, jen za nejakych vyjimecnych okolnosti, ktery zatim nedokazu definovat
  • olej na fakture i objednavce sedel
  • prisli mi na to, ze mam mirne promacknutej prah u ridice, pravdepodobne od spatnyho usazeni zvedaku - vzhledem k tomu, ze v AutoCB nic nerikali, tak si myslim, ze mi to tam poskodili oni (protoze kdyby to bylo od prodejce, tak by si toho snad v AutoCB vsimli a nebo jsou to takovy lemplove, ze celou prohlidku odflakli)
  • jinak tohle vsechno zvladli za pul dne
S Porsche Lochotin jsem zatim spokojenej a doufam, ze si to nezkazi :-)
Odpovědět