Felicia 1.3MPI - ve vlhku nestartuje

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
horacio73
Adept autoškoly
Příspěvky: 14
Registrován: čtv 09 dub 00:40

Felicia 1.3MPI - ve vlhku nestartuje

Příspěvek od horacio73 »

prosím o radu,mám feldu 1,3 ktera při vlhkém počasí nechce startovat.Když ju roztáhnu na laně chytne hned po ujetí dvou metru.Nevíte co by to mohlo byt za závadu?Na co bych se měl mrknout?Díky všem
Naposledy upravil(a) pavproch dne úte 26 led 19:55, celkem upraveno 2 x.
Důvod: edit by -pp-: vytuněn nicneříkající název vlákna, kurnik šopa chlopi, používejte při psaní mimo jiné i hlavu!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: škoda felicie

Příspěvek od řidičBOB »

svíčky...kontrolovals...??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Felicia 1.3MPI - ve vlhku nestartuje

Příspěvek od ctrl_j »

Jestli to roztahne a bezi tak bych spis hledal problem u zapalovani jako takoveho - zapalovaci civka?
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Zdenaaa
Spolujezdec
Příspěvky: 6
Registrován: sob 17 říj 07:35

Re: Felicia 1.3MPI - ve vlhku nestartuje

Příspěvek od Zdenaaa »

Měl jsem poslední měsíce naprosto stejnej problém. Měnil jsem svíčky - nepomohlo, baterka i čerpadlo OK. Nakonec se ukázalo, že je to rozdělovač, kterej má už svý nejlepší léta za sebou. Ma zkorodovaných částech se pravděpodobně ta vlhkost usazovala a narušil se tak nějakej správnej kontakt součástek (nerozumím tomu, ale tak nějak jsem to pochopil). Nechtěl jsem do Feldy investovat další 2 tisíce (i tak spolkla za poslední rok několik tisíc), tak můj kamarád automechanik testoval a přišel na to, že stačí za vlhkýho počasí, když auto stojí venku, obalit rozdělovač silnějším hadrem, aby se k němu vlhkost tak snadno nedostala. Kupodivu to vážně funguje. Zkus to taky.
Odpovědět