Škoda Octavia II RS TFSI

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Škoda Octavia II RS TFSI

Příspěvek od Jenyk »

jerry píše: Tak co Jenyku, udělal jsem ti radost? Snad už jsi potkal někoho normálního s OII RS:-)))
Jo, potěšil jsi, jen bych trochu namítal něco k turbobenzínu ze světové špičky (IMHO dobrý průměr, ale já se turbům vyhýbám tak nemám příliš mnoho porovnání) a doplnil bych přeposilované řízení (mám s tím vždycky pocit že jedu na ledu). Ale jinak dobrý.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Škoda Octavia II RS TFSI

Příspěvek od jerry »

S tím řízením souhlas, na to jsem zapomněl. Ale s motorem jsem fakt spokojenej, jenom můžu potvrdit, co před lety napsal pjanda viz odkaz, ať se nemusím rozepisovat http://www.autorevue.cz/skoda-octavia-r ... ticleStart

Myslím, že v případě OII RS (mohu potvrdit) a OIII RS (jsem zvědav) se škodovce podařilo v rámci koncernu umění možného. Jak je jinde brzdí, tady jim asi nechali víc volné pole. Nevím, co Stenly vlastně chce, ale za 200tis sežene slušnou OII RS.

Na OIII RS jsem sám zvědav, pokud má pjanda pravdu, bude to zase dost dobrej potah za slušnou cenu. Ale to je pro mě aktuální až za rok, zatím slouží současná dobře. Teď pokukuju po slušném kabriu e46 330 Ci na léto:-)))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět