Fabia III

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fabia III

Příspěvek od Zajda »

Nevíte jestli už ve výrobě pořešili zatékání do interiéru?
https://forum.skodahome.cz/topic/139082 ... interieru/

Pak má očividně někdo i problém že při dešti proudí odtok vody čelního skla motorovým prostorem přes elektriku, ale nevím jestli to není nějaký hoax.
Nebo je F3 fakt takový šmejd?:)
《》
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Fabia III

Příspěvek od HondaMan »

Kolegovi teklo do FIII přes čelní sklo pod nohy a pak zadními dveřmi do kufru.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Fabia III

Příspěvek od Kavis »

Mam 5/17 kombi (viz prispevky pred tebou) a zatim mi tam nikdy nezateklo.
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fabia III

Příspěvek od Zajda »

HondaMan píše:Kolegovi teklo do FIII přes čelní sklo pod nohy a pak zadními dveřmi do kufru.
To snad není možné. Po projížďce jsem to chtěl objednat a očistit se od dehtu, teď přemýšlím jestli se takový brak vyplatí vlastnit.
Kavis píše:Mam 5/17 kombi (viz prispevky pred tebou) a zatim mi tam nikdy nezateklo.
A byl bys tak hodný a udělal pro mě test kudy odteče voda nalitá na čelní sklo? Viz video :-)
Co světla, vidím že máš základní H4, jde s nima něco vidět?
Jak ti přijde aerodynamický hluk? Jel jsem se 2 s odstupem týdnů, jedna Ambiente kombi a tam bylo ticho, pak Style krátká a ta mi přišla hlučná už kolem 100 km/h, asi jako Swift r.v. 2009, kde to patří k slabším stránkám. Že by také co kus to originál?
《》
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Fabia III

Příspěvek od Kavis »

Svetla stoji za houby. Dal jsem tam GE +120% a o neco se to zlepsilo, ale stejne to neni zadna hitparada,jak to sviti s projektorama nevim. Ale jsem trochu neobjektivni, pze predtim jsem jezdil s xenonama. Co se tyce hluku, tak krome trivalcoveho diesloveho klapotu ve velke zatezi nemam problem. Po dalnici vetsinou jezdim 145 tempomat a nejvetsi hluk je od kol. Od oken to trochu huci jen kdyz hodne fouka. Mam v planu v prubehu tydne, kdyz bude hezky namatlat na okno tekute sterace, posledni krok je okno splachnout vodou, tak zkusim otevrit kapotu a mrknout, pokud nezapomenu.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Fabia III

Příspěvek od Stepan »

Jak jsem psal už několikrát předtím: Do všech kusů Rapidu, které kolem mě jezdí, chčije do zadních dveří, dělá se v nich bazének a u obou to servis řešil navrtáním otvoru, aby voda mohla volně vytékat. Fabie se to zjevně netýká, ale o něčem to svědčí.

Napsal tady kdysi pj, že mu teklo i do 330i E90? :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Fabia III

Příspěvek od Kavis »

Tak jsem provedl ten pokus a na strane ridice to uprostred vytece nekde za motorovou jednotkou a posilovacem brzd. Kam jde videt, tak jednotka i posilovac jsou suche, ale odnekud z toho prostoru to zacne chcat na brzdove trubky co vedou z kostky abs, takze asi nejak po tele toho posilovace v mistech kam nejde videt. Na strane spolujezdce to tece kolem toho tepelneho stitu, jako na videu. Z krajnich der to tece standardne vnitrkem blatniku u spoje s dverma. Plasty kuli tomu rozebirat nebudu, abych zjistil uplne presne odkud to jde. :)
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1875
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Fabia III

Příspěvek od Zajda »

Tak to je simply clever 3:-O Každopádně díky za test.
《》
Pajaa
Autoškolák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 23 bře 14:56

Re: Fabia III

Příspěvek od Pajaa »

to Kavis: hele a to hrdlo plastové proti zatíkání na straně spolujezdce tam už montují ve výrobě nebo očekávají návrat do 80 let, že nové auto se musí ještě doma dodělat :)
Přílohy
20170517_175721.jpg.0fc5b72bc02499f11448e1d3ade14856.jpg
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Fabia III

Příspěvek od Kavis »

Neblazni :D treba to tam daji s fl a predstavi to jako prelomove simply clever reseni :D ale na druhou stranu se podle me dela trochu z komara velbloud. Jak s tim odtokem, tak s timto. Mam to trictvrte roku, parkrat uz to "zmoklo" fest a nikdy do toho nezateklo, ten otvor je dost hluboko schovany. A s tim vcerejsim pokusem je to taky takove zvlastni, kdy se ti stane, ze se na torpedo pod sterac behem par vterin naleje 3 litry vody.. Nejvic vody bezne odtece temi krajnimi otvory, nebo za jizdy utece po okne nahoru. Kdyz jedes v desti, tak ten motorovy prostor je taky plny vody, a nic se nedeje. Jednotky a konektory jsou utesnene.
Odpovědět