SuperB III.gen

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od jerry »

Ta pro mě nedostatečná motorizace je přesně ten důvod, proč bych SUP3 nechtěl. 2.0 TSI mi nevadí v O3 RS, ale ve vyšší střední třídě bych chtěl víc. Já nejezdím pravidelně dlouhé štreky, ale zato hodně po Šumavě a Bavorském lese, tak jsem byl díky tomu rozhodování ušetřen, ideální mi vyšla po zkušenostech s O2 RS následovnice O3 RS.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od řidičBOB »

Přesně tak - myslím, že limuzína typu Superb3 si zaslouží "lepší" motor než 2.0TSI V4, ať je jakkoliv naladěný. Lepší je v uvozovkách proto, že si nemyslím, že se jedná o špatný motor - jezdil jsem ve všech jeho nynějších variantách, ale sedí přesně do aut typu O3RS, GTI, CupraR.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od pavproch »

před chvílú sem ho poprvé viděl "live" bílá předváděčka, sedan.... ne, nelíbilo.... nemůžu říct že to je nehezké, ale je to prostě disproporční, místy jezevčík, místy baculaté, kola malá vzledem k velikosti pontonu, prdelka vyložene francouzsky škaredá..... prostě ne... na fotkách vypadá k světu, realita je v porovnání s těma propagačníma fotkama proporčně strašná...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od jerry »

No vidíš, někdo má rád holky, jiný zase vdolky :) Ale vážně, za mě design hezký, rozhodně se mi líbí víc než Passat. Taky ne každá barva každýmu autu sedne, a bílá už vůbec ne, já ho viděl ve stříbrné. Vadí mi na auto vyšší střední třídy nedostatečná motorizace, k tomu nemožnost manuálního řazení u některých motorizací. Ale tahle bída je i u renomovanějších značek, kdo má rád auta, pláče :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27044
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od řidičBOB »

Zepředu je to taková přifouklá Octavia a zezadu FL i40 :D Ale každý máme design preference jinde.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
vaneska
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: úte 09 čer 15:46

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od vaneska »

Já sem viděla živě superba ve stříbrné a passata v bílé. Ten superb, no prostě hrozný. Passat v té bílé nádhera, škoda že na něj nemám, hned bych ho brala. :) Jo a v kombíku je ten passat ještě pěknější.
Mladá pěkná blondýnka.
Uživatelský avatar
lupo222
Řidič začátečník
Příspěvky: 189
Registrován: úte 06 kvě 08:58

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od lupo222 »

vaneska píše:Já sem viděla živě superba ve stříbrné a passata v bílé. Ten superb, no prostě hrozný. Passat v té bílé nádhera, škoda že na něj nemám, hned bych ho brala. :) Jo a v kombíku je ten passat ještě pěknější.
:-bd :-bd Plně souhlasím. Já viděl oba dva ve stříbrné vedle sebe. Passat mnohem hezčí, a hlavně i interiér byl lepší.
Ale co se Kabaňovi povedlo tak fabia combi. :ymapplause:
Renault Clio V 1.0Tce - 2020
Honda PCX 125 - 2019
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od pavproch »

co to vidím za podpis pod nešním testem SIII combi?!? :ymhug:

chceme fotky! (ne auta) :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
goes
Elektro Expert
Příspěvky: 2687
Registrován: stř 16 úno 10:55

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od goes »

jerry píše:Ta pro mě nedostatečná motorizace je přesně ten důvod, proč bych SUP3 nechtěl. 2.0 TSI mi nevadí v O3 RS, ale ve vyšší střední třídě bych chtěl víc. Já nejezdím pravidelně dlouhé štreky, ale zato hodně po Šumavě a Bavorském lese, tak jsem byl díky tomu rozhodování ušetřen, ideální mi vyšla po zkušenostech s O2 RS následovnice O3 RS.
ve stredni tride v mejnstrimu je absence vetsich motoru v pohode. Porad je to proste stredni trida, ne nahrada za 5er apod. A s ohledem na to, kolik se tech V6 prodalo, tak proste to asi nedava smysl.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16363
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SuperB III.gen

Příspěvek od pavproch »

nová paní redaktorka zjevně pilně brala lekce psaní u -pj-...... :D
Beru tento test jako ryze praktický uživatel, ......jako zásobovač našeho klanu, čítající hlavu rodiny, mě a dva malé piskoře...... vyjádření jeho vzhledu, které si s dovolením vypůjčím ze známé pohádky, Dlouhý, Široký a Bystrozraký. ..... zato má zadeček jako Jennifer Lopez, žádné dva stroužky česneku, ale pěkně široké boky zakončené z každé strany ...
^:)^ :ymapplause:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět