Předražené?

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Předražené?

Příspěvek od řidičBOB »

to je tak, když někdo chodí do noname neautorizáků, aby ušetřil.
Prej bez dokladu :D :D :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Předražené?

Příspěvek od jarka »

Ono někdy ten autorizovaný autorizák taky není žádná výhra. Před rokem a půl jsem si nechával měnit chladič klimatizace a platil jsem hotově, dostal jsem fakturu a pokladní doklad. Po roce a půl mi přišla faktura, že jsem nezaplatil a ať to koukám vyrovnat. Shodou okolností jsem měl ještě fakturu, pokladní doklad ten šel do koše záhy. Pak koukám na fakturu a ono tam byl způsob platby fakturou, né hotově. Naštěstí při mě stála štěstěna a na fakturu jsem si nechal napsat platba hotově a fakturu jsem si nechal !!!. Pro mě osobně to byla dost nepříjemná situace, celej den jsem z toho byl nervní. Vůbec bych nečekal, že v autorizovaným servise bude styl řízení, který bude umožňovat takovýhle šmelení. Hádám, že technik s kým jsem to vyřizoval tam už ale nedělá... Takže teď mám kousek garážníka, který sice není autorizovaný, ale spolehlivý a platba na ruku má po týhle zkušenosti svoje kouzlo a dokonce jsem s ním i k mé spokojenosti řešil nějaký reklamace ke kterým se postavil čelem.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27054
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Předražené?

Příspěvek od řidičBOB »

všude pracují jenom lidé... Na druhou stranu: koukám na to, co podepisuji a platím - to se zatím vždy vyplatilo! ;-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Předražené?

Příspěvek od jarka »

Máš pravdu, kdybych to zahodil tak by to byla moje chyba, jen jsem to prostě nečekal...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Předražené?

Příspěvek od GeneHawkins »

martec píše:nekde jsem cetl, ze olej = 200kc za litr, a pry se tam leje 3,5l = 700kc. cena prace tak cca 600kc. celkem ~1500 tak nevim odkud vzal zbytek
To jsi četl blbě.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Předražené?

Příspěvek od M.Z. »

pavproch píše:fiat? to je nějaký divný....

dyž sem měl v záruce starou (dnes už neexistující) Briketu I. - oct II. 1.9TDi 4x4 i pindicu, taxem s oběma chodil do autorizáku a ...

malý servis oftáka (co cca 25tis km) = cca 5-6, velký (každých cca 50tis km) cca 9-11
malý (cca 20tis km) servis fiat = cca 3, velký (cca 40tis km) cca 6...
Na Pandu je servis levný, co mám zkušenost s Grande Punto 1,4 8v, Fiat Fiorino 1,3MJ a Jumper 3,0 (Ducato) je to dost drahé. Malý servis vycházel okolo 6000,-. už na ně prdím a děláme si servis sami, takové drahé razítko do servisky nepotřebuju.
Zvláště, když mi ve Fiatu řekli, že na únik oleje z motoru 1,3 mám týden po záruce prostě smůlu a musím si to zaplatit.
Přitom tam auto před měsícem bylo na garančce po 60tkm a prý bylo vše v pořádku :^o
Dělali ze mě blba a snažili se mi vsugerovat, že během měsíce se to tak rozechcalo...
Spravíme si to radši sami, děsil bych se, co by tam zas vymysleli ve slavném autorizáku.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16371
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Předražené?

Příspěvek od pavproch »

Jo, je to možný, že v autorizáku fiat mají výrazně rozdílné sazby podle modelu auta....

Kde tě tak nakrkli, já dyž sem s pindicou ešče chodil do autorizáku (záruka), tak v DobeCaru Holešov sem byl velmi spokojen, opravdu vstřícný, flexibilní přístup a blba ze mně nedělali...
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Předražené?

Příspěvek od jerry »

Autorizovaný nebo garážovka, vždycky je to o lidech. Solidní garážovka vždycky bude levnější už ze samé podstaty věci.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
martec
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 20 lis 16:08

Re: Předražené?

Příspěvek od martec »

GeneHawkins píše:
martec píše:nekde jsem cetl, ze olej = 200kc za litr, a pry se tam leje 3,5l = 700kc. cena prace tak cca 600kc. celkem ~1500 tak nevim odkud vzal zbytek
To jsi četl blbě.
tak kolik ve skutecnosti? :)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5483
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Předražené?

Příspěvek od M.Z. »

Pavproch: AF Centrum OV, už mě tam neuvidí. Když mi servisovali Pandu, tak max. spokojenost.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět