Škoda Superb 1

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Cubeee
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04 lis 11:25

Škoda Superb 1

Příspěvek od Cubeee »

Dobrý den,
Prosím vás pořizuji si auto Škoda Superb 1 1.9TDI 96Kw rok 2003. Auto kupuji od majitele, kteremu někdo auto naschával někdo ošklivě umyslně poškrábal auto má tmavě zelenou metalízi. Uvažuji o opravě laku(přelakování) pouze zvenku celolak. A vubec netuším kolik by mě to mohlo stát. Pokud by bylo možné podle vašich zkšueností třeba uvést cenu u nějaké firmy s komeplt službou a nebo kolik by mě stálo jen nalakování u známeho nebo někde kdybych si připravné práce udělal sám a nebo druhá varianta celopolep matnou černou :). Děkuji za odpovědi :)
Uživatelský avatar
opc
Autoškolák
Příspěvky: 55
Registrován: čtv 02 dub 08:59

Re: Škoda Superb 1

Příspěvek od opc »

1. Jakým je to jazykem? Trochu to připomíná češtinu.

2. Za stejnou dobu, kterou trvala registrace do fóra a sepsání dotazu se dalo obvolat pár firem a získat cenové nabídky.
OPC
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Škoda Superb 1

Příspěvek od Kavis »

opc měl sice věcné poznámky, ale odpověď v nich není :-D celopolep cca 15k lak ještě víc. nebo si můžes koupit folie za par kaček z číny a udělat si případné práce sám :-P
lampa
Pan Řidič
Příspěvky: 273
Registrován: pát 31 led 21:40

Re: Škoda Superb 1

Příspěvek od lampa »

Jak moc je to poskrabane? Treba by to stacilo nejak "zrestaurovat", rozlestit, zapatlat... Ale zkusenosti nemam.
Cubeee
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 04 lis 11:25

Re: Škoda Superb 1

Příspěvek od Cubeee »

Pry vsechny dvere vcetne patych a kapoty. Auto bylo umyslne poskarabane takze si na tom dotycna vyhral. Premyslel jsem o o lakovani a tim zw prypravnou fazy udelam ja... Hodne znamych mi to navrhuje at si to nachystam ja a pak zaplatim jen ciste za lak a praci ale to uz cenu dohadnou nedokazu nekdo rika ze se vejdu do 15tisic.
Odpovědět